Keystone logo
The University of Waikato

The University of Waikato

The University of Waikato

Įvadas

The University of Waikato - "Te Whare Wānanga o Waikato"

Studijuokite The University of Waikato , Naujojoje Zelandijoje. The University of Waikato yra modernus, novatoriškas universitetas, turintis didelių ambicijų.

Mes siūlome lanksčias studijų galimybes, sutelkiant dėmesį į patirtį, įtakojančią pramonės patirtį stažuočių, darbo vietų ir atvejo studijų projektų metu.

Mūsų universitete gyvena 12 500 studentų, įskaitant daugiau nei 2500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 86 šalių. Mes esame vienas iš pirmaujančių Naujosios Zelandijos mokslinių tyrimų universitetų, kuriuos sudaro aštuoni fakultetai ir mokyklos, siūlantys platų dalykų spektrą.

Mūsų pagrindinis miestelis yra Hamiltono mieste, Naujosios Zelandijos šiaurinėje saloje. Universiteto miestelyje rasite ramią ir draugišką atmosferą, daugybę paslaugų ir įrenginių, įskaitant moderniausią studentų centrą, fantastiškas sporto galimybes ir daugybę kavinių bei užeigų.

Taurangoje plečiame savo švietimo galimybes ir centriniame Taurangos verslo rajone pastatėme moderniausią miestelį. Užsiėmimai prasidėjo 2019 m. Pradžioje. „Tauranga“ siūlo ramų gyvenimo būdą šalia keleto gražiausių Naujosios Zelandijos paplūdimių. Regiono klestinti ekonomika yra didžiausias Naujosios Zelandijos eksporto uostas, taip pat sodininkystės ir kivių produktai.

Daugelis tarptautinių studentų pasirenka studijuoti universitete vienam ar dviem semestramams studijuojančių užsienyje studentų ir perkelti akademinius kreditus, kuriuos jie uždirbo Waikato jų laipsnį savo namuose universitete.

The University of Waikato studentai įgyja kokybišką išsilavinimą, pripažintą visame pasaulyje, tuo pačiu mėgaudamiesi unikalia ir visaverčia universitetine patirtimi šalyje, garsėjančioje naujovišku mąstymu ir stulbinančia natūralia aplinka.

35033_Hamilton_city.jpg

Apima Māori tapatybę

The University of Waikato išsiskiria iš kitų universitetų tuo, kad pabrėžia savo stiprią maorių tapatybę ir paveldą kaip pagrindinius jo išskirtinumo bruožus. Universitetas yra Waikato žmonių ir Kīngitangos (maorių karaliaus) tėvynėje ir siekia daugelį Šiaurės salos iwi (genčių). Universiteto mieste yra prekių, susijusių su maoriais, visus mokslo metus, skirtus maorių ir ne maorių studentams. Visi tarptautiniai studentai yra laukiami miestelio „pōwhiri“ (laukiami) „Te Kohinga Mārama marae“ (susitikimo vietoje) ir pajus maorių kultūros įtaką nuo tos minutės, kai jie įžengs į universiteto miestelį.

35031_computer_labs.jpg

Kokybiškas švietimas

Mūsų įstaiga yra išdidžiai su pasauline švietimo, mokslinių tyrimų ir studentų patirtimi. Studentai gali būti tikri, kad Waikato universiteto kvalifikacija nustatys juos kur vyks pasaulis.

 • 266 vieta - „QS World University Rankings 2020“, pagerėjimas 135 vietomis per šešerius metus
 • 72-asis pasaulyje pagal tyrimų kokybę ir poveikį - „QS World University Ramkings 2020“
 • Aštuonios dalykų sritys, kurios pateko į 300 geriausių pasaulyje sąrašą (QS World University Rankings by Subject 2020).

60234_2.png

Kodėl Waikato yra kitoks

 • Mūsų mažesni klasės dydžiai suteikia studentams vienišas mokymosi galimybes iš mūsų apdovanojimų pelniusių dėstytojų.
 • Studentai turi galimybę dalyvauti praktiniame mokyme ir stažuotėse visose programose.
 • Mes turime specialiai sukurtas magistrantūros programas, kurias galima užbaigti per visą 12 mėnesių trukmės studijas.
 • Studentai gali studijuoti Campus mieste Hamiltonas arba Taurangoje, o dauguma mūsų programų yra galimos kiekvienais metais kovo ar liepos mėnesiais. Lapkričio ir sausio mėnesiais taip pat vyksta šešių savaičių kursai, kurie gali padėti studentams tęsti studijas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite waikato.ac.nz arba el. Paštu [email protected].

35032_b117_hamilton-nightlife.jpg
 • Įkurta: 1964 m
 • Vieta: Hamiltonas
 • Studentų populiacija: 12 500

Vietos

 • Hamilton

  University of Waikato Te Whare Wananga o Waikato Gate 1 Knighton Road Private Bag 3105, 3240, Hamilton

 • Tauranga

  Physical 101-121 Durham Street Tauranga 3110 Postal (via Hamilton): Private Bag 3105 Hamilton 3240 New Zealand, 3110, Tauranga

Klausimai