Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Įvadas

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

Turėdami tokius glaudžius ryšius tarp įstatymų ir verslo, prasminga, kad teisinio išsilavinimo specialistas būtų gerai pasirengęs sukurti puikią verslo mokyklą.

Teisės fakulteto Teisės verslo mokyklos dėmesys praktiniam mokymui skiriamas siekiant, kad mokiniai taptų darbingais ir pasiruošę sėkmingai dirbti. Mes didžiuojamės kurdami tinkamą mokymosi aplinką, kad galėtume pasiekti savo verslo siekius.

Reitingai ir akreditacija

Daugelis Teisės verslo universiteto programų yra akredituotos prestižinio "Chartered Management Institute" (CMI) ir studentai gaus naudos iš CMI diplomas be laipsnio sėkmingai baigus.

Akredituotų programų studentai taip pat įgis nemokamą narystę CMI savo kursų metu ir vienus metus po jų pabaigos. Privalumai apima prieigą prie Didžiosios Britanijos valdymo bibliotekos, prieigą prie internetinių išteklių portalo, patarimų iš vadovų samdymo ir prieigą prie CMI mokymų bendruomenės internete.

Įsidarbinimo galimybės

Užimtumas yra pagrindinis dalykas, ko mes darome verslo mokykloje.

Mūsų užimtumo komanda jums pateiks patarimą "vienas su vienu", kaip sėkmingai užmegzti verslo ryšius su pagrindiniais JK įdarbintojais, tokiais kaip "IBM", "Lloyds of London" ir "Price Waterhouse Coopers" (PwC), su kuriais susipažinsite per renginius, seminarus ir apsilankymus į organizacijas, leidžiančias jums pamatyti, kaip iš tikrųjų veikia verslas.

Jungtys

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Mūsų patirtis, kaip Teisės universitetas, leido mums sukurti pasaulinius ryšius teisiniame ir verslo sektoriuose, todėl mes suprantame, kaip svarbu, kad esant galimybei su potencialiais darbdaviais susikalbėti būtų svarbu. tavo karjera.

Štai kodėl mes sukūrėme stiprius pasaulinius santykius su įmonėmis ir darbdaviais, siekdami sukurti puikius tinklų kūrimo galimybes.

Londono vieta

Teisės verslo mokyklos antrosios pakopos studijų programos dėstomos Londono "Bloomsburycampus" centre, esančiame sostinės prekybos centre, ir vienoje iš labiausiai aktyvių Londono sričių.

Daugelis mūsų kursų taip pat yra prieinami 100% internete.

Mūsų kursai

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

Law University School of Law siūlo daugybę antrosios pakopos studijų programų visoje Jungtinėje Karalystėje, įskaitant:

 • Magistrantūros Strateginis Verslo Valdymas
 • MSC Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Magistrantūros Tarptautinis Rinkodara
 • Magistrantūros Verslo Finansų Valdymas
 • MSc Global Accounting

Mes taip pat siūlome verslo administravimo magistro (MBA) kursus, kurie buvo sukurti specialistams iš bet kurios disciplinos, kurie nori išplėsti savo dabartinį vaidmenį arba sustiprinti savo karjerą siekiant pažangos vyresniųjų vadovų ir lyderio vaidmenis.

Mes siūlome dvi programas, kurios leidžia specializuotis tarptautinėje teisėje arba verslininkystėje.

 • MBA Verslininkystė
 • MBA Tarptautinė teisė

Daugelis mūsų kursų taip pat yra prieinami 100% internete.

Vietos

 • London

  Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

 • UK Online

  UK Online, Jungtinė Karalystė

  Klausimai