Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions

Įvadas

Slaugos ir sveikatos profesijų mokykla laikosi San Francisko universiteto misijos teikti laisvųjų menų išsilavinimą, pagrįstą jėzuitų tradicija įvairovė, teisingumas ir pasaulinės perspektyvos. Remdami šią misiją, slaugos ir sveikatos profesijų mokyklos studentai yra vieno iš įdomiausių ir įvairiausių miestų, skirtų progresyviam sveikatos priežiūros paslaugų teikimui šalyje. Absolventai tarnauja kaip išmanantys, novatoriški ir patyrę sveikatos priežiūros specialistai.

Vizija

San Fransisko universiteto Slaugos ir sveikatos profesijų mokykla tobulina universiteto misiją, rengdama sveikatos priežiūros specialistus spręsti sveikatos veiksnius, skatinti politiką ir propagavimą bei suteikti moralinį kompasą, kuris pakeistų sveikatos priežiūrą, siekiant tolesnio teisingumo ir teigiamai įtakoti kokybę, pristatymą ir prieigą.

Misija

Slaugos ir sveikatos profesijų mokyklos (SONHP) misija yra skatinti slaugos ir sveikatos profesijų ugdymą jėzuitų tradicijos kontekste. Mokykla naudoja dinamiškus ir novatoriškus metodus bakalauro ir magistrantūros studijose, kad paruoštų specialistus dabartinei ir būsimai praktikai. Tikslas yra veiksmingai susieti klasės, klinikinės ir praktinės patirties su lūkesčiais dėl kompetencijos, užuojautos ir teisingumo sveikatos priežiūros, apsaugos ir skatinimo srityse atsižvelgiant į aukščiausius akademinius standartus.

Vertybės

Atsižvelgiant į pagrindines universiteto vertybes, Slaugos ir sveikatos profesijų mokyklos vertybės yra sukurti ir palaikyti aplinką, skatinančią kompetenciją sveikatos profesijų akademinėse pastangose, pagrįstose abipuse pagarba, skaidrumu, bendradarbiavimu, profesionalumu, kūrybiškumu, įvairove. , kultūrinis jautrumas ir dvasingumas. Parodykite asmenines vertybes-sąžiningumą, akademinę kompetenciją, pagarbą sau ir kitiems, užuojautą ir rūpestį, asmeninį augimą, atsakomybę ir atskaitomybę, profesionalumą, aistrą teisingumui ir asmens sveikatą bei gerovę. Teigiamai paveikti slaugos praktiką ir sveikatos priežiūros aplinką, skatindami: sveikatą ir sveikatą, holistinę, į pacientą orientuotą priežiūrą, pacientų palaikymą, tyrimo dvasią ir įrodymais pagrįstą praktiką, saugumą ir kokybės gerinimą, ekonomišką priežiūrą, naujas technologijas, suderintas su humanistine požiūrį, profesionalų ir etišką sprendimų priėmimą, geresnę prieigą prie priežiūros, ypač pažeidžiamoms gyventojų grupėms, veiksmingą visuomenės sveikatos infrastruktūrą ir mokymąsi visą gyvenimą. Slaugos ir sveikatos profesijų mokyklos misija, vizija ir vertybės yra įtrauktos į magistrantūros ir bakalauro studijų vadovus. Be to, jie yra įtraukti į magistrantūros ir bakalauro programas ir yra neatskiriama studentų vertinimo proceso dalis. Studentai įgyvendina slaugos ir sveikatos profesijų mokyklos misiją, viziją ir vertybes savo programos pabaigoje atliekamuose vertinimuose, kursų įvertinimuose, skirtuose praktinei patirčiai, kursų testavimui ir kurso pabaigos kompetencijoms bei rezultatams.

Klinikinė psichologija PsyD iš USF SONHP.

Vietos

 • San Francisco

  920 Mason Street San Francisco, CA 94129, , San Francisco

 • Orange

  St. Joseph Center 480 South Batavia St., CA 92868, Orange

  • Sacramento

   1, Capitol Mall suite 100, CA 95814, Sacramento

   • Pleasanton

    6120 Stoneridge Mall Rd #150, CA 94588, Pleasanton

    Klausimai