Keystone logo
University of Turin Magistras ląstelių ir molekulinės biologijos srityje
University of Turin

Magistras ląstelių ir molekulinės biologijos srityje

Turin, Italija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 800 / per year *

Stovykloje

* per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

132087_020_galleria_laboratorio.jpg

-------------------------------------------------- -------------

TAIKYKITE „UniTo“ 2020–2021 m. Svetainėje href = "https://apply.unito.it

Norėdami gauti informacijos apie paraiškų teikimo tvarką ir galutinius terminus, spustelėkite čia.

-------------------------------------------------- -------------

Gyvybės mokslų ir sistemų biologijos katedra bei biologijos ir klinikos mokslų katedra siūlo ląstelių ir molekulinės biologijos (CMB) magistro laipsnį. CMB yra dvejų metų (S1-S4) antrojo lygio laipsnis (biologijos klasė), dėstomas anglų kalba ir skirtas BA absolventams, siekiantiems išsamių žinių apie molekulinę ir ląstelinę biologiją, ir galimybę panaudoti šias žinias pažangiose srityse taikomųjų biologijos mokslų, tokių kaip biomedicina, biotechnologijos ir neuromokslai.

Šiuo tikslu CMB sudaro bendroji dalis ir konkrečios mokymo programos:

 • Biomedicinos,
 • Biomolekulinė,
 • Neurobiologiniai.

60527_LM_BCM_Overview.jpg

Bendroje dalyje (S1-S2) studentai įgis naujausias žinias apie pažangias biomolekulines ir ląstelių biologijos disciplinas. Specialūs kursai yra pažangiosios ląstelių biologijos ir biotechnologijos, pažangios molekulinės biologijos, ląstelių fiziologijos, bioinformatikos, molekulinės farmakologijos.

Tuomet specifinės biomolekulinės, biomedicinos ir neurobiologinės mokymo programos (S3) suteiks galimybę studentams gilinti savo žinias ir įgūdžius atitinkamose srityse:

 • Baltymų struktūra, proteomika, biofizika, transkriptomika, bioinformatika ir sistemų biologija.
 • Žmogaus anatomija, imunopatologija ir onkologija, medicinos ir vėžio genetika, ypač atsižvelgiant į ląstelių ir molekulinius ligų mechanizmus.
 • Žmogaus ir lyginamoji neuromorfologija, ląstelių neurobiologija, molekulinė ir vystymosi neurobiologija.

Studentai taip pat įgis naujausių žinių apie pažangias eksperimentines metodikas, kurias teikia teoriniai ir praktiniai kursai, taip pat rengiant eksperimentinį darbą (S4 - 39 kreditai), kuris sudarys disertaciją, kaip esminį CMB pasiekimą. programa. Kartu ši veikla leis gerai suprasti mokslinį tyrimo metodą, kurio pakaks savarankiškai dirbti ir dalyvauti kuriant ir vykdant eksperimentus, taip pat aiškinant ir pateikiant duomenis.

Ląstelių ir molekulinės biologijos magistro laipsnis yra NENS (Europos neurologijos mokyklų tinklas) dalis.

Ką daryti su savo įgūdžiais po to, kai gausiu laipsnį?

Ląstelinės ir molekulinės biologijos magistro laipsnio (CMB) tikslas - suteikti gilias ir integruotas biologinių sistemų žinias nuo ląstelių ir molekulinių lygių iki sudėtingų organizmų, taip pat gebėjimą naudoti tokias žinias konkrečiose taikomojo biologijos srityse. biotechnologijos, biomedicinos ir neurologijos.

Kiekvienai mokymo programai būdinga švietimo veikla (biomolekulinė, biomedicininė, neurobiologinė) leis studentams tobulinti savo žinias ir įgūdžius šiose srityse:

 • biofizika, molekulinė struktūra, bioinformatika ir sistemos biologija;
 • žmogaus anatomija, medicinos genetika, bendroji patologija (ypač atsižvelgiant į patogenetinius mechanizmus);
 • žmogaus ar lyginamoji neuroanatomija, ląstelė, molekulinė ir vystymosi neurobiologija, neuropatologija.

Pažymėtinų pažangių, novatoriškų ir eksperimentinių metodikų įgūdžių suteiks specialiųjų programų kursai, taip pat patirtis, įgyta rengiant eksperimentinį darbą. Pastarąjį galima plėtoti tiek Italijoje, tiek užsienyje vykdant internacionalizacijos veiklą ir studentų mobilumo programas („Erasmus“).

Apskritai, visa pirmiau aprašyta veikla leis gerai išmanyti mokslinę metodiką, suteikdama gerą autonomiją planuojant ir vykdant mokslinius eksperimentus, taip pat pateikiant duomenis ir diskutuojant. Kai kuriuose kursuose laikas skiriamas bioetikos klausimų ir aprašytos metodikos socialiniam poveikiui aptarti.

Visos pirmiau nurodytos veiklos rūšys įrodė, kad yra ląstelių ir molekulinės biologijos absolventai, gebantys skaityti ir kritiškai aptarti su konkrečiomis temomis susijusius mokslinius straipsnius, leidžiančius teisingai interpretuoti ir naudoti atitinkamą informaciją, pasinaudojant atitinkama moksline kalba.

132086_001_laboratory.jpg

Kas aš tapsiu?

Ląstelinės ir molekulinės biologijos absolventai gali vykdyti profesinę veiklą ir valdymą, pagal galiojančias taisykles pripažįstami biologų įgūdžiais visose konkrečiose taikymo srityse. Nors tai iš dalies sutampa su bakalauro absolventų studijomis, ląstelinės ir molekulinės biologijos magistro laipsnis suteikia plačią kultūrą ir aukštą profesinį profilį, suteikdamas gerą autonomiją priimant sprendimus. Ląstelinės ir molekulinės biologijos absolventai gaus įrankius, kad:

 • įstoti į biologų nacionalinio registro „A“ skyrių, išlaikęs valstybinį egzaminą;
 • įsitraukti į profesinio ir planavimo veiklą pagrindiniuose ir taikomuosiuose mokslinių tyrimų institutuose, viešosiose ir privačiose bioanalitinėse laboratorijose farmacijos pramonėje, skatinimo ir vystymo veikloje mokslo ir technologijų naujovių srityje, taip pat valdymo ir planavimo veikloje, susijusioje su koriniu ir molekulinės technologijos;
 • stoti į daktaro laipsnį. Mokyklos Italijoje ar užsienyje;
 • stoti į specialiąsias medicinos mokyklas, skirtas LM-6 absolventams.

Daktaro laipsnis yra natūralus švietimo tyrimas asmenims, besidomintiems moksliniais tyrimais, o specialiosios medicinos mokyklos laipsnis yra būtinas norint pradėti vadovo karjerą socialinės apsaugos tarnyboje.

Kur aš dirbu?

Biologas dirba viešuosiuose ar privačiuose mokslinių tyrimų institutuose, įmonėse ir pramonės šakose, keliose srityse: biomedicinos, molekulinės biologijos ir biotechnologijų, genetikos, aplinkos, vandens, oro, dirvožemio ir maisto higienos, fizinės chemijos, biochemijos, mikrobiologijos, toksikologijos, farmakologijos ir kokybės kontrolės procedūrose.

Visų pirma, ląstelių ir molekulinės biologijos absolventai gali dirbti:

 • Universitetai, tyrimų centrai, ligoninės, diagnozės centrai, regioninė aplinkos apsaugos agentūra, pramonės įmonės (farmacijos, maisto, žemės ūkio pramonės ir kt.);
 • Valstybinis švietimas, kaip mokytojai.

Norėdami dirbti kaip biologas, kaip laisvai samdomas darbuotojas arba kaip korporacijos darbuotojas, ląstelių ir molekulinės biologijos absolventai turi būti įtraukti į Biologo nacionalinio registro A skyrių, prieinamą tik per valstybinį egzaminą. Specialybės mokyklos laipsnis, gaunamas lankantis vienoje iš LM-6 absolventų atidarytų specialybės medicinos mokyklų, yra privalomas darbas socialinės apsaugos sistemoje.

Kas aš dirbsiu?

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, biologas dirba labai skirtinguose kontekstuose ir kelių tipų įstaigose (valstybinėse ir privačiose įmonėse, universitetuose, tyrimų centruose, mokyklose). Kai kurie biologai lauko darbus vykdo natūralioje aplinkoje, o kiti daugiausia dirba laboratorijose. Kiekvienoje srityje, kadangi jis / ji dalyvauja kompleksiniuose eksperimentuose, biologas dažnai užsiima grupiniu darbu, kuriame tvarkosi su kitais specialistais. Ypač aplinkosaugos aplinkoje biologai dažnai bendrauja su gamtininkais, geologais ir chemikais, o biomedicinos aplinkoje - su gydytojais ir kitais medicinos specialistais. Be to, neseniai išsivystę vadinamieji „-ominiai“ metodai (genominiai, transkriptiški, proteominiai ir kt.) Ir dėl to atsirandantis poreikis valdyti ir parengti didžiulius duomenų kiekius, biologus palaiko glaudžiu ryšiu su bioinformatika.

Kas pasinaudos mano darbu?

Biologija, kaip dažnai liudija spauda, tiria visuotinės svarbos klausimus, pvz., Natūralios aplinkos pokyčių poveikį gyvūnų ir augalų gyvybei, genetiškai modifikuotų organizmų, žmogaus genomo ir mikrobiomų savybių ir funkcijų, susijusių su maistu, poveikį. riziką. Biologų atliktų tyrimų rezultatai gali žymiai prisidėti prie žmonių sveikatos gerinimo, bendruomenės gerovės, natūralios aplinkos išsaugojimo ir gerinimo. Pavyzdžiui, patogenetinių mechanizmų ir mikroorganizmo vaidmens supratimas, naujų vakcinų, antibiotikų ir kitų vaistų kūrimas yra viena iš transliacijų, kurias absolventai atlieka ląstelių ir molekulinės biologijos srityje. Kita vertus, žmogaus veikla šiuolaikiniame amžiuje smarkiai paveikė aplinką, o šiuo metu biologinės žinios yra esminės, norint susidoroti su tvariu vystymusi.

Dėl šios priežasties biologai turės lemiamą reikšmę teikdami užuominas, kad formuotų sprendimų priėmimą įvairiais lygmenimis (vyriausybės, pramonės, prekybos, švietimo) ir visuomenės nuomonę. Iš tiesų, sąmoningas naujųjų technologijų keliamas socialinių, sveikatos, teisinių ir etinių problemų sprendimas yra vienintelis būdas suderinti vystymąsi, teisingumą ir gyvenimą Žemėje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Biologijos ir sveikatos magistras
  • Palaiseau, Prancūzija
 • Meistras taikomosios biochemijos ir molekulinės biologijos
  • Bucharest, Rumunija
 • Biomolekulinių mokslų magistro laipsnis (internetu)
  • Limerick, Airijos sala