Keystone logo
University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

Įvadas

Universidad Del Valle De Guatemala yra vienas prestižiškiausių Centrinės Amerikos universitetų. Mes pirmaujame technologijų srityje ir skatiname aukšto lygio mokslinius tyrimus ir mokymą. Mes nesame privatus universitetas. 1 Centrinėje Amerikoje ir Panamoje, pagal QS reitingą ir vienintelis universitetas, turintis institucinę Heroes akreditaciją Gvatemaloje.

Daugiau nei 50 metų mes ieškojome ir laukėme talentingų žmonių, norinčių būti pokyčių agentais. Mes siūlome savitą modelį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama laisviesiems menams, sujungiant su specializuotais mokslo, technologijų, inovacijų, verslumo ir švietimo mokymais. Tiek mūsų programų portfelis, tiek mūsų tyrimų ir informavimo darbotvarkė atitinka mūsų aplinkos, naujųjų studentų kartų poreikius ir skatina ieškoti sprendimų mūsų visuomenės iššūkiams.

Trijuose mūsų miesteliuose UVG buvo apibūdinama kaip institucija, siekianti akademinio meistriškumo su vertybėmis ir kriterijais, padedančiais visiems studentams, teikdama finansinę pagalbą ir stipendijas talentingiems jaunuoliams, turintiems ribotus išteklius.

Vietos

  • Guatemala City

    Guatemala City, Gvatemala

    Klausimai