Keystone logo
University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

Įvadas

Įvadas

Sveiki atvykę į University of Liverpool Online Programmes .

Mūsų antrosios pakopos studijų programos suteikia prieinamą ir patogų kelią toliau mokytis ir siekti karjeros. Jūs gausite aukštai vertinamą kvalifikaciją iš prestižinio JK universiteto ir Russell Group nario – 24 JK universitetų, kuriems vadovauja moksliniai tyrimai, grupės, įsipareigojusios išlaikyti aukščiausius įmanomus mokslinių tyrimų ir švietimo standartus.

Susikaupusios brandžios verslo moters, dirbančios prie nešiojamojo kompiuterio, sėdėdamos prie stalo namuose, portretas

Kodėl mokytis su University of Liverpool Online Programmes

Visos mūsų programos buvo specialiai sukurtos mokymuisi internetu. Mokymas ir vertinimai lanksčiai teikiami per mūsų naujausią mokymosi platformą, suteikiančią prieigą prie visų išteklių ir paramos, reikalingos norint baigti studijas internetu. Sėkmingai baigę programą būsite pakviesti baigti mokslus nuostabiame Liverpulio universiteto miestelyje šiaurės vakarų Anglijoje.

Apie mus

Liverpulio universitetas internetines programas siūlo nuo 2000 m. Esame pripažinti kaip vienas iš pirmaujančių Europos magistrantūros studijų teikėjų internetu. Didžiausią dėmesį skirdami karjeros pažangai ir pasauliniam bendradarbiavimui, mūsų programos skirtos ambicingiems specialistams, turintiems kelerių metų darbo patirtį, norintiems įgyti prestižinę kvalifikaciją nepakenkiant savo esamiems įsipareigojimams.

Afroamerikietis jaunuolis, rašantis žinutes šiuolaikine nešiojamojo kompiuterio klaviatūra, dvirasis darbuotojas sėdi prie stalo ir dirba kompiuteriu, konsultuojasi su klientu arba studijuoja internete, technologijų koncepcija iš viršaus vaizdas iš viršaus

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Liverpool

    Liverpool, Jungtinė Karalystė

    Klausimai