Keystone logo
University of Naples Parthenope

University of Naples Parthenope

University of Naples Parthenope

Įvadas

University of Naples Parthenope buvo įkurtas 1919 m., Kai universiteto įkūrėjo viceadmirolo Leonardi Cattolica prašymu buvo skatinamas aukštojo mokslo institutas, Karališkasis jūrų laivyno institutas, siekiant ištirti visus vandenynų ir jūrų aspektus. , ne tik jūrų gyvybei, bet ir mainų sistemai. Šis institutas turėjo spręsti, vertinti ir vertinti su jūra susijusius ekonominius klausimus, siekdamas mokslo pažangos.

1999 m. Du seniai veikiantys Ekonomikos ir jūrų mokslo fakultetai (vėliau vadinami mokslu ir technologija) buvo susieti su trimis naujai įkurtais fakultetais, būtent Teisės, inžinerijos ir sporto mokslo fakultetais, kurie kartu paskatino institutą žymiai padidinti studentų skaičių. svyruoja nuo maždaug 1000 1985 m. iki maždaug 16 000 šiuo metu. Taip institutas oficialiai tapo University of Naples Parthenope . Nuo 2013 m. Liepos mėn. Buvo įvestas naujas studijų programų rinkinys, pagrįstas katedrų, kuriose plėtojama mokslinių tyrimų ir mokymo veikla, sukūrimu. Tarp pagrindinių universiteto tikslų verta paminėti žinių skatinimą, plėtrą, tiesioginį taikymą, tobulinimą ir naudojimą siekiant prisidėti prie socialinio, kultūrinio ir ekonominio visuomenės vystymosi.

Maždaug per šimtą metų nuo jo įkūrimo giliausias ir charakteringiausias šio universiteto bruožas išliko nepakitęs kaip autentiškiausiai tradicinis bruožas: gebėjimas bendrauti su socialiniu kontekstu ir nuolat atsižvelgti į besikeičiančius jo poreikius.

Universiteto ypatybės

Partenopės miestelis yra miesto centre, Beverello-Monte di Dio-via Medina apsuptoje teritorijoje, kur yra pagrindiniai universiteto biurai ir kur vykdoma didžioji universiteto mokymo veikla, netoli nuo kitų. universitetai, esantys toje pačioje miesto teritorijoje. Kai kurie biurai taip pat yra rytinėje Neapolio dalyje.

Mūsų septyni skyriai yra strategiškai patogioje vietoje Neapolio mieste, Italijoje.

Būstinė – Via Acton

Partenopo universiteto būstinė yra Neapolyje, Via Ammiraglio Ferdinando Acton n. 38, senoviniame pastate, vadinamajame „Palazzina Spagnola“, datuojamame XVI amžiuje, ir moderniame pastate, kuriame vyksta kai kurios Sporto mokslo katedros veiklos.

Palazzo Pacanowski

Palazzo Pacanowski yra Neapolyje, Via Generale Parisi n. 13, netoli Nunziatella karo akademijos. Jame yra Teisės ir ekonomikos mokykla ir šie padaliniai:

 • Teisės skyrius
 • Verslo ir ekonomikos katedra
 • Verslo ir kiekybinių studijų katedra
 • Ekonomikos ir teisės studijų katedra

Vila Doria D'Angri

„Villa Doria D'Angri“, esanti tarp Via Petrarca ir Via Posillipo, yra vienas iš naujausių universiteto įsigijimų. Tai monumentali vila, pastatyta 1880 m. princo Marcantonio Doria valia, parke, kurio bendras plotas viršija 18 000 kvadratinių metrų. Villa Doria d'Angri yra didžiausių to meto menininkų ir amatininkų išraiška ir, nepaisant praeities aplaidumo, ji vis dar spindi savo senoviniu spindesiu. Vila naudojama kaip tarptautinių susitikimų, seminarų ir kultūrinių iniciatyvų vieta.

„Centro Direzionale“ (ISOLA C4)

Šiame pastate yra Inžinerijos ir Mokslo ir technologijų katedros. Jis yra Neapolyje, Centro Direzionale, Isola Block C4.

Per Mediną

XX a. šeštojo dešimtmečio pastate, esančiame Neapolyje, Via Medina gatvėje, netoli Piazza Municipio aikštės, yra kai kurie Sporto mokslo departamento biurai.

Rezidencijos

University of Naples Parthenope suteikia būstą 180 studentų naujai atnaujintame pastate, esančiame Complesso ex Manifattura Tabacchi Neapolyje, per Galileo Ferraris, paskirstytas taip:

 • vienviečiai kambariai, kurių plotas apie 16.00 kv.m
 • dviviečiai kambariai, kurių plotas apie 19.00 kv.m

Pirmame aukšte, be prieškambario ir biurų, yra dviračių stovėjimo aikštelė, sporto salė, valgykla, skalbykla, o antresoliniame aukšte yra muzikos kambarys, interneto kambarys, žaidimų kambarys. , televizorius ir posėdžių kambarys.

Lofte yra didelė atvira erdvė, kurią pagal pageidavimą galima padalyti į atskiras darbo patalpas naudojant mobilias pertvaras.

Be to, studentams, turintiems fizinę ar jutimo negalią, yra skirta 12 tinkamai įrengtų patalpų.

Rezidencijai taip pat priklauso didelė dengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Neįgaliųjų tarnybos

Naudodamas neįgaliųjų tarnybas, University of Naples Parthenope siekia suteikti neįgaliems studentams pagalbą ir paramą studijuoti ir turėti lygias galimybes visapusiškai patirti universiteto gyvenimą ir veiklą, taip stengdamasis pašalinti visas architektūrines ir didaktines kliūtis, su kuriomis jie gali susidurti studijų metu. studijų karjera.

Mūsų tikslai yra šie:

 • Žinoti atskirus atvejus, kad taikomos intervencijos ir siūlomos paslaugos kuo labiau atitiktų studentų poreikius.
 • Įdiegti kompiuterių ir IT paslaugų prieigą ir naudojimosi paprastumu.
 • Tobulinti teikiamas paslaugas, sinergijoje su akademiniais nariais ir administraciniu bei techniniu personalu, priimti ir padėti studentams, užtikrinant kompetenciją ir lygias galimybes.

Norėdami sužinoti reikalingą informaciją apie paslaugas ir galimybes, kurios jau yra arba ruošiasi stoti į University of Naples Parthenope ir geriau integruotis bei įsitraukti į universiteto veiklą, apsilankykite neįgaliesiems skirtuose puslapiuose. Paslaugos arba susisiekite su mumis.

Erasmus+ tarptautinė mobilumo programa

„Erasmus+“ yra nauja Europos Sąjungos programa, kuri iki 2020 m. suteikia galimybę studentams, absolventams, doktorantams ir magistrantams įgyti studijų patirties ir mokytis – per kursus, egzaminus, disertacijas, mokslinius tyrimus ir laboratorinę veiklą – viename iš mūsų partnerių Europos universitetų. , vėliau pripažįstant jų akademinės karjeros vykdytą veiklą.

University of Naples Parthenope vertina Erasmus+ programą. Išvykstantys studentai, sėkmingai baigę 12 ECTS užsienyje, gauna papildomą universiteto mokamą stipendiją, kuri padidina jų mėnesines pajamas iki 600 eurų.

Programa „Erasmus+“ gerina kalbų įgūdžius, kad būtų skatinamas Europos visuomenės kūrimas studijuojant ir mokant jaunimą tarpkultūriniame kontekste.

„Erasmus+“ leidžia:

 • Buvimas užsienyje studijų ir stažuotės tikslais ne ilgesnis kaip 12 mėnesių kiekvienam studijų kursui (bakalauro ir magistro laipsniams) ir 24 mėnesiams vieno laipsnio studijų atveju;
 • Mobilumas stažuotėms, skirtoms naujiems absolventams (per 12 mėnesių nuo studijų baigimo);
 • Mobilumas į šalis už Europos ribų.

Tarptautinis mobilumo biuras yra atsakingas už mokymo ir mokymo patirties užsienyje mainų programų valdymą. Tai padeda studentams, mokytojams ir administracijos darbuotojams. Jame laukiami tarptautiniai studentai, atvykstantys į University of Naples Parthenope ir palaikomi jų viešnagės metu.

  Priėmimai

  Stojant į Partenopą reikia atlikti stojimo testus, kaip ir į visus Italijos valstybinius universitetus, skirtingais metodais, atsižvelgiant į studijų kursą. Siekiama apdovanoti studentus už jų įgūdžius ir motyvaciją bei garantuoti kreditų įgijimą nuo universiteto programos pradžios.

  Dėl šios priežasties Parthenope patvirtino naują studentų įmokų apskaičiavimo sistemą, pagrįstą „nuolatiniu“ skaičiavimu, užtikrinančiu tinkamą progresyvumo ir teisingumo lygį.

  Vietos

  Vietos
  • Naples

   Via Ammiraglio Ferdinando Acton,38, 80133, Naples

   Klausimai