Keystone logo
University of Limassol

University of Limassol

University of Limassol

Įvadas

Limasolio universitetas yra Cyprus International Institute of Management (CIIM), garsios verslo mokyklos, veikiančios Kipre nuo 1990 m., kai ją kaip privati aukštojo mokslo mokykla įkūrė grupė pirmaujančių Kipro ekonomikos ir verslo vadovų, pažanga. žinomų akademikų iš pirmaujančių užsienio universitetų.

Šimtai tarptautiniu mastu žinomų mokslininkų iš užsienio universitetų ir žinomų Kipro akademikų dėstė CIIM. Per 33 CIIM veiklos metus 10 siūlomų magistrantūros studijų programų studijavo apie 3000 Kipro ir tarptautinių studentų. Nemažai mūsų absolventų gavo Kipro Respublikos ir pasaulio vyriausybių, taip pat Kipro ir užsienio organizacijų bei įmonių stipendijas. Daugiau nei 500 CIIM absolventų užėmė ir toliau eina vadovaujančias pareigas Valstybės tarnyboje, Parastatalinėse organizacijose, Švietimo tarnyboje ir Vietos valdžios institucijose, o šimtai absolventų vadovauja organizacijoms ir įmonėms ne tik Kipre, bet ir užsienyje.

CIIM Innovations Ltd., CIIM savininkė, kreipėsi į valdžios institucijas prašydama CIIM paversti universitetu, pripažindama daugiau nei 30 metų sėkmingą tarptautinio pripažinimo įgijusios antrosios pakopos mokyklos veiklą ir laipsnišką plėtrą ne verslo srityse, įskaitant informatika ir technologijos, ekonomika ir finansai. Po kruopštaus CYQAA įvertinimo CIIM buvo perkeltas į universitetą – Limasolio universitetą (UoL). Universiteto veiklos pradžia – 2023 m. rugsėjo 1 d.

Vietos

 • Aglantzia

  21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

  • Limassol

   3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

   Klausimai