Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Įvadas

Dailės ir mokslų kolegija yra didžiausia USF Sankt Peterburgo kolegija, siūlanti platų akademinių programų. Kolegija turi teikti programas kompetencijos studentą orientuotame atmosferą palikimą. Pasaulinės klasės mokslinių tyrimų ir kūrybinės veikla vykdoma vienoje iš gražiausių didmiesčių miesteliai JAV Paimkite šiek tiek laiko susipažinti su mūsų aukos, kur "pasaulis bus pripažinti savo laipsnį ir jūsų profesoriai bus žinoti savo vardą."

Kolegijos menų ir mokslų misijos

Įkūnyti principus ir veiklą mokslinių tyrimų intensyvus laisvųjų menų kolegijoje, kur mūsų absolventai bus gerai apmokyti per savo disciplinos, todėl paruošė absolventas profesinių mokyklų. Mūsų studentai turės kritinių įgūdžių, platų akiratį ir pilietinį sąmoningumą, kad bus padaryti juos užsiima ir produktyvios piliečiai. Trumpai tariant, mūsų studentai bus pripažinta kaip pilietis mokslininkams.

Unit Įvarčių / Strategijos

  1. Padaryti reikšmingas ir prasmingas indėlis į vykstančių dialogų mūsų akademinėse srityse; 2. Tikimės, kad mūsų, studentus ir universiteto studentus įsitraukti į mokslinius tyrimus - jei įmanoma, bendradarbiaujant su fakulteto; 3. Ugdyti aktyvią laisvųjų menų kultūrą talentingų ir įvairų dėstytojai ir studentai, išlaikyti mažos klasės dydžių ir kuravimo tuos studentus turime; 4. Skatinti laisvą diskusijas, skatinti kritinį mąstymą, poreikį, kad mūsų studentai rašyti, ir, kai tai įmanoma, dirbti disciplinose; 5. Inicijuoti ir plėtoti studijų programas ir plėtoti akademinius ryšius su kitų studijų programų per Pietų Floridos universiteto sistemoje; 6. Įvesti, kaip į mokymosi patirties mozaika ne USFSP, pilietinio dalyvavimo, mokymosi ir patirtinio mokymosi į klases, jei reikia.

Dean Biafora anketa Sveiki

Sveiki ir ačiū už Jūsų susidomėjimą mūsų studijų aukos prie Pietų Floridos Sankt Peterburgo universitete (USFSP).

Kaip dinamišką mokslinių tyrimų aktyvumo institucijos, USFSP kolegija Arts & Sciences siūlo pasaulinio lygio mokslininkų ir asmeniniams realaus pasaulio patirtį kultūriškai energingas, miesto, ant jūros kranto bendruomenė. Mūsų studentas kūnas yra įvairi; atspindinti regiono, valstybės ir tautos demografiniai.

Gerbiami dėstytojai yra pripažįstamas vietos, nacionaliniu ir visame pasaulyje už jų kompetencijos mokslinių tyrimų ir išsimokslinimo. Mūsų lanksčios programos yra skirtos patenkinti poreikius studentų, iš galo on-line laipsnį Digital žurnalistikos ir žiniasklaidos studijoms, rankų-mokslinių tyrimų orientuota psichologija studijų programa.

Raginu jus pasiekti, kad studijų programa direktorius savo interesų sužinoti daugiau programą.

Mūsų istorija ne USFSP toliau būti parašytas ir mes džiaugiamės galėdami pakviesti jus prisijungti prie mūsų ateities dalis. Prisijunkite prie mūsų žvalgyba, kuris yra baigęs mokymo ir mokslinių tyrimų ties Pietų Floridos Sankt Peterburgo universitete.

Vietos

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    Klausimai