Keystone logo
University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

Įvadas

ISTORIJA IOA

1927 Pjeras de Kubertenas buvo pakviestas Graikijos vyriausybės Olympia, kad dalyvaus atminimo Stela sukurta siekiant pagerbti savo veiksmus atgaivinti olimpines žaidynes atidengimo. Per savo viešnagės Graikijoje, jis aptarė akademinio centre dėl Olimpinio judėjimo ir jos tendencijas tyrimo su savo draugu Ioannis Chrysafis, kuris vadovavo kūno kultūros departamentas prie Atėnų universiteto poreikį. Kubertenas tikėjo, kad olimpinis judėjimas neturėtų nukrypti nuo savo ugdymo tikslų ir buvo parašyta: "Aš negalėjo atlikti iki galo, ką aš norėjau tobulas. Manau, kad olimpinių tyrimų centras turėtų padėti išsaugoti ir pažangą savo darbą daugiau nei kas nors kitas, o būtų laikyti jį iš klystkelių, kurie bijau ".

Coubertino idėjos buvo sutarimu su Graikijos olimpinio komiteto, kuris norėjo sukurti akademinę centrą modeliuojama po senovės gimnazijos tikslus, nustatyti dėl švietimo vertę sporto pagrindus atlikti tyrimus ir organizuoti klasikinius žaidimus. Staigus mirčių Chrysafis (1930) ir Coubertin (1937) neleido jiems įgyvendinti savo ideas.One metus po Kubertenas mirties ir po savo norą, jo širdis buvo įdėtas proginės Stela senovės Olimpijos.

Tai rekindled idėją, rengiant olimpines žaidynes senovės Olimpijos centro įsteigimo. Projektas buvo paimtas Ioannis Ketseas, iš Chrysafis studentas Nacionalinės Gimnastika klubas ir sekretoriaus Graikijos olimpinio komiteto ir Vokietijos Carl Diem, artimas Coubertin skirta Olimpinio judėjimo ir švietimui. Diem ir Ketseas, kurie dirbo kartu pirmą deglo nešimo iš Olimpijos į Berlyną 1936 metais, nusprendė dirbti link centrą olimpinių studijų realizavimo. Iki 1938 jie parengė įstaigos vardu Tarptautinis olimpinis akademija planą ir pateikė jį į Graikijos olimpinio komiteto. SPECIALI priėmė planą, ir tais pačiais metais, įsteigtų jos įstatų sukūrimą ir veikimą IOA, kaip vienas iš Komiteto tikslus.

Tuo 38-TOK sesijoje Kaire, TOK nariai buvo informuoti apie teisės neseniai priimtą dėl olimpinio akademijos įkūrimo Graikijoje HOC. Po metų į 39-TOK sesijoje Londone, TOK nusprendė į šį pagrindą, kuris skatintų olimpinius idealus per švietimą pagal savo globoja. Po Antrojo pasaulinio karo, išsamų memorandumą apie Akademijos veikimo, parengtą Ketseas ir Diem pabaigoje buvo pateikta 41-TOK sesijoje Stokholme 1947 m.

Remiantis 1949 balandžio 28, 44. TOK sesija Romoje vienbalsiai patvirtino IOA kūrimą, ir priskirti jo įgyvendinimą ir veikimą Graikijos olimpinio komiteto, pagal TOK globoja. Po kelerių metų ir po ilgos kovos, pirmasis IOA sesija buvo planuojama 1961 metų vasarą sutampa su atidarymo ceremonijoje senovės stadione Olympia, kuris buvo iškastas dėka Carl Diem iniciatyva, kuris užtikrino išlaidas projektas.

Tarptautinis olimpinis akademija buvo oficialiai atidarytas 1961 birželio 14, o pirmosios sesijos byla buvo vadovaujama Cleanthis Palaeologos direktoriumi kūno kultūros departamento Atėnų universiteto ir Vokietijos profesorius Lotz.

Nuo 1962 iki 1990 metų akademinės siekiai akademijos koordinavo jos pabaigoje dekanas, Otto SZYMICZEK, kurio indėlis į Akademijos plėtros buvo neįkainojama; kartu su prof Palaeologos, kuris buvo pagamintas Garbės pirmininko pavaduotojas Akademijos, jie išdėstyti kursą tris dešimtmečius, ir abu buvo apdovanotas aukso medaliu Academy.The įnašas N. Nissiotis, profesorius religijos filosofija, taip pat buvo nurodytos mokslinės plėtros IOA. Jis vadovavo akademijos nuo 1977 iki savo mirties 1986 metais.

Per pirmąjį veiklos dešimtmetį, kad iš IOA veikla buvo apribota Tarptautinės sesijos jaunųjų dalyvių. Nuo 1970 m IOA palaipsniui įgyvendinama papildomų edukacines programas skirta Olimpinio judėjimo klausimais. Šiandien daug įvairių renginių vyksta kasmet nuo Senovės Olimpijos patalpose. Iki 1966 dalyviai gyveno palapinėse, o posėdžiai vyko pagal pušų. Pirmieji pastatai buvo baigtas 1967 metais, ir jie palaipsniui buvo įtraukta į su sporto įrenginių ir naujiems pastatams. Naujasis konferencijų centras buvo baigtas 1994 metais, todėl šiuolaikinius įrenginius į dalyvių paslauga.

Pripažįstant jo indėlį į humanistinę tikslas ji tarnauja ir į Olimpinio judėjimo plėtra, IOA buvo apdovanotas Bonacosa apdovanojimą 1961 metais ir 1970 metais, ir olimpinį čempionatą 1981 metais.

VIZIJA Ištirti ir pagerinti ĮNAŠAS olimpinio žmonijai 21-ajame amžiuje

Tarptautinio olimpinio akademija veikia kaip daugiakultūrės tarpdisciplininio centro, kuriuo siekiama tirti, praturtinant ir skatinti olimpinio. Tokio institucijos įkūrimo įkvėpė senovės gimnazijoje, kuri formos Olimpinis idealas pagal harmoningai ugdyti kūną, valią ir protą.

Pirmųjų olimpinėse žaidynėse 21-ajame amžiuje Atėnuose organizacija įvyko pokyčių kontekste tarptautiniu lygiu, kuris gali paveikti visas žmogaus mąstymo ir activity.We, mūsų kultūra ir mūsų civilizacijos aspektas jau įvesta daugiau pereinamąjį laikotarpį, per kurį šio pasaulio vaizdus, ​​kad mes įpratę vartoti savaime yra pakeistas.

Tarpusavyje susiję moksliniai, technologiniai, ekonominiai, politiniai ir socialiniai pokyčiai, kurie apibūdina žmonijos kursą į trečiąjį tūkstantmetį daro įtaką kiekvienas idėja, norma ir institucijų iš mūsų tarptautinių community.This dinamiškas banga taip pat atveria naujų formų dialogą už ateitis olimpinio. Be to, kaip matyti per savo amžių jau seniai tyrimo, Olimpinis idealas visada buvo sumanyta ir suformuotas atsižvelgiant į platesnes sąlygas įvairiais laikotarpiais laiku vyraujančias.

Gimimo, klestėjimas, nuosmukis ir olimpinių žaidynių atgaivinimas visi buvo iš formavo kiekvieną erą platesnių kultūrinių sąlygų atspindys. Į spėlionės ir galimybės vis dar vystosi iš olimpinio judėjimo natūraliai susidarančios realizavimo procesą tokio idealus.

"Olimpinio", galų gale, į Pierre de Coubertin tariant, "nėra sistema, tai proto būsena. Tai gali įsiskverbti platų rūšių saviraiškos ir ne vieną rasę ar eros gali reikalauti, kad į jį monopolį ".

Tarptautinis olimpinis akademija suteikia unikalią galimybę studentams, mokslininkams, sportininkų, menininkų ir pareigūnai iš viso pasaulio keistis idėjomis ir pasidalinti šį "būseną" Senovės Olimpijos.

Platus švietimo sesijų, akademinių programų ir nuodugnių tyrimų studijas, kurios yra siūlomos visos tikslas link tarnauja Tarptautinio olimpinio akademijos viziją naujojo amžiaus: ištirti ir pagerinti olimpinio indėlį žmonijai.

MISIJA MISIJA Tarptautinio olimpinio ACADEMY

Tarptautinio olimpinio akademijos tikslas yra sukurti tarptautinę kultūros centras "Olympia", išsaugoti ir skleisti olimpinę dvasią, mokytis ir įgyvendinti edukacinius ir socialinius principus olimpinio ir konsoliduoti mokslinį pagrindą olimpinio idealus, laikantis principų nustatytos senovės graikai ir šiuolaikinio olimpinio judėjimo, revivers per Baron de Coubertino iniciatyva. Iš IOA misija yra:

 1. Veikti kaip tarptautinių akademinių centro olimpinių studijų, švietimo ir mokslinių tyrimų.
 2. Veikti kaip tarptautinis forumas laisvos saviraiškos ir keistis idėjomis tarp olimpiečiams, intelektualų, mokslininkų, sportininkų, sporto administratoriais, pedagogų, menininkų ir pasaulio jaunimo.
 3. Norėdami suburti žmones iš viso pasaulio, draugystės ir bendradarbiavimo dvasia.
 4. Motyvuoti žmones pasinaudoti patirtimi ir įgytas žinias produktyviai ir IOA, skatinant olimpinių idealų jų šalyse.
 5. Tarnauti ir skatinti idealus ir principus Olimpinio judėjimo.
 6. Bendradarbiauti ir padėti nacionalinių olimpinių akademijų ir kitų institucijų, skirtų Olimpinės švietimo.
 7. Siekiant toliau tyrinėti ir didinti olimpinio indėlį į žmonijos.

Vietos

Vietos
 • Athens

  52, Dimitrios Vikelas Avenue, 152 33, Athens

  • facebook
  • twitter
 • Diethnis Olimpiaki Akadimia

  Diethnis Olimpiaki Akadimia, Graikija

  Klausimai