Keystone logo
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Įvadas

ISTORIJA

1471 m. Dėl popiežiaus Sixtus IV bulių Genujos Respublika gali suteikti laipsnius. 1670 m. Įkurtas jezuitų universitetas ir prancūzų imperija susilieja su Paryžiaus Imperatoriniu universitetu. Po Napoleono kritimo jis vėl yra Sardinijos Karalystėje. Universiteto rūmų įėjimo salėje yra Mazzini, Garibaldi, Mameli ir Bixio biustai, kad kartu su genociečių profesoriais, tokiais kaip Cesare Cabella ir Cesare Parodi, drąsiai dalyvavo Risorgimento judėjimuose. Genujos universitetas vaidina pagrindinį vaidmenį dabartinėje universiteto sistemos reformoje, o naujasis statutas įsigaliojo 2011 m. Gruodžio 29 d.

TAPATUMAS

Genujos universitetas siūlo apie 300 kursų, įskaitant kursus po laureato, organizuotus pagal jaunimo siekius ir požiūrį, atsižvelgiant į aukštos kvalifikacijos svarbą ir dimensiją, grindžiamą darbo rinkos reikalavimais Europos ir Europos lygmeniu. daugeliu atvejų - pasauliniu lygiu. Genujos universitetas yra Ligūrijos universitetas, nes jis yra visoje regioninėje teritorijoje su švietimo centrais, taip pat Savonoje, Imperijoje ir La Spezijoje.

Universitetas siūlo studentams tvirtą kultūrinį ir mokslinį išsilavinimą ir suteikia daug instrumentų profesinei ateičiai. Tai siūlo realias teorijos ir praktikos integracijos galimybes, taip pat per etapus su institucijomis ir įmonėmis bei mokymo laikotarpius užsienyje. Yra daug įvairių bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo su užsienio universitetais ir institucijomis formų, leidžiančių didelį profesorių ir studentų mobilumą iš užsienio šalių ir į jas. Genujos universitetas teikia didelę reikšmę mokymo ir mokslinių tyrimų kokybei, nes tai yra esminis elementas, užtikrinantis žinių plėtojimą, kuris yra tikrų naujovių ir konkurencingumo pagrindas.

Tyrimai leidžia pasiekti pripažinto prestižo rezultatus ir tarptautiniu lygiu bei ugdyti kompetenciją. Kalbant apie mokymą, studentų ir dėstytojų santykių modelis sustiprina santykių abipusiškumą ir atvirą bei lanksčią mokymosi aplinką, naudojant naujas kompiuterines priemones: el. Mokymosi platformas, neįgaliųjų prieigą prie universiteto svetainės, 7 akademinius taškus mokymas paskirstytas regioninėje teritorijoje).

Bendradarbiaudamas su Regionine švietimo paslaugų ir darbo agentūra (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per il Lavoro - ARSEL) ir Ligūrijos regionu, Genujos universitetas kreipėsi, kad pagerintų negyvenančių studentų priėmimą ir jų gyvenimo sąlygas. , daug investuojant į stipendijas ir apgyvendinimą mieste, kuris yra vis dinamiškesnis ir kupinas kultūrinių iššūkių.

Vietos

  • Genoa

    Via Balbi 5, 16126 Genova, 16126, Genoa

Klausimai