Keystone logo
© Instituto Superior Técnico
University of Lisbon - Instituto Superior Técnico

University of Lisbon - Instituto Superior Técnico

University of Lisbon - Instituto Superior Técnico

Įvadas

Lisabonos universitetas (ULisboa) yra didžiausias ir prestižiškiausias universitetas Portugalijoje ir yra vienas iš pirmaujančių Europos universitetų, kuriame mokosi daugiau nei 50 000 studentų. Daugiau nei septynis šimtmečius tęsiančios universiteto tradicijos paveldėtojas ULisboa yra atsakingas už tai, kad Lisabonos miestas taptų viena didžiausių Europos kultūros ir mokslo sostinių, nes kiekvienais metais čia atvyksta daugiau nei 9000 užsienio studentų (apie 18 proc. studentų skaičius) iš daugiau nei 100 šalių, kurie siekia aukštos kokybės išsilavinimo, kitokios kultūros, puikaus oro ir svetingumo bei saugumo, kurį gali pasiūlyti Lisabona ir Portugalija (4 saugiausia šalis pasaulyje, 2021 m. Taikos indeksas). Įsikūręs pačioje miesto širdyje, jis visai savo bendruomenei teikia geriausias ir įvairiausias akademines programas ir pažada suteikti unikaliai praturtinančią patirtį.

Instituto Superior Técnico (Técnico) yra Lisabonos universiteto inžinerijos mokykla. Beveik prieš 11 dešimtmečių sukurtame „Técnico“ mokosi maždaug 12 000 studentų iš daugiau nei 60 skirtingų tautybių. Aukščiausio lygio Portugalijoje „Técnico“ yra tarptautiniu mastu pripažinta už savo akademinę ir mokslinę kompetenciją inžinerijos, architektūros, mokslo ir technologijų srityse, už universiteto, verslo ir visuomenės santykių skatinimą ir inovacijų, verslumo, darbo vietų kūrimo ir naujovių skatinimą. žinių. „Técnico“ siūlo daugybę bakalauro, magistro, doktorantūros ir mokymosi visą gyvenimą programų bei plėtoja mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų (MTTP) veiklą, kuri yra būtina norint suteikti išsilavinimą, pagrįstą aukščiausiais tarptautiniais standartais. „Técnico“ turi tris miestelius su privilegijuota prieiga prie pagrindinių Lisabonos lankytinų vietų ir nuostabaus miesto kurorto (Sintra, Cascais, Estoril, Arrábida). Įsikūręs viename iš centrinių Lisabonos rajonų, Alamedos miestelį aptarnauja puikus viešojo transporto tinklas, leidžiantis lengvai pasiekti visas miesto vietas ir siūlo platų kultūrinės, laisvalaikio ir sporto veiklos pasirinkimą.

Civilinės inžinerijos, architektūros ir georesursų departamentas (DECivil) yra vienas iš įkūrėjų ir didžiausių Técnico departamentų. DECivil turi 141 fakulteto narys ir 1500 bakalauro ir magistrantūros studentų (14 % iš jų tarptautiniai), skirstomi pagal tris pagrindines sritis: (i) civilinė inžinerija, (ii) kasyba ir energijos ištekliai; ir (iii) architektūra. Be to, DECivil taip pat yra 250 daktaro laipsnio. studentų, labai įdomioje ir įvairioje aplinkoje. Visos mokymo programos yra tvirtai pagrįstos tvirtu eksperimentiniu mokymu, todėl įvairiose srityse yra labai gerai įrengtos laboratorijos, kuriose atliekami novatoriški tyrimai, ką liudija išskirtinės pozicijos įvairiuose akademiniuose reitinguose: Statybos inžinerija - 2 (Europa) 2021 m. NTU Taivano reitinge ir 17 (Europa) 2021 m. Šanchajaus reitinge; Naftos inžinerija – 47 (pasaulis) 2021 m. QS pasaulio universitetų reitinge.

Akreditacija

EUR-ACE® yra sistema ir akreditavimo sistema, kuri suteikia standartų rinkinį, identifikuojantį aukštos kokybės inžinerijos studijų programas Europoje ir užsienyje. EUR-ACE® ženklas yra sertifikatas, kurį įgaliotoji agentūra išduoda aukštajai mokyklai (aukštojo mokslo institucijai) kiekvienai jos akredituotai inžinerijos studijų programai.

176558_176554_euraceLogo.jpg

A3ES yra Portugalijos aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūra. Akreditavimo sprendimas priklauso nuo (i) aukštųjų mokyklų ir jų organinių padalinių veiklos kokybės ir (ii) studijų programų, suteikiančių tam tikrą laipsnį, kokybės įvertinimo. A3ES yra visateisis Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos narys, įtrauktas į Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo registrą ir yra CHEA tarptautinės kokybės grupės narys.

176559_176553_A3ES.png

Statistika

 • 1911 m.: 1911 m. gegužės 23 d. Alfredo Bensaude įkūrė Instituto Superior Técnico.
 • 44,1% studentų įsidarbina dar nebaigę studijų.
 • 91,4% absolventų įsidarbina per šešis mėnesius po studijų baigimo.
 • 73% magistrantūros absolventų dirba savo studijų srityje.
 • Užsiregistravo 10 987 „Tecnico“ studentų.
 • 1.915 Mokslinės publikacijos ISI Web of Science.
 • Nuo 2009 m. „Técnico“ sukurtos 58 atskirtos įmonės.
 • 3 Técnico turi 3 stovyklas (Alameda, Taguspark ir CTN).
 • 3 Técnico“ siūlo apgyvendinimą 3 studentų rezidencijose.
 • 30,9% tarptautinių studentų studijuoja doktorantūroje. programa.

  Universiteto ypatybės

  Alameda

  Įsikūręs viename iš centrinių Lisabonos rajonų, Alamedos miestelis yra apsuptas daugybės viešojo transporto tinklų, todėl lengvai pasieksite visas miesto vietas. Visame miestelyje yra daugybė kultūrinių, laisvalaikio ir sporto pramogų.

  Tagusparkas

  Šis modernus miestelis, esantis Oeiras mieste, buvo atidarytas 2000 m. ir yra Taguspark – mokslo ir technologijų parko, vieno svarbiausių technologinių parkų visoje šalyje, dalis informacinių ir komunikacijos technologijų srityje.

  Technologico e Nuclear

  Loures mieste esantis CTN – Tecnológico e Nuclear Campus yra vienas svarbiausių technologijų parkų visoje šalyje, būtent srityse, susijusiose su branduoliniais mokslais, taip pat radiologinės saugos ir branduolinės saugos srityse.

   Priėmimai

   Reikalingi dokumentai

   Prašymai į konkretų kursą ar studijų pakopos programą teikiami internetu. Pareiškėjas turi pateikti visus Reglamente nurodytus dokumentus, taip pat motyvacinį laišką, kuriame nurodomas pasirinktas kursas ar studijų pakopa. Norint užbaigti paraiškos teikimo procesą, PDF formatu reikia pateikti šiuos nuskaitytus dokumentus:

   • Naujausia nuotrauka;
   • Naujausią CV;
   • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas / pasas;
   • CPF kopija (taikoma tik kandidatams į Brazilijos pilietybės bakalauro laipsnius);
   • Oficialus akademinis išrašas, patvirtinantis, kad kilmės šalyje įgijote vidurinį ar lygiavertį išsilavinimą, su galutiniu vidurkiu ir įrodymu, kad galite laikyti aukštojo mokslo egzaminus (taikoma tik kandidatams į bakalauro laipsnius);
   • Oficialūs bakalauro laipsnio ir diplomo akademiniai nuorašai su galutiniu vidurkiu (taikoma tik kandidatams į magistro laipsnius);
   • Dokumentas, nurodantis akademinių įrašų vertinimo schemos tipą (taikomas tik kandidatams į magistro laipsnius);
   • Dokumentas, patvirtinantis pretendento portugalų kalbos lygį: portugalų kalbos B1 lygis ir baigti B2 lygį iki pirmųjų studijų metų pabaigos (taikoma tik kandidatams į bakalauro laipsnius);
   • Pareiškimas pagal priesaiką, kad pareiškėjas neturi Portugalijos pilietybės ar kitos šalies pilietybės, kuri yra ES narė ir atitinka tarptautinių studentų prieigos ir priėmimo kategorijos reikalavimus;
   • Paraiškos mokesčio mokėjimo banko pavedimo kvitas.

   Reikalavimai vizoms

   Tarptautiniai studentai

   Europos Sąjungos ar Šengeno erdvei nepriklausančių šalių piliečiai turi kreiptis dėl vizos savo kilmės šalyje, Portugalijos ambasadoje/konsulate. Atkreipkite dėmesį, kad „turistinė“ viza negalioja studijoms Portugalijoje.

   Ne Europos piliečiai, turintys leidimą gyventi Šengeno valstybėje, turi kreiptis dėl vizos į Portugaliją, šalyje, kurioje jie turi leidimą gyventi, kai viešnagė trunka ilgiau nei 3 mėnesius.

   Prašymas išduoti vizą turi būti pateiktas prieš kelis mėnesius, nes tai gali užtrukti mažiausiai 12 savaičių, priklausomai nuo kilmės šalies. Kai kuriems vizos prašantiems asmenims taip pat gali būti atliekami saugumo patikrinimai. Daugiau informacijos rasite toliau pateiktame dokumente.

   Studentai Europos Sąjunga/EEE/Šveicarija

   Pirmus 3 buvimo šalyje mėnesius tereikia turėti galiojantį asmens dokumentą arba pasą. Pasibaigus šiam laikotarpiui, per 30 dienų turite kreiptis dėl leidimo Lisabonos rotušėje ir jis galios 5 metus.

   Vietos

   • Lisbon

    Alameda Campus Av. Rovisco Pais, 1, 1049-001, Lisbon

    • Porto Salvo

     Taguspark Campus Av. Prof. Dr. Cavaco Silva, 2744-016, Porto Salvo

     • Bobadela

      CTN – Tecnológico e Nuclear Campus Estrada Nacional 10 (ao Km 139,7), 2695-066, Bobadela

      Klausimai