Keystone logo
University of Applied Arts Vienna

University of Applied Arts Vienna

University of Applied Arts Vienna

Įvadas

„Angewandte“, kaip pagrindinis meno ir tyrimų kompetencijos centras, yra pripažintas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

 • Aukščiausios kokybės projektai ir renginiai vystomi visose „Angewandte“ meno ir tyrimų disciplinose. Angewandte užima pirmaujančią vietą Austrijos mene ir kultūroje.
 • Meninių tyrimų srityje „Angewandte“ vaidina pagrindinį vaidmenį Austrijoje, ji taip pat sulaukė didelio pripažinimo tarptautiniu mastu. Pasikartojančios universiteto paraiškų Austrijos mokslo fondo (FWF) programai, skirtai menų tyrimams (PEEK), sėkmė rodo tvirtą aukšto pasiekimų lygio įrodymą.
 • Nuostabūs tarptautiniai menininkai ir mokslininkai iš visų „Angewandte“ filialų teikia esminius impulsus plėtojant savo individualias disciplinas ir ne tik už disciplinų ribų - ar tai būtų jų kūriniai, leidiniai, parodų organizavimas, meno rinka , kūrybinėse industrijose arba per žiniasklaidą.
 • Angewandte dispozicijoje yra tankiai austas ir struktūriškai gerai žinomas tarptautiniu mastu žinomų institucijų ir ekspertų tinklas, suteikiantis daugybę bendradarbiavimo galimybių nacionaliniams ir tarptautiniams partneriams bei suinteresuotoms šalims.

Students learning together


Savo veiksmais „Angewandte“ teikia efektyvius impulsus formuojant visuomenę.

 • Tarpdalykiniai „Angewandte“ vadovaujami projektai naudojasi reputacija, kad reguliariai teikia svarbius impulsus ir indėlį į socialinės raidos procesus.
 • „Angewandte“ absolventai, kaip profesionaliai sėkmingos, novatoriškos, kritiškai mąstančios, atsakingos ir peržengiančiai mąstančios asmenybės, gali atlikti formuojamąjį vaidmenį formuojant meno pasaulį, kūrybines industrijas ir ne tik.
 • „Angewandte“, kaip pagrindinis renginių ir parodų centras, gauna naudos iš artėjančio architektūros atnaujinimo ir išplėtimo, padidinančio jo galimybes tiesiogiai perduoti svarbias meno ir mokslo žinias įvairioms tikslinėms visuomenės grupėms.
 • Atitinkami kultūros ir švietimo politikos diskursai yra aktyviai plėtojami ir formuojami Angewandte indėlio.


Angewandte labai prisideda stiprinant Austriją kaip inovacijų centrą.

 • Tarpdiscipliniškai derindama savo vidaus patirtį su atitinkamais mokslinių tyrimų partneriais, „Angewandte“ prisideda prie įvairių projektų žvaigždynų siekiant novatoriškų ir sociopolitinių tikslų.
 • Absolventai, kūrybinių industrijų dalyviai (pvz., Naujai įkurtas ar į naujoves orientuotas mažas ir vidutinis verslas), bendradarbiavimo partneriai ir kitos suinteresuotos šalys naudojasi „Angewandte“ siūlomomis žiniomis, remiančiomis žiniomis ir paslaugomis (pvz., Įsigydamos finansavimą iš ES dotacijos).
 • Taigi Angewandte atlieka jungiamąją funkciją tarp nacionalinių ir tarptautinių veikėjų, o ši funkcija tuo pat metu užtikrina nuolatinį įtvirtinimą atitinkamose praktikos srityse.


Angewandte'e skirtumas - kontekstinis, metodinis, kultūrinis - vertinamas kaip iššūkis ir galimybė įsitraukti į konstruktyvią-kritinę sąveiką.

 • Nuolat atnaujinant pagrindinius „Angewandte“ tikslus su šiuolaikiniu pasauliu, vaizdinės ir medijos meno, dizaino, architektūros, estetikos, meno istorijos, gamtos ir kultūros mokslų kūrybinės idėjos ir energijos įgauna ryškią ir pagarbią sąveiką. Taigi galima išlaikyti sudėtingą balansą tarp estetinių-meninių reikalavimų ir į rezultatus orientuotų lūkesčių.
 • Įvairių kūrybinių perspektyvų sąveika sukuria įtraukiančius požiūrio metodus, užtikrinančius atsakingą ir gerai informuotą sąveiką su socialiai politinėmis ar ideologinėmis problemomis.

Vietos

 • Vienna

  Vienna, Austrija

Klausimai