Keystone logo
© Eva Dang
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Įvadas

University of Surrey yra pasaulinė idėjų ir žmonių bendruomenė, skirta švietimui ir tyrimams, kurie keičia gyvenimą. Turėdami gražų ir energingą miestelį, mes suteikiame išskirtinį mokymą ir praktinį mokymąsi, kad įkvėptume ir įgalintume savo studentus asmeninei ir profesinei sėkmei. Per mūsų darbuotojus ir studentus Surrey pasiekia puikių dalykų.

Be aukštos kokybės mokymo, universitetas suteikia galimybę naudotis daugybe akademinės pagalbos paslaugų ir išteklių. Tarptautiniai studentai gali gauti pagalbos, susijusio su kalbų mokėjimu, ir yra daugybė paslaugų, kurios padėtų jiems lengvai įsitvirtinti universiteto gyvenime.

University of Surrey","author_url":"","source":""}" alt="143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg" />

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Taip pat yra daugybė karjeros paramos. Visų dalykų studentai gali pasinaudoti parama verslui ir verslumo orientavimu. Kiekvienas gali ištirti įvairias idėjas, išsiugdyti norimus verslo įgūdžius ir pagerinti savo absolventų perspektyvas. Mūsų pasiekimai absolventų įsidarbinimo srityje yra vieni geriausių JK, per 15 mėnesių nuo studijų baigimo 96 proc. Bakalaurų ir 97 proc. Antrosios pakopos studijų studentų dirba (arba tęsia studijas) („ Graduate Output Survey 2020“ ).

„Surrey“ mes darome viską, kad universitete praleistumėte laiką saugiai, apsigyvenę ir laimingi. Mūsų miestelis bus jūsų antrieji namai, ir jūs greitai tapsite mūsų glaudžios miestelio bendruomenės dalimi. Mūsų darbuotojai visada teikia pirmenybę mūsų studentams. Nesvarbu, ko jums reikia, Surrey mieste yra kažkas, kas gali padėti. Mes turime specialų studentų patarimų ir palaikymo centrą „MySurrey Hive“, draugiškas tarptautines studentų palaikymo komandas, daugelio tikėjimų kapelionus, o studentai dėl praktikos turi prieigą prie savo akademinio personalo paramos ir patarimų.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Nuo 2020 m. Rugsėjo mes suteiksime visiems bakalaurantams ir antrosios pakopos studijų studentams nemokamą pagrindinių jų vadovėlių skaitmenines kopijas. Tai yra dalis mūsų įsipareigojimo padaryti universitetą labiau prieinamą, kad galėtumėte mokytis labiau skaitmeninėje aplinkoje.

Gyvenimas universitete yra ne tik paskaitos ir kursiniai darbai, mes stengiamės, kad jūsų universiteto patirtis būtų kuo įvairesnė ir visapusiškesnė, suteikiant jums begales galimybių maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą su mumis.

Jei domitės sportu arba norite būti aktyvūs universitete praleidę laiką, Surrey sporto parke yra daugybė aukščiausios klasės patogumų, įskaitant aštuonių takų olimpinio dydžio baseiną, 120 stoties sporto salę ir 10 m aukštį sienos. Jei norite tiesiog smagiai praleisti laiką ir susitikti su naujais žmonėmis, mūsų studentų sąjunga taip pat turi platų asortimentą įdomių klubų ir draugijų bei organizuoja nepamirštamus renginius ir savanorystės galimybes, kad užtikrintų geriausią įmanomą universiteto patirtį.

Vos per 34 minutes traukiniu nuo Londono nuvažiuosite iki studentų, studentai gali mėgautis gražiu, draugišku Surrey miesteliu ir vietove. Gildfordas yra judrus ir svetingas miestas, apsuptas vaizdingos kaimo.

Surrey stengiasi įkvėpti studentus pažvelgti į pasaulį naujais būdais, būti drąsiam darbe ir patirti visa tai, ką suteikia studentų gyvenimas.

University of Surrey","author_url":"","source":""}" alt="143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png" />

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Guildford

  University of Surrey Guildford, , Guildford

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • linkedin
  • youtube

Klausimai