Keystone logo
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Įvadas

WroclawUni02

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią patrauklią studijų programą, garsųjį Vroclavo universitetą, gyvybingą Vroclavo miestą ir įdomų studentų gyvenimą, apsilankykite mūsų tinklalapyje čia.

Vroclavo universitetas turi turtingą daugiau nei trijų šimtmečių istoriją. Leopoldo I Habsburgo įkurtas universitetas iš kuklios jėzuitų mokyklos virto viena didžiausių akademinių institucijų Lenkijoje. XIX amžiaus pradžioje universitete buvo penki fakultetai: filosofijos, katalikų teologijos, evangelikų teologijos, teisės ir medicinos. Vėliau jis buvo išplėstas daugybe skyrių, laboratorijų ir gamtos muziejumi, kuris gyvuoja iki šiol. Šiandien pirmasis ir pagrindinis Vroclavo universiteto dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams. Mūsų mokslininkai palaiko daugybę ryšių su kolegomis mokslininkais iš kitų Lenkijos ir viso pasaulio aukštųjų mokyklų. Mūsų mokslininkų sėkmę neseniai pripažino Lenkijos valdžia, kuri, palyginti su ankstesniais metais, gerokai padidino mūsų universiteto įrangos ir tyrimų finansavimą 80 proc. Akademinis verslumo inkubatorius yra naujas Vroclavo universiteto padalinys, skirtas padėti studentams pradėti savo verslą, teikiant nemokamas verslo konsultacijas, organizuojant konferencijas, seminarus, subsidijuojant pasirinktas investicijas ir siūlant biuro patalpas. Akademinis verslumo inkubatorius bendradarbiauja su Vroclavo technologijų parku – technologiniu centru su laboratorijomis, biuro patalpomis, konferencijų centru ir modernia multimedijos įranga. Technologijų parko tikslas – sudaryti sąlygas panaudoti Vroclavo ir regiono mokslinį ir pramoninį potencialą bei skatinti pažangių technologijų pramonę. Vroclavo universitetas didžiuojasi būdamas vienu iš jo akcininkų. Šiandien Vroclavo universitetas yra didžiausias regiono universitetas, kuriame dėsto daugiau nei 40 000 studentų ir apie 1300 doktorantų 10 fakultetų. Kasmet Universitetą baigia 9000 studentų.

Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas

Teisės, administravimo ir ekonomikos fakultetas yra vienas didžiausių Lenkijoje. Jos tradicija siekia 1811 m. įkurtą Prūsijos teisės mokyklą. Šiame fakultete daugiau nei 12 000 studentų moko 200 mokslininkų, o 170 studentų studijuoja doktorantūroje. programas. Fakultetas siūlo tarptautines mainų programas ir didžiuojasi galėdamas priimti tarptautinius studentus iš Europos, Rusijos, Kazachstano ir Afrikos šalių. Studentai gali tapti klubų ir draugijų nariais, dalyvauti nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei simpoziumuose. Studijų sritys:

 • Teisė
 • Administracija
 • Ekonomika

Tyrimai: kompetencijos sritys apima:

 • Lenkijos istorija ir Lenkijos teisė
 • Administracinė, civilinė, baudžiamoji, finansinė ir privatinė teisė
 • Tarptautinė ir Europos teisė
 • Ekonomikos teorija

Tarptautiniai ryšiai: Fakultetas palaiko akademines partnerystes su maždaug 40 institucijų daugiau nei 18 pasaulio šalių, įskaitant:

 • Hidalgoso aukštojo mokslo centras Meksikoje,
 • Lotynų Amerikos konstitucinės teisės centras Buenos Airėse,
 • Vokietijos teisės mokykla,
 • Antrosios pakopos studijų centras, Strasbūras
 • CEDIMES institutas, Prancūzija
 • Kembridžo universiteto anglų kalbos ir Europos teisės kursai.

Patogumai: viena didžiausių teisės bibliotekų Lenkijoje su naujausia įranga, paskaitų salėmis, klasėmis, kompiuterių laboratorijomis ir studijų sale su prieiga prie interneto ir duomenų bazių

Vietos

 • Wrocław

  Pl. Uniwersytecki 1, 50-137, Wrocław

  Klausimai