Keystone logo
© Roman Vukolov
University of Turku

University of Turku

University of Turku

Įvadas

Daugiadisciplininis. Tarptautinis. Mokslo universitetas.

University of Turku yra aktyvi 25 000 studentų ir darbuotojų akademinė bendruomenė, atliekanti novatoriškus ir tarpdisciplininius tyrimus. Mes užsiimame Suomijos ir tarptautinio švietimo bei inovacijų plėtojimu, atveriančiu kelią šviesesnei ateičiai.

Be Turku, mes turime miestelius Raumos ir Pori miestuose bei operacijas visoje Suomijoje - nuo Laplandijos iki Salyno jūros.

Veiksmingi tyrimai

Mes vykdome tyrimus ir dirbame siekdami geresnės ateities ir gerovės.

Mes reklamuojame nemokamą, veiksmingą ir atvirą mokslą. Mūsų tyrimai yra daugiadisciplininiai ir tarptautiniai , skirti naujoms tarpdisciplininėms iniciatyvoms.

Mūsų tyrimai yra suskirstyti į šešias temines sritis:

 • Biologinė įvairovė ir tvarumas
 • Ateities technologijos ir skaitmeninė visuomenė
 • Kultūrinė atmintis ir socialiniai pokyčiai
 • Vaikai, jaunimas ir mokymasis
 • Sveikata, diagnostika ir vaistų kūrimas
 • Jūros ir jūrininkystės studijos

10 geriausių priežasčių pasirinkti UTU

 • UTU yra vienas iš labiausiai tarptautinių universitetų Suomijoje.
 • Programos, pagrįstos mūsų stipriosiomis mokslinių tyrimų sritimis.
 • Puikios absolventų karjeros perspektyvos.
 • Gabiems studentams skiriamos gausios stipendijos.
 • Profesoriai ir dėstytojai, kurie jums kelia iššūkį išmokti.
 • Asmeninė pagalba ir paslaugos studijų metu.
 • Šiuolaikinės patalpos ir mokymosi aplinka.
 • Platus pasirenkamųjų ir nepilnamečių studijų pasirinkimas.
 • Aktyvus studentiškas gyvenimas ir įvairiapusė veikla.
 • Kompaktiškas miestelis, kuriame viskas yra šalia.

Skaitykite daugiau: utu.fi/degrees

Misija

University of Turku yra tarptautiniu mastu aktyvus ir patrauklus mokslinių tyrimų universitetas, kurio stiprybė slypi kokybiškuose, daugiadiscipliniuose tyrimuose.

Mes skatiname švietimą ir laisvąjį mokslą bei teikiame moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį mokslą. Glaudžiai bendradarbiaujame su Suomijos visuomene ir aktyviai dalyvaujame plėtojant regioną.

Strateginiai tikslai

Mes įkvepiame unikalią mokymosi patirtį ir išskirtinius mokymosi rezultatus

Mes mokome būsimus ekspertus, kurie spręs sudėtingus mokslinius klausimus ir socialinius klausimus bei kurs tvarų pasaulį. Mūsų teikiamas išsilavinimas skatina studentus savarankiškai kritiškai mąstyti ir siekti visapusiškų mokymosi tikslų. Mūsų absolventai turi puikius bendradarbiavimo įgūdžius, gebėjimą kurti darbą sau ir kitiems bei kompetenciją, kurią galima pritaikyti įvairiuose visuomenės sektoriuose.

Mes puoselėjame patrauklią ir išskirtinę tyrimų aplinką

University of Turku atlikti tyrimai yra etiški ir moksliškai puikūs. Mūsų tyrimai turi didelę įtaką ir atitinka ateities pasaulinius iššūkius. Glaudus nacionalinis ir tarptautinis bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje sustiprina universiteto pozicijas tarp pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje.

Esame iniciatyvus ir dinamiškas partneris

University of Turku prisiima pasaulinę atsakomybę ir yra aktyvus vystymosi partneris. Puikūs moksliniai tyrimai ir švietimas sukuria pagrindą didėjančiam mūsų poveikiui. Rengiame ekspertus, gebančius keistis, kurie kuria tvarią ateitį įvairiuose visuomenės sektoriuose.

Esame aktyvi ekspertų bendruomenė

Mes esame lygi ir įvairi universiteto bendruomenė, turinti tvirtą vertybių rinkinį. Mes laikomės darnaus vystymosi principų. Mūsų universiteto bendruomenės gerovė yra mūsų sėkmės pagrindas. Gerovę atspindi motyvacija, sklandus bendradarbiavimas ir geri rezultatai.

Dėl puikių paslaugų, kompaktiško miestelio ir aktyvaus studentiško gyvenimo tarptautiniai studentai nuo pat viešnagės pradžios jaučiasi kaip namie ir saugūs.

Įkvepianti mokslo karjera

Mums svarbi visos universiteto bendruomenės gerovė. Norime paremti jaunuosius tyrėjus jų karjeroje ir pasiūlyti mokslinių tyrimų aplinką ir bendruomenę, įkvepiančią unikalių pasiekimų ir rezultatų.

Ksilitolio prevencinis poveikis ėduoniui pirmą kartą buvo atrastas University of Turku Odontologijos institute. Kasmet iš Universitete atliktų tyrimų atsiranda daugiau nei šimtas įvairių naujovių ir dešimtys išradimų. Naujovės iš tyrimų

Kūrybingas, judrus ir novatoriškas

Plėtojame verslumą ir veiklą visame Universitete. Mes siūlome augimo platformą pradedantiesiems ir naujoms įmonėms, atsirandančioms dėl geriausių tyrimų.

Kurkite savo būsimą karjerą pas mus

University of Turku yra populiari mainų, magistro laipsnių ir doktorantūros vieta. Bendradarbiaujame su daugiau nei 400 universitetų visame pasaulyje ir siūlome savo studentams platų kursų ir programų, dėstomų anglų kalba, pasirinkimą.

Sveiki atvykę į Turku studentų miestą

Turku apgyvendinimu iš University of Turku įsikūręs netoli miesto centro ir Aura upės, šalia kitų aukštojo mokslo įstaigų, Turku mokslo parkas įmonių ir Turku universiteto ligoninėje. Miestelio teritorija tęsiasi nuo Turku katedros iki Kupittaa geležinkelio stoties.

Netoli miestelio yra visos svarbios paslaugos studentams, personalui ir lankytojams. Keliauti visur yra patogu einant pėsčiomis, važiuojant dviračiu ar važiuojant miesto Föli autobusais.

Turku aukštųjų mokyklų ir Turku miesto bendras tikslas yra būti geriausiu Suomijos studentų miestu! Aktyvus studentų gyvenimas, lengvas ir gerai veikiantis viešasis transportas bei prieinamas būstas yra puikus Turku turtas. Net 99% miesto aukštųjų mokyklų studentų savo draugams rekomenduoja Turku kaip studentų miestą.

Sužinokite daugiau apie studentų miestą Turku studijoje „Turku Youtube“ kanale !

Pagrįstos pragyvenimo išlaidos su daugybe būsto galimybių, visapusiškomis viešosiomis ir privačiomis paslaugomis, gyvu kultūriniu gyvenimu ir įvairiomis poilsio lauke galimybėmis prie aplinkinės Archipelago jūros garantuoja, kad Turku siūlo geriausią gyvenimo kokybę ir yra pelninga vieta studentams. kaip ir kvalifikuotiems specialistams.

Pagal miesto nustatytą strateginį tikslą, iki 2029 m. Turku bus įdomiausias Šiaurės Baltijos miestas, turintis tvirtą pagrindą tiek mene, tiek moksle. Turku kaupia unikalų turtą - kūrybinę gamybos pramonę, biotechnologijas, logistikos žinias - naudodamas klasterio patogumus ir sinergijas.

Sveiki atvykę į Turku, Suomija!

Norite kartą per mėnesį gauti priminimus apie terminą, kvietimus į renginius ir patarimus į savo el.

Prenumeruokite University of Turku Priėmimo tarnybos siunčiamą naujienlaiškį Ateitis su UTU .

Vietos

 • Turku

  Student and Admissions Services University of Turku 20014 Turun yliopisto, , Turku

 • Rauma

  Department of Teacher Education Seminaarinkatu 1, 26100, Rauma

  Programos

  Klausimai