Keystone logo
University of Lethbridge

University of Lethbridge

University of Lethbridge

Įvadas

Kodėl studijuojate uLethbridgeBūdamas University of Lethbridge absolventas, jūs atsidursite studentų dėmesio centre, skatinančiame inovacijas, kritinį mąstymą ir kūrybiškumą.

"U" L, mes esame pasiryžę padėti kiekvienam iš mūsų studentų klestėti. Nuo finansinės pagalbos teikimo vienišiam mentoriui iki individualizuoto karjeros patarimo kiekvieną žingsnį rasite paramos.

Būdamas U klasės studentas, jūs vertinate kaip partneris ir kolega. Jums bus suteiktos galimybės bendradarbiauti ir dalintis savo unikaliomis idėjomis, užduoti klausimus ir rasti atsakymus. Iki susitikimo dauguma mūsų studijų baigę studentai pristatė arba paskelbė savo išvadas, o daugiau kaip 50 proc. Publikuoja kaip pirmąjį autorių.

Apie LethbridgeLethbridge mieste yra beveik 100 000 gyventojų. Jis įsikūręs pietinėje Albertos dalyje, netoli nuo Rocky Mountains, Kalgario ir JAV sienos. Mes esame viena iš Kanados saulėtų miestų, o šiltas vakarų Chinooko vėjas suteikia Lethbridą Vakarų Kanados dalį labiausiai vidutinių žiemų.

Kodėl verta rinktis University of Lethbridge ?

Įperkami mokymai už puikių programų, kurias siūlo apdovanojimai fakultete.

Draugiškas ir saugus universitetas ir bendruomenė.

Galimybė naudotis pažangiomis technologijomis ir moderniausiomis priemonėmis.

Išsamios studentų paslaugos, skirtos padėti jums sėkmingai tenkinti savo akademinius, asmeninius ir karjeros tikslus.

Galite dirbti studijų metu ir kreiptis į Kanadą dirbti iki trejų metų po baigimo.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Lethbridge

  4401 University Drive, T1K 3M4, Lethbridge

 • Lethbridge

  4401, University Drive West, T1K 3M4, Lethbridge

  • Calgary

   345-6th Ave SE, Calgary AB, 6032, Calgary

   Klausimai