Keystone logo
University of Turin Matematikos mokslų magistras
University of Turin

Matematikos mokslų magistras

Turin, Italija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 800 / per year *

Stovykloje

* per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

TAIKYKITE „UniTo“ 2020–2021 m. Svetainėje href = "https://apply.unito.it

Norėdami gauti informacijos apie paraiškų teikimo tvarką ir galutinius terminus, spustelėkite čia.

-------------------------------------------------- --------------------

Medžiagų mokslo magistro laipsniu siekiama suteikti tvirtą pagrindą daugelio medžiagų cheminiam, fiziniam ir technologiniam elgesiui, akcentuojant šiuolaikinius pasiekimus šioje srityje. Studentai mokomi suprasti šiuo metu naudojamų medžiagų savybes ir skatinami kurti originalias naujų medžiagų, atitinkančių visuomenės ir pasaulio rinkų reikalavimus (ty pigios, saugios, perdirbamos ir turinčios minimalų neigiamą poveikį aplinkai), kūrimo idėjas.

Kursas teikia pažangius ir integruotus teorinius ir praktinius mokymus šiose tarpdisciplininėse srityse: cheminių medžiagų chemija ir fizika, medžiagų gamyba, gamyba ir bandymai, ypatingą dėmesį skiriant medžiagų struktūrų ir savybių apibūdinimui ir modeliavimui. Visos paskaitos ir egzaminai magistro studijoms vyksta anglų kalba.

University of Turin","author_url":"","source":""}" alt="132089_ScreenShot2020-03-01at9.42.33PM.png" />

132089_ScreenShot2020-03-01at9.42.33PM.png

Medžiagų mokslo švietimas

Magistro laipsnis siūlo medžiagotyros mokslą, pagrįstą pagrindinėmis žiniomis, bet taip pat informuojamą apie tvirtus ryšius su pažangių technologijų sektoriais. Kursas akcentuojamas pagrindinėmis sąvokomis, susijusiomis su medžiagų sinteze, apibūdinimu, modeliavimu, savybėmis ir taikymu tiek teoriniu, tiek praktiniu požiūriu. Kietųjų medžiagų cheminės ir fizinės savybės priklauso nuo jų masės, paviršiaus ir sąsajos savybių; mokoma medžiagų inžinerijos ir gamybos technologijų, mikrostruktūrų apibūdinimo ir modeliavimo, žaliavų vaidmens gaminamuose produktuose. Be to, magistrantūroje studentai supažindinami su medžiagų gamybos ir gamybos poveikiu aplinkai ir ekonomika, pabrėžiant medžiagų gyvavimo ciklo ir tvarumo svarbą šiuolaikinėje visuomenėje.

Dvejų metų kurso metu tiriamos visos pagrindinės medžiagų klasės (ty keramika, metalai, polimerai, puslaidininkiai, superlaidininkai, katalizatoriai). Galimybė naudotis pažangiomis laboratorijomis ir mokymai su konkrečių sričių ekspertais yra prieinami per visą studijų laikotarpį. Tai siekiama suteikti realiems praktiniams įgūdžiams, reikalingiems fundamentiniams tyrimams ir taikomajai veiklai pramonėje. Kadangi pusę studentų gauname iš kitų šalių, išskyrus Italiją, stojantieji į medžiagų mokslų magistro laipsnį garantuoja nuolatinius daugiakultūrius mainus - svarbią pridėtinę vertę vis labiau globalizuotame pasaulyje.

Magistras baigia individualų mokslinių tyrimų projektą, kuris vykdomas stažuotės metu akademinėje ar išorinėje / pramonės tyrimų laboratorijoje, baigiamojo darbo parengimas ir aptarimas.

University of Turin","author_url":"","source":""}" alt="132088_ScreenShot2020-03-01at9.42.24PM.png" />

132088_ScreenShot2020-03-01at9.42.24PM.png

Darbo vieta

Universiteto įdarbinimo tarnyba buvo įsteigta siekiant padėti jo studentams ir naujiems absolventams (turėjusiems universitetinį išsilavinimą per 12 mėnesių) patekti į darbo rinką. Tarnyba veikia dviem lygmenimis: per darbo kabinetus atskirose mokyklose ir skyriuose ir centrinę darbo vietų tarnybą studentų teisių biure.

Apskritai, įdarbinimo tarnyba tarnauja tarpininkaujančiai funkcijai, iš karto padeda studentams pasirinkti savo karjerą ir iš anksto susisiekti su įmonėmis, padeda įmonėms, viešosioms įstaigoms ir tarptautinėms institucijoms surasti ir pasirinkti studentus ir neseniai baigusius absolventus. Mokyklų ir katedrų darbo vietos tarnybos pateikia įsidarbinimo ir stažuotės galimybes interneto svetainėse (universitetuose ar kitose) ir skelbimų lentose bei suinteresuotųjų įmonių pristatymuose.

Studentams siūloma konsultacinė tarnyba, padedanti rašyti gyvenimo aprašymus, ruošiantis darbo interviu ir kuriant individualius profesinius projektus. Įmonėms prieinamos paslaugos - informacijos apie stažuotes teikimas, naujų absolventų sąrašų platinimas, darbo skelbimų skelbimas ir iš anksto pasirenkant mokymo programas / kandidatus į darbo vietas.

Biuras aktyviai reklamuoja Karjeros dieną ir daugybę kitų renginių, susijusių su darbo rinka, įskaitant „JobMeeting Torino“ renginius. Tarnyba organizuoja ir bendradarbiauja viso universiteto praktikos ir darbo patirties programose, kurias organizuoja vietiniai („Fondazione CRT for Master dei Talenti“, „Fondazione CRUI“), taip pat dalyvauja renkant statistiką.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Optikos ir fotonikos magistrantūros programa
    • Orlando, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Medžiagų mokslo ir inžinerijos magistrai
    • Arlington, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Medžiagų chemijos magistras / EUREkA
    • Bordeaux, Prancūzija