Keystone logo
© Eva Dang
University of Southampton

University of Southampton

University of Southampton

Įvadas

Kiekvienais metais University of Southampton studijuoja daugiau kaip 6500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 135 šalių. Be to, turime ryšius su universitetais ir partneriais visame pasaulyje, todėl mums tikrai tarptautinė institucija.

Čia humanitariniuose faktuose mus žavi žmonės, jų veikla ir pasiekimai per amžius, nuo priešistorės iki mūsiškės. Mes esame gerai žinomi dėl novatoriškų ir tarptautiniu mastu reikšmingų mokslinių tyrimų ir švietimo visose įvairiose disciplinose, kurių dauguma yra vertinami dešimtyje britų universitetų .

Žinant, kas daro žmones, yra labiau svarbus nei bet kada šiais neramiais laikais. Studijuodamas vienos iš mūsų disciplinų laipsnį, žmonėms suteikiama naujų žinių apie žmones ir skatinama intelekto gyvybingumo ir kūrybinės energijos rūšis, kurios atsiranda dėl gilios aistros mokymuisi ir mokymui.

Mūsų pasaulinio lygio akademinis personalas suteikia savo magistrantams ir magistrams aukščiausio lygio mokslą ir paramą, jų kompetencija visada grindžiama tiesiogiai jų asmeniniais tyrimais.

Be to, dirbdami savo srityje, mūsų akademikai dirba kartu visose disciplinose, siekdami tobulinti žinias. Tai reiškia, kad tokie klausimai kaip vergovė gali būti ištirti iš kelių perspektyvų, kad studentai gautų išsamų kompleksinių klausimų vaizdą.

Mūsų novatoriški mokslinių tyrimų centrai sutelkia mokslininkus į pagrindines temas, tokias kaip XVIII a. Ir Viduramžių bei Renesanso pasauliai. Mes taip pat rengiame unikalų "Parkes" žydų / nežinybinių santykių institutą ir "Parkes" biblioteką, vieną iš didžiausių žydų archyvų kolekcijų Europoje.

Mūsų pažangiausi moksliniai tyrimai informuoja apie mūsų mokymą, kuris metinėje nacionalinėje studentų apklausoje reguliariai pripažįstamas kaip "antras-niekas". Visų humanitarinių mokslų dėka mūsų akademiniai darbuotojai yra draugiški ir lengvai pasiekiami; visada nori padėti ir remti savo studentus, kad jie būtų sėkmingi.

Magistrantūros galimybės jums

Sautamptonas užima aukščiausią 1% pasaulio universitetų (QS World University Rankings 2018), kuriame yra 200 dėstomų kursų ir daugiau nei 90 mokslinių tyrimų kursų. "Southampton" turi pasaulyje žinomų mokslininkų ir įstaigų, kurios padės jums tapti geriausiais jūsų srityje. .

Pasirenkant studijuoti "Southampton" reiškia tapti dinamiškos, magistrantūros bendruomenės dalimi.

Paimkite savo vietą naujausioje, tarp pačių talentingiausių pasaulio studentų ir akademikų.

Sautamptonas yra didžiausias miestas Hempšyro šventoriuje Anglijos pietinėje pakrantėje.

Mes esame už 75 mylių nuo Londono; 30 km nuo Portsmuto ir 20 km nuo Vinčesterio. Mes esame tik kelios minutės nuo Naujojo miško nacionalinio parko, kuris yra 219 kvadratinių mylių nuo gražaus parko ir miško. Daug Pietvakarių Hempšyro yra gražus kaimas, kuris tęsiasi į pietvakarius Wiltshire ir į rytus nuo Dorseto. Mes taip pat esame labai arti Stounhendžo, vieno iš pasaulio stebuklų ir žinomiausio priešistorinio paminklo Europoje.

Sautamptonas turi apie 220 000 gyventojų ir yra viena iš labiausiai žaliųjų ir populiariausių Didžiosios Britanijos teritorijų. Sautamptonas turi savo oro uostą ir greitą geležinkelio liniją į Londoną ir likusią JK dalį. Būdamas pietinėje pakrantėje, mes esame "Karnavalo" Didžiosios Britanijos namai ir turi didžiausius kruizinius laivus pasaulyje, kurie reguliariai lankosi.

Sautamptonas taip pat yra "Southampton" futbolo klubo, kuris konkuruoja "Hampshire County Cricket Club", "Premier League" ir "The Ageas Bowl" namuose.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Southampton

  University of Southampton University Road, SO17 1BJ, Southampton

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • linkedin
  • youtube

Klausimai