Keystone logo
University of the Potomac

University of the Potomac

University of the Potomac

Įvadas

Įperkamas, prieinamas, kokybiškas švietimas

Svarstote galimybę uždirbti ar patobulinti kolegijos laipsnį? University of the Potomac mes teikiame kokybišką išsilavinimą ir suteikiame galimybę subalansuoti savo gyvenimo įsipareigojimus, tuo pačiu įgyjant vertingą laipsnį.

Mūsų misija

University of the Potomac suteikia išsilavinimo galimybes bakalauro ir magistrantūros lygmenyje, todėl daugiakultūriai besimokantieji gali tobulinti karjerą, siūlydami prieinamą ir prieinamą švietimą į karjerą orientuotose disciplinose. Praktikų vadovaujamoje mokymo programoje, paremtoje tvirtais pagrindais bendrame ugdyme, naudojami lankstūs internetiniai ir miesteliu paremti mokymo ir mokymosi modeliai, kuriuose mažos klasės pabrėžia mokymąsi naudojant technologijas. Instrukcijas teikia profesionaliai ir akademiškai kvalifikuoti dėstytojai, pasiryžę studentų sėkmei.

Vertė ir nauda

 • Lankstus klasių tvarkaraštis
 • Mažos klasės kartu su patyrusiais dėstytojais
 • Transporto patogumas
 • Nemokamas internetinis mokymas pagal pareikalavimą
 • Pagalba būstui
 • Alumnų darbdaviai: Amerikos bankas, „USA Today“, „Boeing“, „Deloitte“, IBM, „Microsoft“, JAV armija, „Wipro“

Mes tikime teikti geriausius, geriausius

Potomaco University of the Potomac didžiuojamės savo studentais. Sėkmingiems profesionalams pasirinktoje karjeros srityje klesti šiandieninėje rinkoje, mes nuolat siekiame suteikti geriausią išsilavinimą geriausiems studentams.

Ką mes visi

93%

Studentų pasitenkinimas

88%

Fakulteto pasitenkinimas

65%

Dirbančio profesinio fakulteto norma

55%

Baigimo laipsnis

26

Magistrantūros fakulteto nariai

32

Daktaro fakulteto nariai

Mes turime keletą pačių įvairiausių klasių rytinėje pakrantėje

Siūlydamas įperkamą ir prieinamą mokymąsi į karjerą orientuotose disciplinose, University of the Potomac suteikia galimybę mokytis bakalauro ir magistrantūros studijų lygmeniu, o tai lemia daugiakultūrių suaugusiųjų mokymosi karjerą. Praktikų vadovaujama mokymo programa sukuria tvirtą pagrindą bendrojo lavinimo srityje ir naudoja lanksčius internetinius ir miesteliu paremtus mokymo ir mokymosi modelius, kuriuose pateikiamos mažos klasės, siekiant pabrėžti bendradarbiavimą mokantis klasėje ir naudojant technologijas. Instrukcijas teikia profesionaliai ir akademiškai kvalifikuoti dėstytojai, pasiryžę studentų sėkmei.

Apie mūsų vietas

University of the Potomac yra čia, kad jums tarnautų. Mes siūlome patogiai lankyti klasę internete, bet kurioje pasaulio vietoje, Vašingtone, Falls bažnyčioje, Virdžinijos miestelyje ar Čikagoje.

Vašingtonas

Įsikūręs mūsų tautos sostinėje

Mūsų Vašingtono miestelis yra patogioje vietoje miesto vyriausybės ir verslo rajone, už trijų kvartalų nuo Baltųjų rūmų. Be naujausių patogumų teikimo modernioje aplinkoje, miestelis yra greta McPherson aikštės metro stoties ir vos už trijų kvartalų nuo Metro centro, kad būtų lengva keliauti į klases ir atgal.

Krioklio bažnyčia, Virdžinija

Apsuptas istorijos ir kultūros

Mūsų krioklių bažnyčios, Virdžinijos miestelis yra 15 minučių nuo Arlingtono, VA ir Merilendo sienos. Miestelį supa daugybė istorinių vietų, o kultūriškai įvairi aplinka daro jį idealų mokymuisi klasėje ir už jos ribų.


Čikaga, Ilinojus

„Chicago Loop“ turi kažką kiekvienam. Tyrinėkite geriausius miesto pasiūlymus oficialiame miesto centre. Ežero pusėje esančioje kilpos pusėje taip pat rasite Tūkstantmečio parko miestelį, kuriame yra žymūs Debesų vartai (dar žinomi kaip „Pupelės“), Karūnos fontanas, ramus Lurie sodas ir „Jay Pritzker“ paviljonas, kuriame rengiami legendiniai muzikos festivaliai, tokie kaip Čikagos bliuzo festivalis, Čikagos džiazo festivalis ir nemokama vasaros muzikos serija bei filmų serija. Visai šalia galite lipti uolomis, čiuožti ir žaisti kaprizingame Maggie Daley parke.

Prisijungęs

Mūsų internetinės mokymosi programos lankstumas ir kokybė puikiai tinka tiems, kurie rimtai nori gauti puikų išsilavinimą ir uždirbti laipsnį, tačiau nori internetinės patirties. Mūsų internetinių programų studentai gauna tą patį kokybišką išsilavinimą, kurį suteikiame klasėje, o laipsnio reikalavimai yra vienodi.


Mes žinome, kad norite daugiau nei žinių iš savo kolegijos patirties.

Eiti į koledžą reiškia daugiau nei praleisti ilgas valandas mokantis bibliotekoje ar sėdint klasėje ir klausantis paskaitų. Taip pat svarbu augti kaip asmenybei ir sustiprinti jūsų bendrą pasaulio perspektyvą. Kuo labiau dalyvauji universiteto studentų gyvenime, tuo lengviau tau bus pereiti į darbo pasaulį ir pasisekti karjeroje.

Tinklas

Universiteto studentų gyvenimo tinkle dalis yra didžiulė. Būdamas studentas, jūs susitiksite su profesoriais, verbuotojais ir bendraminčiais, kurie turi su jumis bendrų interesų. Profesoriai gali padėti jums įgyti pirmą darbą po studijų arba pateikti rekomendacijas dėl karjeros galimybių. Darbuotojų sutikimas universiteto remiamuose renginiuose yra puikus būdas užmegzti ryšius ir interviu iš žemės su gerbiamomis bendruomenės įmonėmis. Jūsų kolegos klasės draugai taip pat gali padėti jums įsidarbinti arba pateikti patarimų, kur kreiptis.

Viso gyvenimo draugystės

Daugelis studentų užmezga viso gyvenimo draugystę su savo bendraklasiais, o tai padeda jiems asmeniniu ir profesiniu lygiu vėliau gyvenime. Studijų grupės, klubai ir vidinis sportas padeda studentams susitikti ir užmegzti draugystę teigiamoje aplinkoje. Netoli miestelio vyksta daugybė socialinių renginių, leidžiančių lengvai susimaišyti ir susipažinti su naujais žmonėmis. Tarpusavio įgūdžių lavinimas kolegijoje padės paskatinti jus karjeroje.

Akademinės sėkmės pasiekimas

Mūsų studentai sunkiai dirba, kad pasiektų naujų akademinės sėkmės aukštumų, nes kolegialus darbas dažnai prisideda prie karjeros ir asmeninių laimėjimų. Mes didžiuojamės galėdami pagerbti savo studentus už jų pasiekimus, pradedant apdovanojimais ir nuopelnais pagrįstomis stipendijomis, baigiant dekanų ir garbės sąrašais, išlaikant aukštą balų vidurkį. Mūsų studentų išlaikymo ir paslaugų skyriuje galite rasti papildomos informacijos apie išlaikymo ir baigimo laipsnius.

Akreditacija

 • Vidurio Valstijų aukštojo mokslo komisija (MSCHE)
 • Valstybinio švietimo viršininko (OSSE) biuras
 • Valstybinė Virdžinijos aukštojo mokslo taryba (SCHEV)
 • Studentų ir mainų lankytojų programa
 • Ilinojaus aukštojo mokslo taryba
 • Nacionalinė valstybės leidimų abipusiškumo susitarimų taryba (NC-SARA)

Kitos akreditacijos ir pažymėjimai

Veteranų administracija patvirtina „Veteranų“ administracijos University of the Potomac mokslo asocijuotojo, mokslo bakalauro ir verslo administravimo magistro universiteto veteranų rengimo programas. Taip pat patvirtintos šios sertifikatų programos:

 • Pažangūs pažymėjimai: verslo apskaita, bendras valdymas, vyriausybės sutarčių valdymas, sveikatos sistemų valdymas, informacinių sistemų valdymas, tarptautinis verslas ir tinklo saugumo valdymas.
 • Sertifikatai: buhalterinė parama, bendras verslas, informacijos užtikrinimas, informacinių tinklų saugumo valdymas, tarptautinės studijos, parama biuro programoms, projektų valdymas.

Universitetas yra patvirtintas Tarnybos narių galimybių koledžų (SOC) narys.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Washington

  1401 H Street, N.W., Suite 100 , 20005, Washington

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
 • Falls Church

  7799 Leesburg Pike., Suite 200, 22043, Falls Church

  • Chicago

   Chicago Loop Location 828 S Wabash Ave., 60605, Chicago

   Klausimai