Keystone logo
University of Pécs

University of Pécs

University of Pécs

Įvadas

University of Pécs pirmą kartą inicijavo karalius Liudvikas Didysis 1367 m. Šiandien University of Pécs yra viena prestižiškiausių institucijų šalyje, kurioje yra dešimt fakultetų, apimančių visą aukštojo mokslo spektrą. kokybiškas, visapusiškas mokymas. Be edukacinės ir mokslinės veiklos, medicininis gydymas yra labai svarbi mūsų veikla; Klinikinis centras rūpinasi ne tik regiono ambulatoriškais ir stacionariais pacientais, bet ir turi nacionalinio lygmens pareigas daugelyje sričių.

Kiekvienais metais University of Pécs dalyvauja tarptautinių aukštųjų mokyklų reitinge ir gerai sekasi. Mes stengiamės tobulinti savo supratimą visose srityse.

Didelį dėmesį skiriame ir skirsime ugdymo kokybei, nes gerai paruošti studentai mums reiškia geriausią viešumą. Atsižvelgiant į tai, nuolatinis žmogiškųjų išteklių ir infrastruktūros sąlygų tobulinimas yra mūsų prioritetas. Stengiamės, kad mūsų studentai įgytų įvairiausių žinių. Todėl siūlome paramą nemažai daliai mūsų studentų dalyvauti įvairiose stažuočių ir mainų programose pripažintose Europos ir kitų išsivysčiusių šalių institucijose. Kad galėtume kelti išsilavinimo lygį, naudojame pažangiausias technologijas ir kviečiame geriausius profesorius. Mes perėmėme savo devizą iš Luiso Pasteuro: „atsitiktinumas palankus pasiruošusiam protui“. Labiausiai džiugina tai, kad per pastarąjį dešimtmetį studentų skaičius stabilizavosi, o užsienio studentų skaičius gerokai išaugo. University of Pécs yra ne tik prestižinė institucija, bet ir palanki studentams. Norėtume, kad mūsų mokiniai mokytųsi siekdami pasiekimų ir gerai praleistų laiką.

University of Pécs atlieka tarptautiniu mastu pripažintą mokslinį darbą. Darome viską, kad mūsų universitetas būtų optimalus darbo vietos pasirinkimas talentingiems mokslininkams, o ne tik išeities taškas. Skatiname savo gerbiamus kolegas vidinėmis dotacijų schemomis siekti dar geresnių rezultatų. János Szentágothai vardu pavadintame tyrimų centre mūsų mokslininkai ir studentai gali naudotis pažangiausiomis technologijomis, įranga ir įrankiais. Pagrindinis mūsų universiteto mokslinių tyrimų profilis yra fundamentiniai moksliniai tyrimai; tačiau vykdydami taikomuosius tyrimus nuolat plėtojame ir savo pramoninius santykius.

Vykdant Moderniųjų miestų programą, mūsų universitete vyko įspūdinga modernizacija. Šiame kontekste vyksta ne tik naujų pastatų statyba ir esamų renovacija, bet ir šios veiklos lygiagrečiai su žmogiškųjų išteklių mokymu. Šiuolaikinių miestų programa buvo sukurta bendradarbiaujant su Pečo miestu.

Pécsas yra patrauklus, draugiškas miestelis ir žmogiško masto; ji ne tik talpina, bet ir yra mūsų universiteto piliečių namai. Universitetas yra dominuojanti miesto institucija; Be studentų, beveik visi Pečo gyventojai jaučia ryšį su ja. Daugybė tarptautinių studentų iš viso pasaulio ir Viduržemio jūros atmosfera daro Pécsą maloniu, judriu universitetiniu miestu, kuriame gausu gyvenimo. Tačiau University of Pécs neapsiriboja Baranijos apskrities centru; Šekszárdo mieste yra nepriklausomas fakultetas, o mokymo centrų tinklas yra visame Dunojaus regione net už sienų.

Jei norite studijuoti daugiakultūrėje aplinkoje už pagrįstą mokestį ir įgyti kokybišką išsilavinimą seniausiame Vengrijos universitete, nedvejodami susisiekite su mumis.

Statistika

 • 650 metų tradicija
 • Pateko tarp 3 geriausių Vengrijos universitetų
 • UP priklauso 2,5 pirmaujančiam tarptautiniam aukštajam mokslui visame pasaulyje (šaltinis: QS WUR 2021)
 • 40 metų tarptautinio švietimo patirtis
 • 2000 lektorių
 • 22 000 studentų iš 130 skirtingų šalių, o tarptautinių studentų santykis yra 22%.
 • iš 5000 tarptautinių studentų daugiau nei 1000 gauna Stipendium Hungaricum stipendiją iš maždaug 90 siunčiančių partnerių
 • 10 fakultetų
 • 24 nuosavos klinikos
 • 8 bendrabučiai, esantys Pečo gyvenamajame rajone
 • 7700 m2 moderni mokslinių tyrimų erdvė su aukštųjų technologijų laboratorijomis Szentágothai tyrimų centre užtikrina, kad mūsų kolegos biotechnologijų, aplinkosaugos technologijų, kompiuterinių technologijų ir nanomokslų srityse galėtų tobulėti.

  Stipendijos ir finansavimas

  Išlaisvinkite savo potencialą su prestižine Stipendium Hungaricum stipendija. Ši Vengrijos vyriausybės inicijuota stipendijų programa siūlo daugybę privalumų, įskaitant:

  ✅ Švietimas nemokamas

  Stipendium Hungaricum stipendijų programa

  University of Pécs siūlo keletą stipendijų tarptautiniams studentams. Populiariausia yra Stipendium Hungaricum stipendijų programa, kurią 2013 m. pradėjo Vengrijos vyriausybė, vykdydama vyriausybės politiką, vadinamą „Rytų ir Pietų atidarymu“. Stipendijų programą valdo „Tempus“ viešasis fondas.

  Pagrindinė programos misija – didinti užsienio studentų skaičių Vengrijoje ir paskatinti Vengrijos aukštąsias mokyklas pritraukti geriausius užsienio studentus. Šiuo metu programoje dalyvauja 68 siunčiantys partneriai.
  Kiekvienais metais šimtai tarptautinių studentų įstoja į mūsų universitetą su šia stipendija.

  Stipendijos teikiamos nuostatos

  • Nemokamas mokslas: atleidimas nuo mokesčio už mokslą mokėjimo
  • Mėnesinė stipendija: ne laipsnio, bakalauro, magistro ir vienos pakopos magistrantūros studijų lygis: kas mėnesį 43 700 HUF pragyvenimo išlaidoms padengti, 12 mėnesių per metus, iki studijų pabaigos, doktorantūros lygis: kas mėnesį 140 000 HUF 12 mėnesių metus, iki studijų pabaigos
  • Apgyvendinimas: įdarbinimas bendrabutyje ARBA mėnesinis 40 000 HUF įnašas į apgyvendinimo išlaidas visą stipendijos laikotarpį
  • Sveikatos draudimas: sveikatos priežiūros paslaugos pagal atitinkamus Vengrijos teisės aktus ir papildomas sveikatos draudimas iki 100 000 HUF per metus vienam asmeniui.

  Hungarian Diaspora Scholarship

  Naujausia University of Pécs stipendija yra Vengrijos diasporos stipendija, kuri suteikia jums išskirtinę galimybę tobulėti tiek asmeniškai, tiek akademiškai. Studijuodami Vengrijoje galite atrasti tūkstantmetę Vengrijos istoriją ir kultūrą, patirti unikalias vengrų tradicijas, patobulinti vengrų kalbos įgūdžius.
  Kaip diasporos stipendininkas, galite gauti tarptautiniu mastu pripažintą laipsnį aukščiausio lygio Vengrijos aukštojo mokslo institucijoje ir įgyti labai konkurencingų žinių, kad galėtumėte tobulėti tiek asmeniškai, tiek akademiškai. Galite rinktis iš daugybės anglų arba vengrų kalbomis dėstomų programų, apimančių visas aukštojo mokslo sritis visais laipsnių lygiais. University of Pécs galite rinktis iš 280 studijų programų. Ši stipendija taip pat yra puiki galimybė sukurti savo profesinį tinklą ir atrasti viską apie šalį palankioje ir svetingoje studentų aplinkoje!

  Stipendijos padengiamos nuostatos

  • Nemokamas mokslas: atleidimas nuo mokesčio už mokslą mokėjimo
  • Mėnesinė stipendija (pagal pageidavimą)
  • Apgyvendinimas: įdarbinimas bendrabutyje ARBA mėnesinis 40 000 HUF įnašas į apgyvendinimo išlaidas visą stipendijos laikotarpį. (pagal užklausą)
  • Medical insurance

  Gali turėti galimybę tapti diasporos stipendininku, jei gyvenate išeivijoje arba esate užsienio pilietis, turintis užsienio adresą ir gyvenate užsienyje bent 10 metų iš eilės ir esate vidurinį išsilavinimą įgijo ne Vengrijoje per pastaruosius 4 metus. Programa prieinama vengrų diasporos nariams, gyvenantiems bet kurioje šalyje, nepriklausančioje Europos Sąjungai, Serbijos Respublikoje ar Ukrainos Zakarpatijos srityje. Daugiau informacijos apie diasporas rasite čia. Norint pateikti paraišką, būtina gauti rekomendaciją iš vietinės diasporos organizacijos arba Vengrijos delegacijos. Dėl rekomendacijos išdavimo patariama kreiptis į išeivijos organizacijas ir delegacijas prieš 1 ar 2 mėnesius iki kreipimosi.

  Stipendijų programa krikščioniškam jaunimui

  Galiausiai supažindinsime jus su krikščionių jaunimo stipendijų programa. Kaip krikščionių stipendininkas, galite gauti tarptautiniu mastu pripažintą laipsnį aukščiausio lygio Vengrijos aukštojo mokslo institucijoje ir įgyti labai konkurencingų žinių, kad galėtumėte tobulėti tiek asmeniškai, tiek akademiškai. Galite rinktis iš anglų kalba dėstomų programų, apimančių kai kurias aukštojo mokslo sritis visais laipsnių lygiais. University of Pécs galite rinktis iš 19 studijų programų. Ši stipendijų programa taip pat yra puiki galimybė sukurti savo profesinį tinklą ir atrasti viską apie šalį palankioje ir svetingoje studentų aplinkoje!

  Stipendijos padengiamos nuostatos

  • Nemokamas mokslas: atleidimas nuo mokesčio už mokslą mokėjimo
  • 166 600 HUF mėnesinė stipendija (doktorantams 140 000 HUF),
  • Apgyvendinimas: bendrabutyje ARBA 40 000 HUF mėnesinis įnašas į apgyvendinimo išlaidas visą stipendijos laikotarpį,
  • 200 000 HUF per mokslo metus kelionės išlaidų kompensavimas,
  • Medical insurance


  Kas gali kreiptis?

  Jūs galite turėti galimybę tapti krikščionių stipendininku, jei esate šių šalių pilietis: Egipto, Libano Respublikos, Irako Respublikos, Izraelio Valstybės, Palestinos, Pakistano Islamo Respublikos, Sirijos Arabų Respublikos, Kenijos Respublikos, Etiopijos Federacinė Demokratinė Respublika, Armėnijos Respublika ir Nigerija.
  Būtina sąlyga norint pateikti paraišką – gauti oficialią rekomendaciją iš vietinės krikščionių bažnyčios.
  Esate pilnametis pilietis, pradedate studijas stipendijomis; jums sukanka 18 metų iki nurodytos paraiškos pateikimo termino metų rugpjūčio 31 d.
  turite kvalifikaciją ir reikiamus kalbos mokėjimus, kurie yra būtini studijų programos, į kurią pretenduojama, sąlyga, ir iki paraiškų pateikimo termino, bet ne vėliau kaip iki einamojo stojimo ciklo metų rugpjūčio 1 d., pateikiate patvirtinamąjį dokumentą.
  Bakalauro, magistro ir vienos pakopos magistrantūros studijų programos yra atviros visiems kandidatams, o doktorantūros programos yra atviros tiems kandidatams, kurie baigė bakalauro / magistro studijas pagal Stipendijų programą krikščionims jaunimui Vengrijoje arba yra įregistruoti paskutiniam studijų semestrui mokslo metais kaip Krikščionių jaunimo stipendininkų stipendija.

  Please visit the university website for more information.

  Campus Life & Facilities

  • Garantuota vieta bendrabutyje ir asmeninis mentorius („bičiulis“) kiekvienam 1 kurso studentui.
  • Studentų konsultavimas
  • Libraries
  • Teisinės pagalbos klinika
  • Sporto patalpos ir sporto grupės

  Vietos

  • Pécs

   University of Pécs, , Pécs

   Chat with students

   Klausimai