Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

Įvadas

131000_69103_banner.jpg

Mūsų menų kolegija ir Teisės fakultetas yra gyvybinga tarptautinė bendruomenė, kurią sudaro daugiau kaip 1500 antrosios pakopos studentų. Mums naudingi puikūs tyrimų ištekliai ir palanki aplinka, leidžianti klestėti jūsų tyrimams. Įsikūrusi pagrindiniame Edgbastono miestelio menų pastate, mūsų akademinio ir operacinio personalo komanda yra pasirengusi pasiūlyti palaikymą ir patarimus, kai tik jums to reikia.

Būdami kolegija, turime aukščiausios klasės paslaugas, skatinančias disciplinų ir mokslinių tyrimų sričių sąveiką, taigi būsite tarp bendraminčių, suteikdami jums stimuliaciją, palaikymą ir iššūkius, kurių jums reikia norint sėkmingai pasisekti.

Birmingamo universitetas

Birmingeme nuolat vystosi ir vystosi siekdamas tapti pirmaujančiu pasauliniu universitetu. Tai pasiekiama per mūsų išplėstą mokslinių tyrimų galią ir pasiekti; išskirtinę studentų patirtį; akademinio portfelio plotis ir gylis; mūsų dydį ir mūsų pasaulinių tinklų mastą.

Birmingemo miestas

Birmingemas jau neperformuoja; jis yra transformuojamas. Šis naujas ir energingas Birmingemas, kuriame yra nepriklausomi restoranai, parduotuvės ir barai visame centre bei populiarūs rajonai visame mieste, yra vietinių rinkų, ikoninių mūsų pramoninio paveldo pastatų ir šiuolaikinės architektūros pastatų, tokių kaip naujoji Birmingemo biblioteka.

Nauji barai ir parduotuvės dažnai atidaromi, kai miestas ir toliau kuria savo jaunatvišką ir unikalų identitetą. Birmingeme yra tiek daug įvairovės ir istorijos, kad parduotuvės, maistas ir renginių vietos tai atspindi. Senose piktogramose, tokiose kaip „Custard Factory“, yra alternatyvių parduotuvių ir barų, vos per pėsčiomis nuo garsaus didmeninio Birmingemo žuvų ir skudurų turgaus, kurie visi įsikūrę netoli naujos Grand Grand Central traukinių stoties ir prekybos vietos.

Birmingamo teisės mokykla

Beveik šimtmetį Birmingemo teisės mokykla parodė teisinio švietimo ir tyrimų kelią. Šiandien mes ir toliau teikiame savo studentams novatorišką, iššūkį ir tyrimais pagrįstą išsilavinimą.

Birmingemo LLM užtrunka vienerius metus (visą darbo dieną) arba dvejus metus (ne visą darbo dieną) ir apima šešių specialistų modulių bei disertacijos studijas. Pareiškėjai privalo turėti gerą teisės ar lygiavertį bakalauro laipsnį.

Birmingemo LLM suteikia studentams galimybę pasirinkti bendrą kelią, pasirenkant modulius visiškai lanksčiai, arba sekti vieną iš mūsų specialistų Pathways . Kreipdamiesi į Birmingemo LLM, studentams nereikia nuspręsti, ar jie nori specializuotis tame etape, nes „ Pathway specializacijos gali būti priimamos studentams pradėjus kursą.

Šekspyro institutas

Šekspyro institutas, įsikūręs Stratforde prie Eivono, nuo pat įkūrimo 1951 m. Buvo tarptautinės Šekspyro stipendijos švyturys.

Birmingamo universitetas aktyviai bendradarbiauja su Karališkuoju Šekspyro kompanija (RSC). Šis novatoriškas projektas yra ilgalaikių santykių tarp RSC ir Šekspyro instituto Birmingeme rezultatas.

Bendradarbiavimas grindžiamas teatro, kaip kūrybinio mąstymo ir tyrimų variklio skyriaus, meninių ir akademinių žinių bei praktikos mainų vietos, vizija ir bendras įsipareigojimas praturtinti studentų patirtį ir šiuolaikines Šekspyro studijas.

Mūsų studentai yra bendradarbiavimo pagrindas ir skatinami studijuoti bei kurti teatrą Šekspyro drąsia dvasia. Jie naudojasi RSC menininkų ir praktikų patirtimi per novatoriškus modulius, meistriškumo klases, seminarus ir projektus.

Vietos

  • Birmingham

    University of Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  • Birmingham

    Birmingham, Jungtinė Karalystė

    Klausimai