Keystone logo
University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences

Įvadas

Klagenfurto universitetas yra jaunas, gyvybingas ir novatoriškas universitetas, įsikūręs trijų skirtingų kultūrų sankirtoje. Nuo pat įkūrimo 1970 m. Ji įsitvirtino kaip pirmaujanti akademinė švietimo įstaiga regione ir kaip žinių įsigijimo, mainų ir perdavimo centras visame Alpių ir Adrijos regione.

Pasaulinis „QS World University“ reitingas „50 iki 50 metų“ priskiria Klagenfurto universitetą tarp geriausių 150 jaunų (iki 50 metų) universitetų visame pasaulyje. Kompiuterijos srityje Klagenfurto universitetas pasiekė trečiąją vietą tarp Austrijos universitetų 201–250 diapazone „The World University Rankings 2020“.

Campus Klagenfurt

Orientuotos į ateitį studijų programos, puikūs mokymo ir mokslinių tyrimų pasiekimai, daugybė bendradarbiavimų namuose ir užsienyje, idealios sąlygos jaunų mokslininkų tobulėjimui ir unikalus miestelis, įsikūręs tarp Renesanso miesto ir Wörthersee ežero jo skiriamasis pobūdis.

Daugiau nei 11 600 studentų tęsia savo studijas ir tyrinėja miestelį, įskaitant apie 2000 iš 100 skirtingų tautų visame pasaulyje.

Technikos mokslų fakultetas

Technikos mokslų fakultetas veikia nuo 2007 m. Fakulteto darbuotojų ir studentų santykis yra palankus daugelio kitų universitetų studentams, o tai skatina vertingus, nuolatinius dėstytojų ir studentų mainus ir dialogą. Todėl fakultetas siūlo mokymą, pritaikytą studentų specifiniams poreikiams, daugiausia dėmesio skiriant naujausiems mokslo rezultatams, kartu užtikrinant didelę praktinę dalį dėka tyrimų projektų su įmonėmis.

Pagrindiniai fakulteto tikslai yra šie:

  • suteikti mūsų studentams puikų išsilavinimą su geriausiu įmanomu praktinių ir teorinių mokslų pagrindu jų ateities karjerai
  • pasiekti puikių mokslo rezultatų, turinčių didelę tarptautinę reikšmę
  • pasitelkti išskirtinius mokslinius tyrimus ir mokymą kaip pagrindą steigti sėkmingas įmones, kurti naujus verslus ir kurti darbo vietas įsteigtose regiono įmonėse.

Faculty of Technical Sciences

Miestelis ir studentų gyvenimas

Klagenfurto universitetas yra piečiausiame Austrijos provincijoje, Karintijoje. Klagenfurtas, kuriame gyvena apie 100 000 gyventojų, yra laikomas vienu iš labiausiai gyvenamų miestų Austrijoje. Miestelis yra tarptautinis, įvairus ir turi modernią infrastruktūrą. Klagenfurto universitetas yra vienas iš nedaugelio universitetų, siūlančių platų studijų programų spektrą, tuo pačiu išlaikydamas savo valdomą dydį. Miestelis yra šviežias, žalias ir gerai sutvarkytas. Aplink Klagenfurto universiteto miestelį yra įvairių kavinių ir maisto vietų, o Universiteto sporto instituto (USI) įvairi sporto šaka siūlo puikų būdą stresui, lydinčiam studijas ir egzaminus.

Netoliese nuo universiteto taip pat yra įvairių apgyvendinimo galimybių. Miestelis taip pat turi puikų susisiekimą su Klagenfurto miesto centru, o iki Klagenfurto Strandbad paplūdimio ar Europaparko reikia vos kelių minučių.

Universitetas yra nuostabi vieta mokytis, mėgautis kultūra ir susitikti su draugais.

Koks kitas miestelis siūlo jums galimybę

  • žygis ir slidinėjimas kalnuose per 30 minučių?
  • plaukti Italijos jūrose per dvi valandas?
  • būti Venecijos bienalėje per dvi su puse valandos?
  • pasivaikščioti po senamiestį Rovinj mieste, Kroatijoje, per tris valandas?
Wörthersee

Vietos

  • Klagenfurt

    Central building, level 1 Universitätsstraße 65-67 9020 Klagenfurt am Wörthersee, , Klagenfurt

Klausimai