Keystone logo
University of Hamburg - School of Integrated Climate and Earth System Sciences SICSS

University of Hamburg - School of Integrated Climate and Earth System Sciences SICSS

University of Hamburg - School of Integrated Climate and Earth System Sciences SICSS

Įvadas

Integruotų klimato ir žemės sistemos mokslų mokykla

SICSS buvo įkurta 2008 m. kaip Kompetencijos klasterio „Integruotos klimato sistemos analizė ir prognozavimas (CliSAP)“ absolventų mokykla, veikianti 2007–2018 m. Pirmieji mūsų doktorantai savo projektus pradėjo kaip SICSS nariai 2008 m., o pirmieji magistrantai įstojo 2009 m. spalį. Nuo tada SICSS išaugo labai greitai!

Šiandien mes nuolat priimame apie 75 doktorantus ir apie 45 magistrantus. Nuo 2019 m. vasaros SICSS rūpinasi visais ankstyvaisiais karjeros etapais. Be magistrantūros ir doktorantūros programos, mes taip pat esame atsakingi už Post-Doc programą ir visus lyčių klausimus, susijusius su ankstyvos karjeros parama.

Tarpdisciplininis švietimas ir moksliniai tyrimai SICSS

SICSS reiškia tarpdisciplininį ir į mokslinius tyrimus orientuotą žemės ir klimato sistemos mokslo švietimą. SICSS sujungia studentus ir kandidatus, turinčius skirtingą mokslinį išsilavinimą ir patirtį, ir sudaro sąlygas integruotam, novatoriškam ugdymui. SICSS ruošia Jus darbui ekspertu įvairiose klimato kaitos srityse: gamtos, socialinių ir ekonomikos mokslų sričių tyrėju, konsultantu ar ekspertu nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose. Aukštas disciplininių ir tarpdisciplininių tyrimų lygis, individuali parama ir priežiūra bei tarptautinė atmosfera SICSS yra įkvepiantis mūsų programos fonas.

Visos mūsų programos prasideda įvadiniu kursu, kuriame ekspertai apžvelgiamos disciplinos, susijusios su klimato mokslais. Tarpdisciplininės žinios, įgytos baigiamuosiuose kursuose, yra papildytos specialių tyrimų įgūdžių, reikalingų Žemės ir klimato sistemos mokslų karjerai, kursais. Tai apima mokslinio rašymo, pristatymo ar vadovavimo įgūdžius. Kiti tyrimų įgūdžių kursai yra skirti programavimui, kompiuterių kalboms, modeliavimo įrankiams ar vizualizacijai. Tyrimo įgūdžių kursai baigiami geros mokslinės praktikos ir tarpkultūrinio mokymo kursais.

Vietos

  • Hamburg

    School of Integrated Climate System Sciences Universität Hamburg Grindelberg 5 20144 Hamburg Germany, , Hamburg

Klausimai