Keystone logo
University of Parma

University of Parma

University of Parma

Įvadas

Universitetas

University of Parma dabar yra apie 30 000 studentų ir 1739 profesoriai, tyrėjai ir administracijos darbuotojai. Jo gausų kursų katalogą sudaro 42 pirmosios pakopos studijų kursai, 47 antrosios pakopos studijų kursai (iš kurių 9 vyksta anglų kalba) ir 7 vienos pakopos kursai (iš kurių 1 vyksta anglų kalba), organizuoti 9 skyriuose. Miesto centre galite rasti Menų ir humanitarinių mokslų, Ekonomikos, Teisės ir politikos, Medicinos ir chirurgijos bei Veterinarijos katedras. Kiti mokslo padaliniai (chemija, gyvybės mokslai ir aplinkos tvarumas; inžinerija ir architektūra; maistas ir vaistai; matematiniai, fiziniai ir kompiuterijos mokslai) yra universiteto miestelyje, 77 hektarų plote pietinėje miesto pusėje, kuriame taip pat yra visiškai naują „Technopole“ ir pažangiausias sporto paslaugas visiems studentams.

Be to, Parma yra labai gražus žmogaus masto miestas, kuriame gyvenimas yra malonus, o gyventojai draugiški ir svetingi: neatsitiktinai daugiau nei pusė mūsų studentų yra kilę iš kitų Italijos provincijų, todėl mūsų universitetas reitinguojamas tarp geriausių studentų nerezidentų skaičiaus. Sveiki atvykę, tyrimai, dėmesys ir naujovės: jie yra pagrindiniai elementai, siekiant visiškai įgyvendinti mūsų misiją, tai yra suteikti jums pilną ir autentišką asmeninio, intelektinio ir profesinio augimo patirtį. Jūs iš tikrųjų esate visos mūsų veiklos centras, vieno iš svarbiausių Europos universitetų, kuris vis dar saugo savo senovinį prestižą, tuo pačiu projektuodamasis į ateitį, širdis.

Pasaulio meistriškumo mokslinė tiriamoji veikla

Šiandien labiau nei bet kada „naujovės“ yra vienas University of Parma raktinių žodžių. University of Parma struktūrose vykdoma pasaulinio lygio mokslinė tiriamoji veikla. Tyrimų sritys svyruoja nuo žemės ūkio maisto produktų iki biotechnologijų, nuo farmacijos naujovių iki eksperimentinės medicinos, jau nekalbant apie studijų svarbą teisinėje, ekonominėje, humanistinėje, inžinerijos, architektūros ir veterinarijos medicinos srityse. Tarp kompetencijos neturime pamiršti „veidrodinių neuronų“ atradimų neuromokslų srityje, informacinės inžinerijos studijų, kurios paskatino sukurti autonomines transporto priemones (be vairuotojo), matematikos ir tų, maisto sektorius, kuriame University of Parma - taip pat dėl savo padėties Maisto slėnio centre - siekia įtvirtinti savo, kaip atskaitos taško, statusą ne tik regioniniu lygmeniu.

Tecnopolo ir taikomieji tyrimai

Kitas pagrindinis University of Parma elementas yra veikla, vykdoma „Tecnopolo“, kur miestelyje, kuris yra širdies centras, gali būti plėtojami tiek tarpžinybinių centrų, tiek universiteto partnerių kompanijų „laboratorijos“ moksliniai tyrimai. naujoves visoje srityje.

Maisto projektas

„Maisto projektas“ yra University of Parma skatinama iniciatyva, kurios tikslas - suderinti ir sustiprinti universitete jau egzistuojančius įgūdžius ir kompetencijas mokslinių tyrimų ir mokymo lygmeniu maisto sektoriuje ir skatinti mokslinį bendradarbiavimą universitetuose. , pramonės įmonėse, tyrimų centruose ir su nacionalinėmis bei tarptautinėmis švietimo institucijomis. Tikslas yra padaryti University of Parma pripažintu Europos centru maisto technologijų ir mitybos srityje.

Prieiga prie laipsnio kursų

ES piliečiai visą reikalingą prieigos informaciją gali rasti ČIA

Ne ES piliečiams patekti į University of Parma užtikrinama nacionaliniame „Studiare in Italia“ interneto portale aprašytomis procedūromis.

Statistika

University of Parma dabar yra apie 30 000 studentų ir 1 739 profesoriai, tyrinėtojai ir administracijos darbuotojai. Jo gausų kursų katalogą sudaro 42 pirmosios pakopos studijų kursai, 47 antrosios pakopos studijų kursai (9 iš jų visiškai anglų kalba) ir 7 vieno ciklo studijų kursai (1 iš jų visiškai anglų kalba), suskirstyti į 9 skyrius.

    Vietos

    • Parma

      via Università, 12, 43121, Parma

    Klausimai