Keystone logo
University of Guyana

University of Guyana

University of Guyana

Įvadas

Turken Campus

University of Guyana yra vienintelė Gajanos nacionalinė aukštoji mokykla. 1963 m. Balandžio mėn. Buvo įkurta tokia misija: "Atrasti, generuoti, skleisti ir pritaikyti žinias apie aukščiausius bendruomenės, tautos ir visos žmonijos paslaugų standartus akademinės laisvės atmosferoje, kuri leidžia nemokamai ir kritinis tyrimas ". Jis pradėjo savo veiklą tų pačių metų spalio mėn." Queens "koledže, šalies aukščiausio lygio vidurinėje mokykloje, kol 1970 m. persikėlė į Turken Campus. Iš pradžių programos buvo skirtos tik meno, gamtos mokslų ir socialinių mokslų . 1967 m. Buvo įkurtas Švietimo fakultetas, o 1969 m. Technologijos fakultetas - Nuotolinio ir tęstinio mokymo institutas (IDCE). 1975 m. Jis pradėjo dirbti neeiliniame vienete - žemės ūkio fakultetuose (1977 m.). ir sveikatos mokslų (1981), pastarasis kaip gamtos mokslų augimas.

Miškų rangas buvo įkurtas 1987 m., Vėliau jis tapo Žemės ūkio fakulteto dalimi, o 2003 m. Menų ir švietimo fakultetai sujungti, kad taptų Švietimo ir humanitarinių mokslų mokyklos. Be to, "Tūkstantmečio" posūkyje pavyko suformuoti Žemės ir gamtos mokslų mokyklą (SEES), kuri gimė Geografijos departamento ir Aplinkos tyrimų skyriaus jungimu. Taip pat buvo sukurtas Biologinės įvairovės centras, kuris yra susijęs su SEES ir Žemės ūkio ir miškininkystės fakulteto veikla bei Informacinių technologijų centru (CIT), kuris tarnauja visam universitetui. University of Guyana išsiplėtė 2000 metais, pridedant Tain Campus į Berbice. (2016 m. Spalio mėn., Vykstant platesnei reorganizacijai, "EIS" paversta Žemės ir aplinkos tyrimų fakultetu, o dekanas - akademinis ir administracinis skyriaus vedėjas.)

University of Guyana dabar siūlo daugiau nei 60 antrosios ir trečiosios pakopos (magistrantūros) programų, įskaitant gamtos mokslus, inžinerijos, aplinkosaugos studijas, miškininkystę, miestų planavimą ir valdymą, turizmo studijas, švietimą, kūrybines menas, ekonomiką, teisę, mediciną, optometriją, ir slauga. Yra keletas internetinių programų, taip pat yra papildomų pamokų per IDCE keturiose vietose - Džordžtauno mieste ir Anos Reginos miestuose, Essequibo regione 2; Lindenas, Upper Demerara, 4 regionas; ir Naujasis Amsterdamas, Berbice, 6 regione. Įstaiga turi 2016 m. įregistruotą maždaug 8000 studentų ir baigė daugiau nei 20 000 studentų, kurie sėkmingai vykdo karjerą vietos, regiono ir tarptautiniu mastu visose profesinėse srityse. Universitetas taip pat yra pagrindinis viešojo ir privataus sektoriaus bei nacionalinės ekonomikos dalyvis.

Universitetas siūlo pažymėjimą, diplomą, daktaro laipsnį, bakalauro laipsnį, magistro laipsnį (aukštąjį išsilavinimą) ir profesinę kvalifikaciją. Šios programos teikiamos per septynis organizacinius vienetus, vadinamus fakultetais, kurių kiekvieną vadovauja dekanas: žemės ūkis ir miškininkystė; Žemės ir aplinkos tyrimai; Švietimas ir humanitariniai mokslai; Sveikatos mokslai, su medicinos mokykla; Gamtos mokslai; Visuomeniniai mokslai; ir technologijos. Didžiausias skyrius yra Socialinių mokslų fakultetas, kuriame dalyvauja septyni departamentai: Verslo ir vadybos studijos; Komunikacijos studijų centras; Ekonomika; Vyriausybė ir tarptautiniai reikalai; Aukštojo mokslo studijos; Teisė; ir sociologija. Verslo ir vadybos studijų katedra, didžiausia Socialinių mokslų fakulteto skyrius, siūlo tris programas; Apskaita, bankininkystė ir finansai bei rinkodara. Taip pat yra apie 1500 studentų, vienintelės didžiausios Socialinių mokslų fakulteto grupės, ir 15 fakultetų (10 visą darbo dieną ir 5 ne visą darbo dieną). Be to, ji kartu valdo licencijuotą mokymosi magistrų verslo administravimo ir viešųjų reikalų kolegiją (CMBA / PA).

Vietos

  • Georgetown

    Turkeyen Campus, Georgetown, , Georgetown

Klausimai