Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Įvadas

Unikalus tarp Libano universitetų, USEK buvo pirmasis universitetas, kurį įsteigė Libano piliečiai, šiuo atveju - Libano maronitų ordino (OLM) vienuoliai, kurie savo vertybes švietė nuo VII amžiaus. Švietimo programos ir mokslinių tyrimų plėtra, kurią siūlome visiems mūsų studentams, atitinka oficialius Libano valstijos reikalavimus, OLM konstitucijas ir Katalikų bažnyčios socialinį mokymą universitetuose, o pastaruoju metu-amerikietišką. švietimo sistemą ir tarptautines akreditacijas, kad mūsų studentai turėtų daugiau galimybių užsienyje ir Libane.

Nuo pat pradžių Universitetas išlaikė savo pagreitį, plečiasi ir išlieka ištikimas visapusiškam ir neelitiniam krikščioniškam humanizmui, vykstančiam per mūsų teikiamą mokymą. Mūsų tikrasis universitetinis išsilavinimas grindžiamas mūsų įsipareigojimu tvirtam valdymui ir valdymui, mokymosi ir dėstymo vertinimui, studentų gerovei ir mūsų darbo jėgos palaikymui, remiantis bendruomenės vertinimo, intelektualinio smalsumo, tradicijų ir naujovių bei aukštų rezultatų principais. .

USEK laipsnis paruošia mūsų studentus šiuolaikinio pasaulio iššūkiams. Mūsų tvirtas švietimo branduolys apima visų pagrindinių studijų sričių programas ir apima naujas profesines specializacijas, suderintas su dabartine darbo rinka.

Mūsų bendruomenę sudaro įvairūs ir talentingi studentai, dėstytojai, darbuotojai ir absolventai. USEK priklausymo jausmas kyla iš individualių ir komandinių ryšių bendruomenėje stiprumo, pagrįsto dvasinėmis, pilietinėmis ir etinėmis vertybėmis gerbti kitus ir jų įsitikinimus.

USEK šūkis: „Kai ateis tiesos Dvasia, jis nuves jus į visą tiesą“. (Jn 16:13)

Misija

Kokybės užtikrinimo ir institucinio veiksmingumo biuras (QA-IE) padeda universitetui įgyvendinti savo misiją įvairiomis iniciatyvomis, tokiomis kaip planavimas, vertinimas ir administracinio bei akademinio darbo tobulinimas, atsižvelgiant į tarptautinius akreditacijos standartus, kai taikoma. QA-IE renka ir analizuoja duomenis, kurie yra platinami sprendimų priėmimo ir ataskaitų teikimo tikslais.

Vizija

QA-IE biuro vizija-tapti nacionaliniu ir regioniniu kokybės užtikrinimo ir institucinio veiksmingumo modeliu, atliekant vertinimą ir akreditaciją.

Vietos

 • Jounieh

  Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

 • Zahlé

  Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

  • Chekka

   El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

   • Rmaych

    Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

    Klausimai