Keystone logo
University of Hradec Králové, Faculty of Science

University of Hradec Králové, Faculty of Science

University of Hradec Králové, Faculty of Science

Įvadas

Universitetas miesteliu yra įsikūręs patogiai miesto centro kelios minutės pėsčiomis iš kitų universitetų bei pastatų, švietimo ir mokslo bibliotekos bei senamiesčio.

Hradec Kralove universiteto rengia kvalifikuotus specialistus, kad jiems patinka vietos darbo rinkoje, taip pat užsienyje. Dokumentas pateikiamas automatiškai visoms absolventų, o tai garantuoja pasaulinės pripažinimą nuo Hradec Kralove universiteto diplomą.

Universitetas susideda iš penkių dalių: Edukologijos fakulteto, Informatikos fakulteto ir vadybos filosofijos fakultete, fakulteto mokslo instituto Socialinio darbo.

Fakultetas įkurtas 2010 metų rugsėjo 1, susidedanti iš penkių departamentai - biologijos, fizikos, chemijos, informatikos ir matematikos, įskaitant tris bakalauro kursus, vieną magistrantūros studijų bei 271 studentų iš viso. Nuo pat pradžių mes sugebėjome padidinti akredituotų studijų programų skaičių septyniolikos, iš kurių yra du doktorantūros programos, šeši Magistriõpe ir devyni bachelor's studijų programos. Be šių naujų ir sėkmingų akreditacijos procedūrų, mes taip pat pavyko gauti pirmąją įžanginę teisės teorijos Švietimo fizikos srityje.

Vietos

Vietos
  • Hradec Kralove

    Rokitanského 62

    Klausimai