Keystone logo
University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

Įvadas

Fribūro universitetas yra vieta, kur mokymosi, mokslinių tyrimų, užimtumo ir renginiai Visi atsitikti vienu metu. Jo naujoviškas jėga tampa svarbus sumanytojas komerciniame ir kultūriniame gyvenime regione. Kadangi jis pritraukia studentus ir mokslininkus iš visų Šveicarijos dalis ir iš viso pasaulio jis suformavo gyvenimas dvikalbio mieste Fribourg, nes ji buvo įkurta 1889 metais. Jo platus kursų pasiūla, kartu su savo patogiai dydžio, kad Fribūro universitetas vieta, kur tarpdisciplininių ir asmeniniai ryšiai yra nuo tos dienos, tvarka.

Daugiakalbis ir asmens Fribūro universitetas apima penkis fakultetus, kur žmonės mokytis, mokyti ir mokslinių tyrimų. Tai yra meno ir humanitarinių, gamtos mokslų, ekonomikos ir socialinių mokslų, teisės ir teologija. Taip pat jie yra daugybė tarpdisciplininių institutai ir centrai kompetencijos. Maždaug 10.000 studentų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų gauna pirmos klasės asmeninę paramą iš daugiau nei 800 profesorių, dėstytojų ir mokslinių tyrimų padėjėjų. Asmeniniai kontaktai mokymosi ir mokymo Didelis dėmesys skiriamas tiesioginio kontakto tarp dėstytojų ir studentų, nes mes įsitikinę, kad tai yra optimalus būdas toliau kiekvieno individo vystymąsi.

Dvikalbiai tyrimai: unikalius Europoje Kaip tik dvikalbė universitete Šveicarijoje, Fribūro universitetas siūlo platų kursų studijų prancūzų, vokiečių arba abiejų. Taip pat yra Kursų su tarptautiniu aspektu, kurie siūlomi anglų kalba skaičius. Kalbos yra ne tik mokėsi čia, bet jie sudaro kasdienio gyvenimo Universiteto bendruomenei.

Kompetencijos centrai Su savo darbo kompetencijos ir apie mokslinių tyrimų projektus centruose, mūsų atsidavę mokslininkai nuolat prisidėti prie išplėsti žinių akiratį visų disciplinų. Tai darydama, jų dėmesys nuolat sutelktas į spręsti dabartinius ir būsimus visuomenės iššūkius. Fribūro universitetas taip pat turi puikią tarptautinę reputaciją mokslinių tyrimų. Be to, finansuojamų pagal SNSF daugelio mokslinių tyrimų projektus, universitetas rengia Nacionalinį centrą mokslinių tyrimų kompetenciją (NCCR), taip pat tarpdisciplininių centrų mokslinių tyrimų įvairovė.

Universiteto miestelis "par excellence," Universiteto bendruomenės nariai iš 110 šalių ir padaryti Fribourg su 40.000 gyventojų universitetinį miestą "par excellence". Be dviejų pagrindinių vietovių Misericorde ir Pérolles, yra daug kitų Universiteto pastatų išplito visame mieste.

Atstumai yra trumpas, todėl, kad Fribūro visas tampa, kaip tai buvo, vienas miesteliu. Jos viduramžių paveldo ir jo animacinis studentiško gyvenimo derinys suteikia nepalyginamą žavesio šio iš Zähringen kunigaikščių mieste.

Vietos

  • Fribourg

    University of Fribourg Av. de l'Europe 20 CH-1700 Fribourg, , Fribourg

Programos

Klausimai