Keystone logo
University Salgado de Oliveira (UNIVERSO EAD -  Universidade Salgado de Oliveira)

University Salgado de Oliveira (UNIVERSO EAD - Universidade Salgado de Oliveira)

University Salgado de Oliveira (UNIVERSO EAD -  Universidade Salgado de Oliveira)

Įvadas

Visada reikia prisiminti pasiekimus. Dar daugiau, kai kalbama apie 50 metų pasiekimų istoriją. Būtent jausmas palikti savo švietimo trajektoriją visai visuomenei, „Universo“ per savo mokslinio inicijavimo programą pradėjo dokumentinį filmą „Educação 50 Anos“.

Dokumentiniame filme pasakojama apie Salgado de Oliveira šeimos pasakojimą kartu su išsilavinimu nuo pat pradžių Kordeiro savivaldybėje, kol pasiekė universitetą, kuris dabar yra penkiose Brazilijos valstijose. Istorija pasakojama iš žmonių, dalyvavusių šioje pusės amžiaus trajektorijoje, pranešimų, ypač profesorės Marlene Salgado de Oliveira ir profesoriaus Joaquimo de Oliveiros, kurie viską pradėjo.

Vaizdai buvo užfiksuoti Kordeiro savivaldybėje, kur gimė ir vaikystę praleido mokytoja Marlene, ir San Gonçalo mieste, kuriame, būdama jauna ir įkūrusi pirmąją mokyklą, mokėsi 33 mokiniai. Dokumentinis filmas taip pat yra duoklė Colégio Dom Hélder Câmara, įkurtai 1959 m. Spalio 12 d. Ir sukūrusiai vieną didžiausių šiandieninių institucijų šalyje.

„Educação 50 Anos“ trunka 21 min. Ir apima pedagogų, draugų ir šeimos narių, padėjusių kurti įstaigos istoriją, atsiliepimus. Dokumentinis filmas yra UNIVERSO istorijos magistro projekto rezultatas, susietas su paveldo, atminties ir tapatybės tyrimų kryptimi. Bakalauro studentai dalyvavo projekte, kurio galutinis pristatymas yra pats dokumentinis filmas.

Pagrindinis projekto tikslas - išgelbėti istorinę Salgado de Oliveira šeimos atmintį statant edukacinį projektą, švenčiantį 50-metį. „Kai vertybės ir novatoriškos idėjos švietimo ir kultūros srityje buvo išverstos į Colégio Dom Hélder Câmara, profesorė Marlene Salgado vadovavo judėjimui už šio projekto augimą ir plėtrą, kuris baigėsi Universo sukūrimu, šiandien su nacionaline projekcija“ , pabrėžia profesorė Regina Costa, patarėja ir projekto koordinatorė.

Vietos

  • Setor Sul

    Setor Sul, Brazilija

    Klausimai