Keystone logo
University of Lisbon - Medfor

University of Lisbon - Medfor

University of Lisbon - Medfor

Įvadas

Lisabonos universitetas (ULisboa) yra didžiausias ir prestižiškiausias universitetas Portugalijoje ir vienas iš pirmaujančių Europos universitetų. Universiteto tradicijos, kuri tęsiasi per septynis šimtmečius, paveldėtoja ULisboa dabartinį statusą įgijo 2013 m. Liepos mėn., Susijungus buvusiai „Universidade Técnica de Lisboa“ ir „Universidade de Lisboa“.

ULisboa sujungia įvairias žinių sritis ir turi išskirtinę padėtį palengvinti šiuolaikinę mokslo, technologijų, meno ir humanitarinių mokslų raidą. ULisboa mokymo, tyrimų, naujovių ir kultūros kokybė pritraukia vis daugiau talentų iš viso pasaulio.

Sveiki atvykę į ULisboa

Lisabonos universitetas (ULisboa) yra didžiausia aukštojo mokslo įstaiga Portugalijoje ir vienas prestižiškiausių universitetų Europoje.

Studijos ULisboa reiškia lankymąsi į žmones orientuotame universitete, kuris nusipelno privilegijų ir yra tvirtai pasiryžęs kokybiškam švietimui bei jo pristatymui mokslo ir inovacijų tarptautinėje arenoje.

ULisboa suteikia daugiau nei 400 laipsnių temperatūrą visose gerai žinomose vietovėse. Šioje įstaigoje dirba apie 3500 profesorių ir daugiau nei 400 tyrėjų, o ši įstaiga aptarnauja 50 000 studentų visatą.

Tyrimų, inovacijų ir kultūros kokybė ULisboa mokyklose pritraukia vis daugiau tarptautinių talentų, siekiančių plėtoti projektus aukščiausiu lygiu su tyrimų padaliniais ir grupėmis.

„ULisboa“ rengia profesionalus pasauliui, suteikdama jiems įgūdžių patenkinti pasaulinės rinkos poreikius. Prie šios priežasties prisideda daugiau nei 550 sutarčių ir protokolų, pasirašytų su tarptautinėmis institucijomis, sustiprinantis ULisboa kasdieninį įsipareigojimą teikti išsamų, aukštos kokybės ir išskirtinį išsilavinimą.

Prieiga ir priėmimas į ULisboa

Tarptautinis studentų statutas, paskelbtas 2014 m. Kovo mėn., Nustato Tarptautinių studentų priėmimą į Portugalijos aukštojo mokslo, I pakopos ir integruotų magistrantų studijas per Specialų tarptautinių studentų priėmimo konkursą, į kurį leidžiama atvykti studentams iš užsienio, turintiems diplomą, patvirtinantį, kad vidurinę mokyklą savo šalyje.

Iš tarptautinio studentų statuto neįtraukiami nacionaliniai studentai, priklausantys Europos Sąjungos šaliai arba kurie nėra ES šalies piliečiai, gyvenantys legaliai Portugalijoje daugiau nei dvejus metus be pertraukos. Šie studentai gali gauti priėmimą į Portugalijos aukštojo mokslo sistemą pagal bendrą priėmimo tvarką, jei jie yra baigę vidurinį išsilavinimą, išlaikę stojamuosius egzaminus ir įvykdę būtinas išankstines sąlygas.

Tenement houses in Lisbon
Joel Filipe / unsplash

Žemės ūkio mokykla - ISA

Žemės ūkio mokykla „Instituto Superior de Agronomia“ (ISA) yra didžiausia ir labiausiai kvalifikuota žemės ūkio mokslų absolventų ir antrosios pakopos mokyklų mokykla Portugalijoje, jos patirtis pripažįstama nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Turėdamas daugiau nei 100 metų patirtį, jis mokymą pritaikė tiek technologinei evoliucijai, tiek šalies tikrovei, daugiausia dėmesio skirdamas kokybei ir modernizavimui.

ISA buvo integruota į Lisabonos technikos universitetą 1930 m. Nuo 2013 m. Ji tapo Lisabonos universiteto dalimi sujungus Lisabonos technikos universitetą ir buvusį Lisabonos universitetą. Joje mokosi apie 1500 studentų, studijuojančių bakalauro ir bakalauro programas, fakultete yra 116 dėstytojų ir 47 tyrėjai.

Lisabonos širdyje įsikūręs Tapada da Ajuda - apie 100 ha ploto aplinkos ir botanikos parkas, kuris yra pripažintas - taip pat maloni vieta renginiams, poilsiui ir vietų, tokių kaip įdomus akmens amfiteatras, atradimams. , „Belvedere“, „Parada“ sodas, regbio laukas, astronomijos observatorija, parodų paviljonas, Lagoa Branca auditorija ir kt.

Vietos

  • Lisbon

    Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa Portugal, 1349-017, Lisbon

Klausimai