Keystone logo
© University of Arts Helsinki
University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

Įvadas

University of the Arts Helsinki (Helsinkio universitetas) suteikia aukščiausio lygio išsilavinimą muzikos, vaizduojamųjų menų, teatro ir šokio srityse Suomijoje. Uniarts Helsinki yra tarptautinis švietimo ir tyrimų meno pirmtakas ir stiprina meno, kaip visuomenę reformuojančios jėgos, vaidmenį. 2013 m. įkurta Uniarts Helsinki susideda iš Dailės akademijos, Sibelijaus akademijos ir Teatro akademijos.

Esame atvira meno susitikimų vieta ir kritiška universiteto bendruomenė drąsiems reformatoriams ir tradicijų žinovams, įsikūrusi Dailės akademijoje, Sibelijaus akademijoje ir Teatro akademijoje.

Pasaulinio lygio švietimas ir tyrimai

Helsinkio Uniarts Sibelius Academy užėmė 22 vietą scenos menų srityje QS World University Rankings 2022. 2022 m. reitingas buvo paskelbtas septintą kartą, o Sibelijaus akademija nuo pirmųjų reitingo metų atsidūrė tarp geriausių universitetų.

Puikūs studentų atsiliepimai.Esame paklausiausia studijų vieta Suomijoje: apie 8 procentus mūsų stojančiųjų priimami kaip studentai.

Apklausų duomenimis, mūsų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų absolventai yra patenkinti savo išsilavinimo turiniu ir kokybe, bendravimu su dėstytojais bei turimais ištekliais ir paslaugomis. Rezultatai pagrįsti 2021 metais vykdytomis bakalauro absolventų apklausomis ir karjeros stebėjimo apklausomis.

2018 m. studijas baigę bakalaurai pastebi, kad Uniarts Helsinki teikia aukštos kokybės mokymą. 2013 m. magistrantūros studijas baigę asmenys ir 2015 m. doktorantūros studijas baigę asmenys mano, kad Helsinkio universitetų laipsnis padėjo jiems gerai pasiruošti profesiniam gyvenimui.

Teigiami mainų studentų atsiliepimai.Mūsų mainų studentai taip pat liko labai patenkinti studijomis, o universitetas sulaukė pripažinimo už mainų studentų praktikas. Šie atsiliepimai buvo surinkti 2016–2017 m. iš studentų, dalyvavusių Erasmus mainų programoje.

Uniarts Helsinki buvo išrinktas nacionaliniu geriausios praktikos universitetu Erasmus mobilumo srityje. Ypač padaugėjo mainų studentų, besikreipiančių studijuoti muzikos, skaičius.

Audituota kokybės sistema.Uniarts Helsinki taiko kokybės sistemą, kuri padeda užtikrinti aukštą veiklos kokybę.

Sistema buvo audituota 2018 m. Sulaukėme ypač teigiamų atsiliepimų dėl tikrai vertybėmis pagrįsto ir į studentą orientuoto požiūrio, kurį taikome savo veikloje. Mūsų siūlomas išsilavinimas yra tvirtai susijęs su profesiniu gyvenimu, o mūsų absolventai dalyvauja plėtojant mūsų išsilavinimą.

Statistika

Studijos

 • Mokinių skaičius: 1 958 studentai (2021 m.)
 • Suteiktų laipsnių skaičius: 278 magistro laipsniai, 203 bakalauro laipsniai, 13 daktaro laipsnių (2021 m.)
 • Stojančiųjų skaičius: 4887 stojantys, 322 priimti studentai (2021 m.)
 • Universitetų reitingai: „QS World University Rankings 2022“ „Uniarts Helsinki“ Sibelijaus akademija užėmė 22 vietą scenos menų srityje.
 • Tarptautiniai studentai: 17% bakalauro ir magistro studijų studentų ir 20% doktorantų kilę iš ne Suomijos (2021 m.)

Tyrimas

 • Išorės mokslinių tyrimų finansavimo suma: 1,3 mln. eurų (2021 m.)
 • Mokslininkų skaičius: 65 profesoriai (įskaitant kviestinius profesorius), 19 mokslininkų (Suomijos akademijos mokslo darbuotojas, tyrėjas, mokslo darbuotojas, universiteto mokslininkas), 209 doktorantai (2021 m.)
 • Publikacijų skaičius: 122 recenzuoti moksliniai straipsniai, 85 kiti moksliniai leidiniai (2021 m.)

Personalas

 • Darbuotojų skaičius: 773 etatiniai darbuotojai (2021 m.)
 • Tarptautinis personalas: 12 % dėstytojų ir mokslo darbuotojų yra iš Suomijos ribų (2021 m.)

  Universiteto ypatybės

  Uniarts Helsinki turi du miestelius Helsinkyje – Sörnäinen ir Töölö – taip pat veikia Seinäjoki ir Kuopio.

  Töölö miestelis

  Mokymo patalpos ir muzikos pasirodymų vietos daugiausia yra Uniarts Helsinki Töölö miestelyje. Pastatai yra pačiame Helsinkio centre.

  Patalpose (Helsinkio muzikos centre, N pastate ir R pastate) yra keletas praktikos kambarių ir klasių Helsinkio miesto centre, ypač Helsinkio Sibelijaus akademijos studentams.

  Helsinkio muzikos centre ir pastatuose Nervanderinkatu ir Pohjoinen Rautatienkatu yra įvairios paskirties salės, taip pat darbo patalpos Uniarts Helsinki personalui.

  Sužinokite daugiau apie mūsų Töölö miestelį mūsų svetainėje.

  Sörnäinen miestelis

  Sörnäinen miestelis Helsinkio centre siūlo įkvepiančią mokymosi aplinką, ypač vaizduojamojo meno, teatro ir šokio studentams.

  Kookos pastatas, kuriame yra Teatro akademija, suteikia patalpas, ypač šokio ir teatro studentams. 2021 m. baigtame Mylly pastate įsikūrę vaizduojamojo meno, apšvietimo ir garso dizaino bei scenos menų dizaino studentai. Sörnäinen miestelyje taip pat yra gerai aprūpinta biblioteka ir studentų restoranas.

  Sužinokite daugiau apie Sörnäinen miestelį mūsų svetainėje.

   Vietos

   • Helsinki

    Töölönkatu, 3, 00100, Helsinki

   • Helsinki

    Sörnäisten rantatie 19, 00530, Helsinki

    Klausimai