Keystone logo
University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

University of New York in Prague (UNYP)

Įvadas

Apie UNYP

University of New York in Prague (UNYP) buvo įkurtas 1998 m. ir siūlo Amerikos ir Čekijos universitetų laipsnius, teikiamus visiškai anglų kalba iš Centrinės Europos miesto Prahoje. UNYP turi ilgą istoriją ir bendradarbiauja su Niujorko valstybiniu universitetu, konkrečiai su Niujorko valstybiniu universitetu, Empire State koledžu (SUNY, ESC). UNYP išlieka viena didžiausių anglų kalbos aukštojo mokslo įstaigų Čekijoje.

Bakalauro, magistro, MBA ir daktaro laipsniai Programos Prahoje

UNYP siūlo akredituotus bakalauro, magistro, MBA ir daktaro laipsnius. programos anglų kalba kaip oficialiai pripažinta aukštojo mokslo įstaiga Čekijoje ir bendradarbiaujant su prestižiniais tarptautiniais universitetais JAV ir Europoje.

Niujorko universitetas Prahoje yra sudarytas iš keturių pagrindinių UNYP verslo, psichologijos, tarptautinių santykių ir komunikacijos bei žiniasklaidos mokyklų. Šiose keturiose unikaliose mokyklose UNYP suteikia Čekijos ir Amerikos akredituotus verslo administravimo, komunikacijos ir žiniasklaidos, vaikų ugdymo, skaitmeninių medijų menų, informacinių technologijų, tarptautinių santykių, anglų kalbos ir literatūros, politikos mokslų ir psichologijos bakalauro laipsnius. UNYP taip pat siūlo trejų metų verslo administravimo programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama finansams, rinkodarai, sporto vadybai ir žmogiškiesiems ištekliams.

Vietos

  • Prague

    University of New York in Prague Londýnská 41 , 120 00 , Prague

Klausimai