Keystone logo
University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Medicine

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Medicine

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Medicine

Įvadas

Apie Universitetą

Liuksemburgo universitetas, įkurtas 2003 m., yra vienintelis viešasis Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės universitetas. Daugiakalbis, tarptautinis ir į mokslinius tyrimus orientuotas, tai taip pat moderni įstaiga su asmenine atmosfera.

Apie mus

• Įkurta 2003 m

• Daugiakalbis, tarptautinis, orientuotas į mokslinius tyrimus

• 850 profesionalių ekspertų (mokslo ir mokslo darbuotojų) padeda 250 profesorių, docentų ir dėstytojų dėstyti.

• Netoli Europos institucijų ir Liuksemburgo finansų centro

Sveiki atvykę į Mokslo, technologijų ir medicinos fakultetą (FSTM)

Mokslo, technologijų ir medicinos fakultetas (FSTM) teikia daugiadalykę matematikos, fizikos, inžinerijos, informatikos ir gyvosios gamtos mokslų kompetenciją. Vykdydama dvigubą mokymo ir tyrimų misiją, FSTM siekia generuoti ir skleisti žinias bei mokyti naujas atsakingų piliečių kartas, kad geriau suprastų, paaiškintų ir patobulintų visuomenę bei aplinką, kurioje gyvename.

Studijuoja FSTM

Į 8 bakalauro, 18 magistro, 1 doktorantūros ir mokymosi visą gyvenimą programas mokosi per 2000 studentų. Studentams vadovauja 80 tarptautinių ir žinomų profesorių ir vyresniųjų dėstytojų komanda. FSTM siūlo puikią darbo aplinką ir galimybes rengti daugiakalbius ir mažų grupių kursus, ankstyvą dalyvavimą mokslinių tyrimų projektuose ir glaudžius ryšius su institucijomis ir pramonės šakomis.

Atlieka tyrimus FSTM

FSTM, sudarytas iš 5 skyrių, bendradarbiaudamas su vietiniais ir tarptautiniais partneriais dalyvauja pažangiausiuose moksluose ir inovacijose. Daugiau nei 270 profesorių, doktorantų, doktorantų, mokslinio ir techninio personalo atlieka tarpdisciplininius tyrimus dinamiškoje, palankioje ir daugiakalbėje aplinkoje.

Vietos

 • Esch-sur-Alzette

  2, avenue de l'Université, L-4365 Esch-sur-Alzette, 4365, Esch-sur-Alzette

  • Luxembourg City

   162a, avenue de la Faïencerie, L-1511 Luxembourg, 1511, Luxembourg City

   Klausimai