Keystone logo
University of Macerata

University of Macerata

University of Macerata

Įvadas

137287_GiornatadelLaureato-9410.jpg

„UniMC“ iš pirmo žvilgsnio

University of Macerata (UniMC) buvo įkurtas 1290 m. Ir yra vienas iš seniausių universitetų Europoje. Bėgant metams tūkstančiai „UniMc“ absolventų tapo žymiais profesionalais, verslininkais, svarbiausiais visuomenės veikėjais, pedagogais, tyrinėtojais: be jokios abejonės, „UniMC“ absolventai pastatė šiek tiek Italijos, Europos ir tarptautinės istorijos.

Ši šlovinga praeitis projektuojama į ateitį, o „UniMc“ yra tvirtai pasiryžusi diegti naujoves tiek mokymo, tiek tyrimų srityje: pagrindinis dėmesys humanitariniams ir socialiniams mokslams yra pagrindinė „UniMC“ stiprybė, o „Naujovės per humanitarinius mokslus“ yra jos devizas. Besidomintys teise, politologija ir tarptautiniais santykiais, ekonomika ir verslu, švietimu, turizmu ir kultūros paveldu, komunikacija, kalbomis, filosofija ir istorija, UniMc svetainėje gali rasti puikią vietą!

„UniMC“ teikia tarptautinę aplinką ir pažangiausias paslaugas. Tuo pačiu metu tai suteikia unikalią galimybę patirti tipišką itališką gyvenimo būdą: universitetas yra miesto centre su savo istoriniais pastatais ir viduramžių Pathways . Tai „miestelis miestelyje“!

Macerata miestelis yra ramus, bet ryškus miestelis, esantis tarp jūros ir kalnų, puikus pusiausvyros tarp gamtos ir žmogaus sukurtų konstrukcijų. Maceratoje vyksta daugybė kultūrinių renginių, iš kurių kai kurie yra garsūs tarptautiniu mastu, pavyzdžiui, operos sezonas „Macerata Opera“ ir dainininkų-dainų autorių festivalis „Musicultura“, abu vyksta unikalioje ir įspūdingoje „Sferisterio“ arenos aplinkoje.

Ši vietovė pasižymi puikia gyvenimo kokybe dėl švaraus provincijos oro ir natūralių parkų, taip pat dėl ramios, bet jaukios atmosferos, esančios visuose aplinkiniuose miestuose ir miestuose, vaizduojančiuose vietinį kraštovaizdį. Macerata miestas yra idealioje vietoje, kad pasiektų visa tai, ką provincija gali pasiūlyti. Palyginti netoli yra Adrijos jūros pakrantė, slidinėjimo kurortai, Sibilinio kalnų nacionalinis parkas, taip pat kiti įdomūs ir svarbūs istoriniai miestai ir vietos.

Mieste vyrauja kultūra ir menas: daugybė paminklų ir muziejų, puikios civilinės, religinės ir karinės architektūros, archeologinės vietovės, istoriniai teatrai ir bibliotekos, išsibarstę po teritoriją, daro Maceratą tvirtai susietą su jos kultūrinėmis šaknimis.

Mūsų misija

Universiteto misiją sudaro:

  • Padidinti daugiau nei septynis šimtmečius trunkančios istorijos, skirtos visų studentų, tyrėjų, dėstytojų ir techninio-administracinio personalo nuopelnus ir kokybę, vertę;
  • Suplanuokite savo pasirinkimą įsipareigodami ir intelektualiai;
  • Tobulinti ir skatinti kompetencijos sričių tyrimų rezultatus;
  • Plėsti savo tarptautinį tinklą, kad būtų palaikoma vietos plėtra.

Vietos

  • Macerata

    Via Crescimbeni, 30/32 - 62100 Macerata, 62100, Macerata

Klausimai