Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

Įvadas

University of Groningen

University of Groningen yra 100 geriausių mokslinių tyrimų universitetų, turinčių pasaulinę perspektyvą. Šiuo metu „Times Higher Education“ reitinge esame 75 vietoje ir siūlome daugiau nei 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų ir daugiau nei 125 magistro programas. Universitetas, įkurtas 1614 m., yra vienas seniausių Nyderlandų mokslinių tyrimų universitetų. Esame tikrai tarptautinis universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 36 000 studentų ir 9 000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 skirtingų tautybių.

Kodėl verta rinktis Groningeną?

Aukščiausios kokybės išsilavinimas : University of Groningen siūlo įvairias įdomias, gerai vertinamas studijų programas. Kaip studentas, gausite aukštos kokybės priežiūrą ir turėsite daugybę pasirinkimų. University of Groningen buvo suteiktas kokybės ženklas „Geriausias tradicinis universitetas Nyderlanduose“.

Aukščiausios klasės moksliniai tyrimai: esame tarp geriausių mokslinių tyrimų universitetų Europoje. 2016 metais mūsų profesorius Benas Feringa laimėjo Nobelio chemijos premiją. Universitetas atlieka novatoriškus ir socialiai svarbius tyrimus, o mūsų tyrimai tiesia tiltus tarp disciplinų.

Gyvas studentų gyvenimas : Groningenas yra gyvybingas studentų miestas. Jos gyventojų amžius yra mažiausias Nyderlanduose. Vienas iš keturių iš 200 000 gyventojų yra studentas. Studentus galima pamatyti visur: studijuojančius parke, besimėgaujančius naktiniu gyvenimu ir dirbančius įvairius darbus ne visą darbo dieną. Groningenas yra saugus ir žalias miestas gyventi ir buvo išrinktas vienu laimingiausių Europos miestų.

400 metų reputacija : University of Groningen turi turtingą istoriją ir puikią reputaciją. Per 400 jo egzistavimo metų universitete studijavo arba dirbo daug labai talentingų įvairių disciplinų žmonių, įskaitant keturias Nobelio premijos laureatas, pirmąją universiteto studentę Nyderlanduose, pirmąją dėstytoją, pirmąją olandų astronautę ir pirmasis Europos banko prezidentas.

Tikrai tarptautinis : esame žinomi dėl savo didelės tarptautinės bendruomenės. Groningene kasmet studijuoja beveik 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 šalių. Gyventi Groningene nemokant olandų kalbos nėra problema; galėsite užsisakyti maisto, apsipirkti drabužių ir net lankyti sporto užsiėmimus anglų kalba. University of Groningen turi tvirtus tarptautinius ryšius, o tai reiškia, kad dalį savo laipsnio galite lengvai praleisti studijuodami užsienyje. Taip pat siūlome keletą unikalių tarptautinių magistrantūros studijų programų bendradarbiaudami su kitais dideliais Europos universitetais.

Bakalauro programos

Siūlome daugiau nei 30 anglų kalba dėstomų bakalauro programų . Devynioms mūsų bakalauro studijų programoms suteiktas „ Top Degree Program “ kokybės ženklas.

Magistrantūros programos

Šiuo metu University of Groningen siūlo daugiau nei 125 anglų kalba dėstomų magistrantūros studijų programas , iš kurių 18 Nyderlanduose įvertintos kaip „geriausiai įvertintos programos“.

Fakultetai

Moksliniai tyrimai ir švietimas University of Groningen organizuojami 11 skirtingų fakultetų. Šie fakultetai yra:

Ekonomikos ir verslo fakultetas
Elgesio ir socialinių mokslų fakultetas
Teologijos ir religijos studijų fakultetas
Menų fakultetas
Medicinos mokslų fakultetas
Teisės fakultetas
Erdvinių mokslų fakultetas
Filosofijos fakultetas
Mokslo ir inžinerijos fakultetas
Groningeno universiteto koledžas
Campus Fryslân

Stipendijos ir finansavimas

Universitetas yra įsipareigojęs pripažinti akademinių pasiekimų meistriškumą, siūlydamas daugybę stipendijų tarptautiniams studentams ir mokslininkams. Galimos kelios stipendijos tarptautiniams studentams, kurie yra motyvuoti studijuoti bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas. programoms, taip pat mainams, trumpiems kursams ir moksliniams tyrimams mūsų universitete.

Reitingai

University of Groningen

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Groningen

  University of Groningen PO Box 72

  • Leeuwarden

   Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

   Klausimai