Keystone logo
© University of Jyväskylä
University of Jyväskylä

University of Jyväskylä

University of Jyväskylä

Įvadas

University of Jyväskylä (JYU) yra pasaulinio lygio universitetas, kuriame daugiadiscipliniai ir pažangiausi moksliniai tyrimai susitinka su atvira ir energinga bendruomene. Per žinomą mokymą, aukšto lygio patirtį ir pasaulinį bendradarbiavimą JYU bendruomenė ieško ir randa ateities iššūkių sprendimus. Tarptautiniame visų pasaulio universitetų reitinge University of Jyväskylä yra tarp trijų procentų geriausių ir atstovauja geriausiems pasaulyje keliose savo disciplinose.

Siūlome 20 kokybiškų, moksliniais tyrimais pagrįstų magistro studijų programų anglų kalba. Tarptautiniai studentai kviečiami teikti paraiškas į dvejų metų programas, kurios baigia oficialiai pripažintą magistro laipsnį ir atitinka doktorantūros studijas. Mūsų šešiuose fakultetuose galite pagilinti žinias įvairiose srityse, tokiose kaip edukologijos, sporto ir sveikatos mokslai, matematika ir gamtos mokslai, informacinės technologijos, verslas ir ekonomika bei humanitariniai ir socialiniai mokslai. Sėkmingiausiems tarptautiniams magistrantūros studijų studentams taip pat siūlome stipendijas, kurios padengia studijų įmokų išlaidas, todėl studijos pas mus yra naudingos ir labai prieinamos.

Jyväskylä yra centrinėje Suomijoje su nuostabia gamta ir įkvepiančia architektūra. JYU miestelis yra modernaus stiliaus ir garsaus architekto Alvar Aalto klasikos derinys. Seminarinmäki miestelis 2022 metais buvo apdovanotas Europos paveldo ženklu. Miestelyje pabrėžiama Suomijos ir Europos švietimo sistemos, kaip lygiavertės ir demokratinės visuomenės pagrindo, reikšmė.

Kartais čia, Suomijoje, būna šiek tiek vėsoka, tačiau University of Jyväskylä šilti bendraamžiai, mokslininkai ir dėstytojai padės išlaikyti šypseną veide. University of Jyväskylä bendruomenė rūpinasi savo nariais. Universitetas siūlo paramą ir pagalbą jūsų studijoms ir gerovei. Prie mūsų tarptautinės universitetų bendruomenės nesunku prisijungti!

Reitingai

JYVÄSKYLĖS UNIVERSITETAS PASAULINIAME REITINGE

IŠSILAVINIMAS
Šanchajaus reitingas: 40
QS: 92
Aukštasis išsilavinimas: 66

SPORTO IR SVEIKATOS MOKSLAI
9 vieta Šanchajaus sporto mokslo mokyklų ir skyrių reitinge
QS: 92
Laikai Aukštasis išsilavinimas: 401–500

PSICHOLOGIJOS TYRIMAI
Šanchajaus reitingas: 201–300
QS: 201–250
Laikai Aukštasis išsilavinimas: 251–300

KOMUNIKACIJOS
Šanchajaus reitingas: 101–150

MATEMATIKA
Šanchajaus reitingas: 101–150
QS: 451–500

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Jyväskylän yliopisto

    Seminaarinkatu 15, 40014, Jyväskylän yliopisto

Klausimai