Keystone logo
The University of Waikato Menų meistras
The University of Waikato

Menų meistras

Hamilton, Naujoji Zelandija

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* Buitinė mokesčiai: $ 6,616- $ 7926 per metus / Tarptautinės Mokesčiai: $ 27.830 - 31.495 $ per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Humanitariniai mokslai

Dailės magistras apima pažangių studijų menų tema ir yra skirta tiems, kurie nori pagilinti savo žinias šiuo klausimu. Laipsnis taip pat yra didelis komponentas nepriklausomų tyrimų. Dailės magistras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto.

Dailės magistras pagal Menų fakulteto ir Socialinių mokslų

Ar jūs ieško gebėjimą kritiškai mąstyti ir gerai bendrauti? Menų (MA) nuo Waikato magistras bus išmokyti jus įgūdžius dirbti savarankiškai ir pamatyti didelės apimties projektą iki pabaigos. Tai yra savybės, kurios yra labai prašoma po darbdaviai.

Įtraukiant į MA suteikia jums galimybę verstis nepriklausomo (bet prižiūrimą) tyrimų vienoje ar daugiau iš įvairių menų dalykų. Baigė su magistro suteikia jums vartai į aukštesnį mokslo laipsnį arba į platų karjeros.

Dailės magistras pagal fakulteto maorių ir čiabuvių studijų

Iš maorių pripažinimas oficialiąja kalba Aotearoa buvo lydėti tangata whenua priskiriamais klausimais bendruomenės ir visuomenės kaip visumos pripažinimas. Gebėjimas būti laisvai tiek maorių ir anglų tampa vis svarbesnis per profesinių sričių. Šios sritys apima: IWI / hapu plėtrą, švietimo, medicinos, mokslinių tyrimų, žiniasklaidos, Vyriausybę ir Kelionės ir turizmas.

Galite pasirinkti vieną iš šių dalykų: Maorių kalba / Te Reo Maori, maorių kultūros studijos / Tikanga maorių, Maorių Žiniasklaida ir komunikacija.

Pramonė jungtys

Pareiškia per MA priimančiosios tinklų ir santykius su įvairiausių nacionalinių ir tarptautinių pramonės įstaigų programas. Tai apima, platesnė švietimo sektorius (ypač vidurinių mokyklų), kalbinių ir kultūrinių grupių, kūrybinių, teatro ir scenos grupių, ambasadų, vyriausybės, verslo organizacijų, istorinių organizacijų, tarptautinių organizacijų ir pramonės ir profesinių grupių ar organizacijų.

Muzikos ir teatro studijos, pavyzdžiui, turi ryšius tiesiogiai su plačiąja visuomene per Gallagher akademijos scenos menų. Istorija turi glaudžius ryšius su Naujosios Zelandijos istorijos asociacijos ir anglų kalbomis su kūrybine Naujosios Zelandijos ir Fulbright fondas.

Karjeros galimybės

Mūsų objektai aprūpinti abiturientų konkrečių karjeros. Pavyzdžiui, ekranas ir medijų studijų magistro absolventas gali tapti direktoriumi arba gamintojo, ryšiai su žiniasklaida patarėja, žiniasklaidos tyrimai vadovas, profesionalus Fundraiser, viešasis reikalų specialistas, viešųjų ryšių konsultantas ar žurnalistas. Istorija MA absolventai gali tapti istorikai, muziejininkai, paveldas mokslininkai ar darbas bendruomenėje plėtrą (pavyzdžiui, su genčių institucijų). Užsienio kalbų MA absolventai gali dirbti diplomatinėje tarnyboje, arba tapti tarptautinės rinkodaros vadybininkai, prekybos komisarai, vertėjų žodžiu ir raštu - galimybės yra neribotos.

Priėmimo ir registracija

Po sėkmingo BA ar BA (Hons) galite kreiptis dėl menų magistro laipsnį. MA yra apdovanotas klasių pagyrimu.

Norėdami būti įtraukti į MA, turite būti baigę menų (arba lygiavertis) bakalauro ar menų bakalauro su pagyrimu (arba lygiavertis) į to paties dalyko ir turi būti pasiektas teigiamas pažymių vidurkis - paprastai B + vidutinė arba geriau.

Jūs taip pat reikia turėti tinkama priežiūra įrengtas.

Priėmimo kriterijai gali skirtis, todėl prašome kreiptis į atitinkamą programą absolventas patarėjas jų konkrečius kriterijus. Priėmimas į MA reikalauja iš mokykla arba programa šaukti pagrindinio dalyko ar programos ir sutarties dėl menų ir socialinių mokslų (ar kandidatas) dekanas pirmininko sutikimą.

Magistro laipsnį nuostatai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai