Keystone logo
University of Turin Mokslo magistras stochastikoje ir duomenų moksle
University of Turin

Mokslo magistras stochastikoje ir duomenų moksle

Turin, Italija

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 800 / per year *

Stovykloje

* per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

TAIKYKITE „UniTo“ 2020–2021 m. Svetainėje href = "https://apply.unito.it

Norėdami gauti informacijos apie paraiškų teikimo tvarką ir galutinius terminus, spustelėkite čia.

-------------------------------------------------- --------------------

Stochastikos ir duomenų mokslo magistras yra dvejų metų magistrantūros kursas, kurio tikslas - parengti šiuolaikinio išsilavinimo studentus tikimybiniais, statistiniais ir skaičiavimo metodais.

Įkvėptas geriausių neseniai JAV ir Europoje pradėtų duomenų mokslo programų, šis kursas sujungia trijų Torino universiteto katedrų ir jų tikimybių, statistikos ir informatikos mokslinių tyrimų grupių patirtį ir šiuo metu yra vienintelis šios programos pasiūlymas. įveskite Italijoje, kad suteiktumėte matematikos laipsnį.

Programa yra visiškai dėstoma anglų kalba ir suteiks studentams tvirtų žinių apie pagrindines taikomosios matematikos, tikimybės, statistikos ir mašininio mokymosi temas. Tai yra pagrindinės priemonės matematiniam modeliavimui atlikti esant neapibrėžtumui ir analizuoti sudėtingus, didelio matmens duomenų rinkinius, giliai matematiškai suprantant požemines struktūras.

University of Turin","author_url":"","source":""}" alt="132095_ScreenShot2020-03-01at9.49.09PM.png" />

132095_ScreenShot2020-03-01at9.49.09PM.png

Programa tabletėmis

 • Reguliari trukmė: 2 metai
 • Oficialus laipsnio galiojimas: Laurea Magistrale klasėje LM-40 Matematika Italijos universiteto sistemoje
 • Akcentas: tikimybiniai, statistiniai ir skaičiavimo metodai
 • Kalbos mokymasis: anglų

Kas yra „stochastika“ ir „duomenų mokslas“?

Stochastikos ir duomenų mokslų magistro laipsnis siekia paruošti studentams tvirtą ir šiuolaikinį švietimą tikimybiniais ir statistiniais metodais. Pagrindinės temos bus pažangios metodikos ir metodai, kurie šiuo metu yra reikalingi matematiniam modeliavimui ir analizei, atliekant netikrumą (stochastika) ir analizuojant bei interpretuojant aukštos dimensijos ir sudėtingas duomenų struktūras (duomenų mokslas). Kursų temų akcentavimas bus teorinis ir orientuotas į skaičiavimus ir taikomąsias programas, suteikiant ne „receptų knygą“, bet gebėjimą atpažinti, derinti ir taikyti naudingiausius ir moderniausius tikimybės ir statistikos metodus.

Stochastikos ir duomenų mokslo magistro laipsnis semiasi įkvėpimo iš neseniai JAV ir Europoje pradėtų geriausių duomenų mokslo absolventų programų ir šiuo metu yra vienintelis tokio tipo pasiūlymas Italijoje.

Kodėl turėčiau būti pasirengęs įgyti stochastikos ir duomenų mokslo laipsnį?

Gyvename laikmetyje, kai labai prieinama informacija. Pagalvokime, pavyzdžiui, apie duomenų kiekį, kurį sugeneruoja socialiniai tinklai, kur kiekvienas paspaudimas yra užregistruojamas ir archyvuojamas naudoti ateityje. Galimybė modeliuoti ir interpretuoti šią informaciją yra nepaprastai svarbi, nepaisant taikymo srities.

Tuomet nenuostabu, kad vienas iš pirmaujančių 21-ojo amžiaus darbo vietų bus duomenų mokslininkas. Per pastaruosius kelerius metus darbo vietų analitikai nuolat vertino matematikus, statistikus ir duomenų mokslininkus tarp geriausių ir labiausiai pageidaujamų darbo vietų, dar geresnių ateities scenarijų.

Ką aš galiu padaryti baigus šį magistro laipsnį?

Įgiję tvirtų įgūdžių, susijusių su aukščiau aprašytomis temomis, galėsime tvarkyti ir modeliuoti duomenis, surinktus įvairiose disciplinos srityse, panaudojant gilų matematinį supratimą apie požemines struktūras. Stochastikos ir duomenų mokslo absolventai turės tvirtų žinių apie pagrindines taikomosios matematikos, tikimybių ir statistikos temas kartu su skaičiavimo įgūdžiais, būtinais šiuolaikinėms tarpdisciplininėms programoms. Toks pasirengimas leidžia šias teorines žinias panaudoti konkrečioms užduotims atlikti, pavyzdžiui:

 • autonomiškai formuluoti sudėtingus tikimybinius modelius, skirtus aprašyti dominuojančius ir dinaminius reiškinius;
 • reikalingų matematinių ir statistinių priemonių analizė;
 • šių modelių naudojimas kartu su turimų duomenų rinkiniais, kad būtų galima įvertinti tiriamuosius reiškinius, prognozuoti ir nustatyti neapibrėžtumą;
 • skaičiavimo strategijų projektavimas ir įgyvendinimas algoritmų pavidalu, siekiant konkrečiai atlikti statistines procedūras.

Tokie įgūdžiai šiuo metu yra labai reikalingi įvairiose profesinėse aplinkose tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Arba tiems, kurie labiau domisi daktaro laipsniu. studijos įgis tvirtą pagrindą, kuris, be kitų temų, leis įeiti į statistikos, matematikos, taikomosios matematikos, operacijų tyrimo, informatikos, ekonomikos ir matematikos finansų programas.

Kokį laipsnį suteikia ši programa?

Stochastikos ir duomenų mokslo magistro laipsnis yra antrosios pakopos laipsnis, teisiškai pripažintas Laurea Magistrale LM-40 matematikos klasėje Italijos universitetų sistemoje.

Kam skirtas magistro laipsnis?

Stochastikos ir duomenų mokslų magistro laipsnis yra skirtas labai motyvuotiems studentams, kurie įgijo arba beveik gauna bakalauro laipsnį (Laurea Triennale studentams Italijos universitetuose) arba lygiavertį pavadinimą. Matematikos, statistikos, fizikos ar kompiuterių mokslų bakalauras yra idealus, tačiau talentingi ir motyvuoti skirtingo laipsnio studentai, norintys dalyvauti sudėtingame ir įdomiame kurse, taip pat kviečiami kreiptis dėl priėmimo.

Studentams, kuriems reikia sustiprinti savo matematinį pagrindą, priėmimo metu ir per pirmąjį semestrą bus pateikti pasiūlymai dėl savarankiškų studijų. Tuo pačiu tikslu jie taip pat raginami pasirinkti nemokamus kreditus bakalauro laipsniui (Laurea triennale) kiekybinių metodų, visų pirma analizės, tikimybės, statistikos, operacijų tyrimų ir ekonometrijos, kursuose.

Karjera

Stochastikos ir duomenų mokslų absolventai gali dirbti privačiose ir valstybinėse įmonėse, mokslinių tyrimų įstaigose arba savarankiškai dirbančiuose. Tarp galimų karjeros galimybių yra analitiniai bankų ir draudimo bendrovių skyriai, visų sektorių pramonės šakos, viešojo administravimo institucijos ir mokslinių tyrimų centrai visose srityse, kuriose reikia kvalifikuotų duomenų apdorojimo su sudėtingomis struktūromis.

Stochastikos ir duomenų mokslų absolventai taip pat gali prieiti prie statistikos, tikimybės, taikomosios matematikos, operacijų tyrimų ir matematinių finansų doktorantūros programų.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Kompiuterijos magistras
  • Manhattan, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Inžinerijos skaičiavimo ir programinės įrangos technikos magistras. Duomenų analizės parinkties skaičiavimo intelektas
  • Swindon, Jungtinė Karalystė
  • Cranfield, Jungtinė Karalystė
  • + 1 Daugiau
 • Programinės įrangos inžinerijos (konversijos) magistras
  • London, Jungtinė Karalystė