Keystone logo
University of Porto School of Economics and Management

University of Porto School of Economics and Management

University of Porto School of Economics and Management

Įvadas

FEP yra Porto universiteto Ekonomikos ir vadybos mokykla. Porto universitetas yra viena iš prestižiškiausių aukštojo mokslo institucijų Portugalijoje ir Europoje ir aukštai įvertinta visame pasaulyje. 14 mokyklų ir tyrimų padalinių Porto universitete mokosi 32 443 studentai, iš kurių apie 6 000 yra tarptautiniai studentai, ir apie 2 500 dėstytojų ir mokslininkų. FEP buvo įkurta 1953 m. ir nuo tada yra Portugalijos ekonomikos ir vadybos srities švietimo ir mokslinių tyrimų etalonas, išsiskiriantis gebėjimu diegti naujoves ir atnaujinti studijų programas. Tai rodo jos programų įvairovė ir kokybė: FEP siūlo dvi bakalauro studijų programas (Ekonomika ir vadyba), šešiolika magistrantūros programų visose atitinkamose ekonomikos ir vadybos srityse – iš kurių penkios dėstomos anglų kalba – ir dvi doktorantūros studijas. programos (Ekonomika ir Verslo bei vadybos studijos) – taip pat dėstoma anglų kalba. FEP turi prestižinį fakultetą, kurį sudaro 168 fakulteto nariai, kurie derina aukštą akademinį lygį su puikiais mokymo gebėjimais. FEP turi vieną tyrimų centrą: Porto universiteto Ekonomikos ir finansų centrą (CEF.UP), kurį vertina ir finansuoja Portugalijos nacionalinė mokslinių tyrimų dotacijų agentūra FCT. 2021–2022 mokslo metais FEP studentų skaičius sudaro 3 331. Taip pat 2021/22 mokslo metais užsienio studijų ir mobilumo studentų skaičius siekė 11 proc. FEP studentai taip pat naudojasi galimybe studijuoti užsienyje daugiau nei 100 FEP mokyklų partnerių, išsidėsčiusių 34 šalyse, kai kuriais atvejais suteikiant jiems dvigubą laipsnį (pvz., vadybos magistro ir finansų magistro studentai gali pateikti prašymą baigti vieną studijų laikotarpį užsienyje. ir gauti du diplomus. San Paulo universiteto, Kedge verslo mokyklos ir Varšuvos ekonomikos mokyklos vadybos magistrantūros studentai; Kozminskio universiteto ir Prahos ekonomikos ir verslo universiteto finansų magistrantūros studentai). Be to, FEP priklauso QTEM – kiekybiniams ekonomikos ir vadybos metodams, kurie renka išskirtinius studentus iš 23 geriausių pasaulio ekonomikos mokyklų. FEP Alumni užima aukščiausias vadovaujančias pareigas svarbiausiose įmonėse ir institucijose Portugalijoje ir užsienyje, visose pramonės šakose, todėl studentai turi privilegijuotą prieigą prie itin didelio ir žinomo verslo partnerių tinklo.

Kodėl studijuoti FEP?

 • FEP gavo AACSB tarptautinę akreditaciją, vieną iš svarbiausių tarptautinių sertifikatų verslo švietimo srityje. FEP priklauso išskirtinei grupei, kurią sudaro apie 6 % šios srities mokyklų, kurios visame pasaulyje turi šią akreditaciją.
 • U.Porto yra pasaulyje aukštą reitingą turintis universitetas
 • Geriausi studentai
 • Dėstymas kokybiškai ir į mokslinius tyrimus orientuotas fakultetas
 • FEP priklauso QTEM Master Network, kuris renka išskirtinius studentus iš 23 geriausių pasaulio ekonomikos mokyklų
 • Dvigubas laipsnis (verslo administravimo bakalauro laipsnis su FEA-USP, vadybos magistro laipsnis su FEA-USP (susitarimas dėl pakartotinio derybų), Kedge verslo mokykloje ir Varšuvos ekonomikos mokykloje bei finansų magistro laipsnis su Kozminskio ir Prahos universitetais Ekonomika ir verslas)
 • Žinios ir profesiniai įgūdžiai
 • Papildoma veikla
 • Akademinės ir profesinės integracijos palaikymo paslaugos
 • Galimybė gauti daugybę stažuočių ir įdarbinimo galimybių
 • Liūdnai pagarsėjęs ir platus absolventų tinklas
 • Gyvas studentiškas gyvenimas Porto universitete: sportas, kultūra, laisvalaikis

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

Vietos
 • Porto

  University of Porto Faculty of Economics and Management, Praça de Gomes Teixeira, 4099-002, Porto

  Klausimai