Keystone logo
© Domus Academy
University of Trento School of International Studies

University of Trento School of International Studies

University of Trento School of International Studies

Įvadas

Apie mūsų mokyklą

Šiandien, globalizacijos ir integracijos reiškiniai yra visur ir aktuali. Jie dažnai suvokiama, kad, viena vertus, kaip toli, fragmentiška, o kartais ir pavojinga, ir, kita vertus, kaip sudaryti galimybes atskirų tautų ar jų grupių tautų. Toks dvilypumas kelia didžiulis iššūkis valdančiųjų klasių ir nacionalinę viešąją nuomonę, iššūkis, kuris negali būti atsakyta be integruoto atsako ir interpretavimo metodus galima tik per įvairiapusišką kontekste natūra. Trento universitetas reagavo į šį iššūkį, skatinant mokslinius tyrimus, švietimą ir profesinį mokymą tarptautinių tyrimų srityje per tarptautinių studijų mokyklos (SIS). Įkurta 2001 m dėka glaudaus ir nuolatinio bendradarbiavimo tarp jos sudedamųjų fakultetų (dabar departamentai) Teisės, ekonomikos, sociologijos ir Arts & humanitarinių, mokykla virto Universiteto centro 2012 m.

Mokykla yra vienintelė aukštoji mokykla Italijoje siūlo pažangias kursus Tarptautinių studijų studentams, kurie baigė trejų metų bakalauro laipsnį. Ji organizuoja dviejų metų magistro programą Europos ir tarptautinių studijų - Laura Magistrale į Studi Europei e INTERNAZIONALI (meis), dvejų metų magistro programą Tarptautinių saugumo studijų - Laura Magistrale į Studi sulla SICUREZZA Internazionale (MISS) ir trejų metų doktorantūros programą Tarptautinių studijų. Šios studijų programos sudaro natūralią tąsą siūlomomis mokyklos dalyvaujančios Fakultetai / departamentuose Tarptautinių studijų srityje trejų metų bakalauro laipsnį. Kaip pažangios instituto tarpdisciplininių studijų, tarptautinių studijų mokyklos yra neprilygstamas Italijoje, o per kelerius metus nuo savo veiklos pradžios, tapo pirmaujanti atskaitos taškas Europoje pakopos mokymo ir mokslinių tyrimų Ekonomika, teisė ir politika. Absolventai nuėjo į aukštesnes pareigas tarptautinėse arenose, taip pat akademinės karjeros su mokslo daktarų ir etatiniu pozicijas Europoje ir užsienyje.

Mokykla yra energingas akademinė aplinka. Studentai, fakulteto nariai, po doc mokslininkai ir kviestinių profesorių iš visame pasaulyje dalyvauti mokykloje anketa mokymo ir mokslinių tyrimų veiklą. Mokykla rengia tarptautines konferencijas temomis nuo pasaulinės ekonominės tvarkos į pranešimus, susijusius su Europos Sąjungos, tarptautinės saugumo tarptautinių institucijų. Šie renginiai papildo turtingą programą lektorių, tarp jų ir akademikų ir profesinių praktikų ir kviestinių mokslo darbuotojų, prisidedančių prie stimuliuojančių intelektinės bendruomenės kūrimą.

Šio Trento universiteto departamentai, dalyvaujantys mokyklos yra:

  • Ekonomikos ir vadybos
  • Teisės fakultetas
  • Menai ir humanitiesThe direktorius Tarptautinių studijų mokyklos: Andrea Fracasso
  • Sociologija ir socialinių tyrimų

Vietos

  • Trento

    Scuola di Studi Internazionali via Tomaso Gar, 14 I-38122 Trento, , Trento

Klausimai