Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

Įvadas

Palankią aplinką studijų ir mokslinių tyrimų Šveicarijoje

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Neuchatel (UniNE) yra tarptautiniu mastu pripažinta institucija, taip pat universitetų ant žmogaus mastu. Su 4380 studentų iš Šveicarijos ir už jos ribų (beveik 20% studentų iš užsienio), jis teikia aukštos kokybės mokymą ir paramą. Bakalauro ir magistro laipsniai yra suderinami su dauguma kitų Europos universitetų ir atitinka visuomenės lūkesčius dėl naujoviškų ir pažangiausius įvairiose srityse.

Pusiaukelėje tarp Ženeva ir Ciurichas, į Europos viduryje, UniNE yra ideali vieta tiems, kurie nori studijuoti ar atlikti aukšto lygio mokslinius tyrimus didinga aplinka, šalia ežero ir kalnų. Neuchatel, studentų ir tyrėjų veikla vyksta visame mieste, įvairių, bet netoliese vietose. Tai užtikrina glaudžius ryšius ir tarpusavio pagalbos, ypač tarp pradedančiųjų ir pažengusių studentų.

Svarbiausi faktai ir skaičiai

4380 studentai beveik 60% iš jų moterų 552 doktorantai daugiau nei 40% iš išorės Šveicarijoje 740 darbuotojai (visos darbo dienos ekvivalentas ekvivalentas) iš kurių beveik 70% yra mokytojai 935 laipsnių apdovanotas 2011 lapkričio

istorija

Graduate Management Admission Test arba Akademija Neuchatel buvo įkurta 1838 m. Ji skolinga savo gimimo ne tik stiprios politinės valios suteikti regioną su aukštos kokybės švietimo įstaigoje, bet ir geologas ir paleontologą Louis Agassiz, kuris padarė didelę mokslo pažangą tuo metu. 1866, Akademija sudarė Menų fakulteto mokslų fakulteto ir Teisės fakulteto, taip pat kai kurių aukštųjų mokyklų lygmens institucijų. 1873, buvo įtraukta teologijos fakultetas. Iki gegužės 1909 dekretu Didžiosios tarybos 18, Neuchâtel akademija oficialiai buvo įsteigta kaip Neuchâtel universitete.

Be įstaigos pervadinti, 1910 aukštojo mokslo įstatymas sukūrė verslo mokyklą ir davė mokiniams galimybę atlikti doktorantūros visų fakultetų. Nuo pat įkūrimo UniNE visada siekiama suteikti švietimą aukščiausią įmanomą lygį. Jo mažas dydis skolina jai dinamiškumą ir lankstumą, reikalingą norint pasiekti šį tikslą.

Kodėl verta rinktis Neuchâtel universitetas

Įsipareigojimas įkvepia ir įkvepiantis mokymo

Kas išskiria Universitetas Neuchatel virš visa kita yra jos dėstytojų kokybės. Kai nuomos, mes užtikriname, kad kiekvienas mokytojas turi pažangias įgūdžius ir tarptautinę reputaciją per jo mokslinių tyrimų srityje. Kaip rezultatas, mūsų dėstytojai yra labai aistringai apie ką jie moko, - bet tai dar ne viskas. Dėstyti UniNE, jie taip pat turi atitikti griežtus pedagogines normas, kad jie galėtų pasidalinti savo žiniomis įkvepiantis būdu savo mokiniams.

Greitai žiūrinėti per mūsų ekspertas "Kas yra kas" padės jums sužinoti, kai mūsų profesoriai.

Bendramintis vieta mokytis

Skirtingai nuo didesnių universitetų, anonimiškumas neatmeta tuo Neuchâtel universiteto tupėti. Priešingai, žmonės geriau pažinti vienas kitą - jie aptarti ir keistis idėjomis, ir studentai dažnai paleisti į jų mokytojai iš klasės. Yra solidarumo ir paramos tarp studentų jausmas, ypač tarp pažengusių studentų ir pradedantiesiems. Tai leidžia jums sukurti draugystę, kuri truks jums visą savo profesinę karjerą ir savo gyvenimą už jos ribų.

Unikalūs mokymo metodai

Tuo Neuchâtel universiteto studentai aktyviai dalyvauti pamokose, padėti suprasti ir padidinti darbo efektyvumą. Groupwork, seminarai ir ekskursijos dažnai organizuoja, skirtingai nei didesnių universitetų, kuriuose šios mokymo formos yra dažnai nepasiekiama, nes aukštyn šimtą studentai gali lankyti vieną kursą.

Studentai iš viso pasaulio

Neuchâtel universitetas turi tarptautinę reputaciją: 21% studentų kūno ateina iš išorės, Šveicarijos (apie 100 valstybių piliečiams). Tokia kultūrų įvairovė yra didelis privalumas, tiek mokymo ir atmosferos miesteliu.

Kasimo studentų mokslinių tyrimų

Ačiū, kad santykinai mažo dydžio Neuchâtel universiteto studentai gali būti aktyviais, o ne tik publika. Jie inicijavo į žinių gamybą labai anksti savo studijas. Be to bakalauro studentai (kai kuriose srityse) ir magistrantai turi galimybę dalyvauti projektuose su doktorantams ir kitiems tyrėjams. Įtraukimas magistrantai į mokslinius tyrimus atveria patrauklias perspektyvas profesinio tobulėjimo. Iš tiesų, daugelis institutų Neuchâtel universiteto nustatė ryšius su įmonėmis dėl nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Vietos

Vietos
  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    Klausimai