Keystone logo
University of Turku

University of Turku

University of Turku

Įvadas

Daugiadisciplininis. Tarptautinė. Mokslinių tyrimų universitetas.

University of Turku yra aktyvi 25 000 studentų ir darbuotojų akademinė bendruomenė, kuri atlieka novatoriškus ir tarpdisciplininius tyrimus. Mes užsiimame Suomijos ir tarptautinio švietimo ir inovacijų plėtra, atveriančia kelią šviesesnei ateičiai.

Be Turku, turime miestelius Raumos ir Pori miestuose bei veiklą visoje Suomijoje – nuo Laplandijos iki salyno jūros.

Veiksmingas tyrimas

Atliekame tyrimus ir siekiame geresnės ateities ir gerovės.

Mes skatiname laisvą, veiksmingą ir atvirą mokslą. Mūsų tyrimai yra daugiadisciplininiai ir tarptautiniai , siekiant naujų, tarpdisciplininių iniciatyvų.

Mūsų tyrimai yra suskirstyti į šešias temines sritis:

 • Biologinė įvairovė ir tvarumas
 • Ateities technologijos ir skaitmeninė visuomenė
 • Kultūrinė atmintis ir socialiniai pokyčiai
 • Vaikai, jaunimas ir mokymasis
 • Sveikata, diagnostika ir vaistų kūrimas
 • Jūros ir jūreivystės studijos

10 geriausių priežasčių, kodėl verta rinktis UTU

 • UTU yra vienas tarptautiškiausių Suomijos universitetų.
 • Programos, pagrįstos mūsų stipriosiomis mokslinių tyrimų pusėmis.
 • Puikios karjeros perspektyvos absolventams.
 • Talentingiems studentams skiriamos dosnios stipendijos.
 • Profesoriai ir dėstytojai, kurie meta iššūkį mokytis.
 • Asmeninė pagalba ir paslaugos studijų metu.
 • Šiuolaikinės patalpos ir mokymosi aplinka.
 • Platus pasirenkamųjų ir gretutinių studijų pasirinkimas.
 • Aktyvus studentiškas gyvenimas ir įvairiapusė veikla.
 • Kompaktiškas miestelis, kuriame viskas šalia.

Skaitykite daugiau: utu.fi/degrees

Misijos pareiškimas

University of Turku yra tarptautiniu mastu aktyvus ir patrauklus mokslinių tyrimų universitetas, kurio stiprybė slypi aukštos kokybės daugiadiscipliniuose tyrimuose.

Skatiname švietimą ir nemokamą mokslą bei teikiame moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Glaudžiai bendradarbiaujame su Suomijos visuomene ir aktyviai dalyvaujame plėtojant regioną.

Strateginiai tikslai

Mes įkvepiame unikalios mokymosi patirties ir puikių mokymosi rezultatų

Mokome būsimus ekspertus, kurie spręs sudėtingus mokslinius ir socialinius klausimus bei kurs tvarų pasaulį. Mūsų teikiamas išsilavinimas skatina studentus savarankiško kritinio mąstymo link ir siekti visapusiškų mokymosi tikslų. Mūsų absolventai turi puikius bendradarbiavimo įgūdžius, geba kurti darbą sau ir kitiems bei patirtį, kurią galima pritaikyti įvairiuose visuomenės sektoriuose.

Mes puoselėjame patrauklią ir išskirtinę tyrimų aplinką

University of Turku atlikti tyrimai yra etiški ir moksliškai puikūs. Mūsų tyrimai turi didelį poveikį ir atliepia ateities pasaulinius iššūkius. Glaudus nacionalinis ir tarptautinis bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje stiprina Universiteto pozicijas tarp pirmaujančių mokslo universitetų pasaulyje.

Esame iniciatyvūs ir dinamiški partneriai

University of Turku prisiima pasaulinę atsakomybę ir yra aktyvus plėtros partneris. Puikūs moksliniai tyrimai ir švietimas sukuria pagrindą mūsų didėjančiam poveikiui. Rengiame pokyčiams gebančius ekspertus, kurie kuria tvarią ateitį įvairiuose visuomenės sektoriuose.

Esame aktyvi ekspertų bendruomenė

Esame lygiavertė ir įvairi Universiteto bendruomenė, turinti tvirtas vertybes. Vadovaujamės darnaus vystymosi principais. Universiteto bendruomenės gerovė yra mūsų sėkmės pagrindas. Gerą savijautą atspindi motyvacija, sklandus bendradarbiavimas ir geri rezultatai.

Dėl mūsų puikių paslaugų, kompaktiško miestelio ir aktyvaus studentiško gyvenimo tarptautiniai studentai jaučiasi kaip namuose ir saugūs nuo pat viešnagės pradžios.

Įkvepianti mokslininko karjera

Mums svarbi visos Universiteto bendruomenės gerovė. Norime paremti jaunųjų mokslininkų karjerą ir pasiūlyti mokslinių tyrimų aplinką bei bendruomenę, kuri įkvepia juos unikaliems laimėjimams ir rezultatams.

Prevencinis ksilitolio poveikis dantų ėduoniui pirmą kartą buvo aptiktas University of Turku odontologijos institute. Kasmet iš Universitete atliekamų tyrimų atsiranda daugiau nei šimtas įvairių naujovių ir dešimtys išradimų atskleidimo. Naujovės iš tyrimų

Kūrybingas, judrus ir novatoriškas

Visame Universitete ugdome verslumą ir veiklą. Mes siūlome augimo platformą pradedantiesiems ir „spinoff“ įmonėms, kylančioms iš geriausių tyrimų.

Kurkite savo būsimą karjerą su mumis

University of Turku yra populiari mainų, magistrantūros ir doktorantūros studijų vieta. Bendradarbiaujame su daugiau nei 400 universitetų visame pasaulyje ir siūlome savo studentams platų anglų kalba dėstomų kursų ir programų pasirinkimą.

Sveiki atvykę į studentų miestą Turku

University of Turku Turku miestelis yra netoli miesto centro ir Auros upės šalia kitų aukštųjų mokyklų, Turku mokslo parko įmonių ir Turku universitetinės ligoninės. Universiteto teritorija tęsiasi nuo Turku katedros iki Kupittaa geležinkelio stoties.

Visos svarbios paslaugos studentams, personalui ir lankytojams yra šalia miestelio. Visur patogu keliauti pėsčiomis, važinėti dviračiu arba Föli miesto autobusais.

Bendras Turku ir Turku miesto aukštųjų mokyklų tikslas – būti geriausiu Suomijos studentų miestu! Aktyvus studentiškas gyvenimas, patogus ir gerai veikiantis viešasis transportas bei įperkamas būstas – didžiulis Turku turtas. Net 99% miesto aukštųjų mokyklų studentų Turku rekomenduoja savo draugams kaip studentų miestą .

Sužinokite daugiau apie studentų miestą Turku Youtube kanale „Study in Turku“ !

Protingos pragyvenimo išlaidos su daugybe būsto variantų , visapusiškomis viešosiomis ir privačiomis paslaugomis, gyvu kultūriniu gyvenimu ir įvairiomis lauko poilsio galimybėmis prie aplinkinės archipelago jūros garantuoja, kad Turku siūlo geriausią gyvenimo kokybę ir yra pelninga vieta studentams. kaip kvalifikuotiems specialistams.

Pagal miesto išsikeltą strateginį tikslą, iki 2029 m. Turku bus įdomiausias Šiaurės Baltijos miestas, turintis tvirtą pagrindą tiek meno, tiek mokslo srityse. Turku kaupia unikalų turtą – kūrybinę gamybos pramonę, biotechnologijas, logistikos patirtį – pasitelkdamas klasterių patogumus ir sinergiją.

Sveiki atvykę į Turku, Suomiją!

Norite kartą per mėnesį gauti priminimus apie terminą, kvietimus į renginius ir patarimus į savo el.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį „Ateitis su UTU“ iš University of Turku priėmimo paslaugų.

Vietos

Vietos
 • Turku

  Student and Admissions Services University of Turku 20014 Turun yliopisto, , Turku

  • facebook
  • linkedin
  • instagram
 • Rauma

  Department of Teacher Education Seminaarinkatu 1, 26100, Rauma

  Klausimai