Keystone logo
University Of L'Aquila

University Of L'Aquila

University Of L'Aquila

Įvadas

Įkurtas 1952 m. ir idealioje vietoje centrinėje Italijoje (L'Aquila yra tik 110 km nuo Romos), mūsų universitetas yra viešoji mokymo ir tyrimų institucija, siūlanti visą spektrą akademinių programų, įskaitant biotechnologijas, mokslus, ekonomiką, inžineriją, švietimą, humanitarinius mokslus. , medicina, psichologija ir sporto mokslai. Turėdama 7 skyrius, University Of L'Aquila savo daugiau nei 19 000 registruotų studentų siūlo 69 laipsnių kursus įvairiose disciplinose (tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų lygmeniu, įskaitant tarptautinius magistrantūros kursus, kurie dėstomi tik anglų kalba), 9 mokslinių tyrimų doktorantūros programas, specializacijų mokyklas, specializuotus magistro kursus. ir profesinius kursus. Daugelis išskirtinio apie 600 profesorių ir mokslininkų fakulteto narių sulaukė tarptautinio pripažinimo ir yra laikomi lyderiais savo mokslinių tyrimų srityse.

Skyriai

Mūsų katedros skatina, koordinuoja ir organizuoja vieno ar kelių sektorių ar mokslo-disciplininių sričių, turinčių tuos pačius tikslus ar tyrimo metodikas, mokslinę veiklą ir skatina, organizuoja ir vykdo akademinį mokymą mūsų Universitete. University Of L'Aquila katedros yra šios: Biotechnologijos ir taikomųjų klinikinių mokslų | Civilinė, statybos-architektūros ir aplinkos inžinerija | Žmogaus studijos | Pramonės ir informacijos inžinerija ir ekonomika | Informacijos inžinerija, kompiuterių mokslas ir matematika | Gyvybės, sveikatos ir aplinkos mokslai | Fiziniai ir chemijos mokslai.

Kitos tyrimo struktūros

University Of L'Aquila turi tris kompetencijos centrus ( CETEMPS , DEWS , EX- EMERGE ) ir keturis tyrimų centrus ( CERFIS , CITRAMS , DMTA , M&MOCS ). University Of L'Aquila taip pat yra atsakinga už Alpių botanikos sodo , esančio netoli Gran Sasso lynų kelio, kuris tęsiasi 3000 kv. metrų ir saugo Gran Sasso augalus, endeminius centrinius Apeninų augalus, primityvius Alpių augalus, augalus, kilusius iš Rytų Balkanai ir vaistiniai augalai.

Fizikos moksliniams tyrimams ir mokymui naudingas ryšys su požemine branduolinės fizikos Gran Sasso nacionaline laboratorija (INFIN – LNGS). Ten devintajame dešimtmetyje šalia greitkelio tunelio per Gran Sasso laboratorijas buvo pastatytas Nacionalinis branduolinės fizikos institutas, kuriame, apsaugotas 1400 metrų uolienos, atliekami astrofizikos, kosmologijos, branduolinės fizikos ir geofizikos tyrimai.

L'Akvilos universiteto profesoriai ir mokslininkai užmezgė ryšius su Gran Sasso mokslo institutu , tarptautine doktorantūros mokykla ir Akviloje įsikūrusiu fizikos, matematikos, informatikos ir socialinių mokslų pažangių studijų centru.

Priėmimai

Norint stoti į studijų kursą, būtina turėti penkerių metų Italijos aukštosios vidurinės mokyklos kvalifikaciją (arba ketverius metus su papildomais metais) arba kitų mokyklų išduotą ir lygiavertę kvalifikaciją.

Tie, kurie turi ketverių metų vidurinės mokyklos diplomą ir kurie, atsižvelgiant į studijų kursą, į kurį ketina stoti, taip pat priimami į studijų kursus, atsižvelgiant į privalomą Didaktikos srities tarybų nuomonę, yra:

  • įtrauktas į profesinį kontekstą, kuris dėl turimos kvalifikacijos ir pareigų praturtino profesinę veiklą;
  • gavę diplomą yra išklausę aukštesnio lygio mokymo kursus, kuriuos organizuoja universitetai arba valstybinės ar privačios įstaigos, susitarus su universitetais.

Tokios būklės studentai negali prisijungti prie internetinės registracijos, tačiau turi pateikti išankstinį prašymą savo Studentų sekretoriatui ir atitinkamą pažymą, patvirtinančią, kad yra nurodyti reikalavimai, dėl kurių turi pareikšti atitinkamos didaktikos srities valdyba. Norėdami laikyti stojamąjį testą, galite pasiekti riboto skaičiaus kursų rezervavimo procedūrą, nes į jį įleidžiama su rezervavimu.

Asmenys, turintys universiteto diplomą arba laipsnį, gali stoti nepriklausomai nuo turimo diplomo pavadinimo.

Studijų kursų didaktiniai nuostatai gali reikalauti turėti ar įgyti atitinkamą pradinį pasirengimą, vienareikšmiškai apibrėžiant žinias, kurių reikia norint patekti, ir prireikus nustatyti patikrinimo būdus. Laipsnio kursų atveju šis patikrinimas taip pat gali būti atliekamas baigus parengiamąjį mokymą. Šių Nuostatuose apibrėžtų kultūrinių reikalavimų nebuvimas įvardijamas kaip švietimo skola. Siekdamos palengvinti švietimo skolos padengimą, didaktikos srities tarybos kiekviename studijų kurse gali numatyti parengiamojo mokymo veiklos įstaigą. Ši parengiamoji veikla gali būti vykdoma tam tikrais mokslo metų laikotarpiais, palankiais studento įsipareigojimų pobūdžiui, taip pat bendradarbiaujant su aukštesniojo vidurinio ugdymo įstaigomis ar kitomis viešosiomis ar privačiomis įstaigomis pagal specialius susitarimus, patvirtintus Akademinis Senatas. Jei mokymosi skolos įvykdymo patikrinimas nėra teigiamas, didaktikos srities taryba gali pasiūlyti konkrečius ugdymo įsipareigojimus, kurie turi būti įvykdyti bet kuriuo atveju per pirmuosius kurso metus. Šiuos papildomus mokymosi įsipareigojimus taip pat galima priskirti priimamų ribotos prieigos studijų kursų studentams, išlaikius stojamąjį egzaminą.

Įspėjimas

Pagal str. Suvestinio Aukštojo mokslo įstatymo 142 str., draudžiama vienu metu stoti į daugiau nei vieną studijų kursą tame pačiame ar kitame universitete.

Stipendijos ir finansavimas

SumaGalutinis paraiškų davimo terminas
Call for applications (Masters in Applied Data Science, Atmospheric Science and Technology, Civil Engineering, Computer and Systems Engineering, Computer Science, Mathematics, Physics, Telecommunications Engineering)0 EURMarch 2, 2023
Call for applications (Double MSc "RealMaths" - Mathematical Engineering, Erasmus Mundus "InterMaths" - Interdisciplinary Mathematics, Joint MSc "MathMods" - Mathematical Modelling in Engineering)0 USDMarch 2, 2023

Reitingai

Vietos

Vietos
  • L'Aquila

    Piazza Santa Margherita,2, 67100, L'Aquila

    Klausimai