Keystone logo
University of Tartu

University of Tartu

University of Tartu

Įvadas

Įkurtas 1632 m., UT yra vienintelis klasikinis universitetas Estijoje. UT mokosi daugiau nei 13 000 studentų (įskaitant 1800 tarptautinių studentų) ir UT turi 3800 darbuotojų (įskaitant 1800 akademinių darbuotojų (190 profesorių)). Siekdamas palaikyti ir plėtoti savo studentų ir akademinio personalo profesinę kompetenciją, universitetas turi 80 universitetų partnerių 31 šalyje.

UT apima 4 fakultetus ir 4 kolegijas. Didžioji dalis UT yra Tartu, antrame pagal dydį Estijos mieste; tačiau jos kolegijos yra Pernu, Viljandi ir Narvoje. Tartu turi 100 000 gyventojų, o penktadalis gyventojų yra studentai.

Tartu – gyvybingas studentų miestas. Kiekvieni mokslo metai prasideda pirmakursių dienomis, o kiekvieno semestro akcentai yra Pavasario ir rudens studentų dienos – savaitės trukmės renginių festivalis, skirtas specialiai studentams. UT turi daug studentų klubų ir asociacijų – nuo profesinių organizacijų iki neformalių grupių. Tarptautiniams studentams ESN Tartu yra pagrindinė organizacija, sutelkianti dėmesį į tarptautinių studentų gerovę.

UT siūlo platų programų ir unikalių disciplinų pasirinkimą studentams. UT taip pat dalyvauja keliose Erasmus Mundus ir kitose bendrose magistrantūros programose, vykdomose bendradarbiaujant su pirmaujančiais pasaulio universitetais. UT savo mokymo ir bakalauro-magistro (3+2) studijų modulių sistemos organizavime vadovaujasi Bolonijos procesu. Doktorantūros studijų trukmė – 4 metai. Mokslo metai prasideda kiekvienų metų rugsėjo pradžioje.

Reitingai

University of Tartu ( UT ) yra pirmaujantis Estijos tyrimų ir mokymo centras. Tai vienintelis universitetas Baltijos šalyse, patenkantis į 1,2% geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings 2021).

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Tartu

  Ülikooli 18

  • Tallinn

   Kaarli pst 3 -- 202-203, 10119, Tallinn

   • Pärnu

    Ringi 35, 80012, Pärnu

    • Viljandi

     Posti 1, Viljandi, 71004 Viljandi maakond, Estonia, 71004, Viljandi

     • Narva

      University of Tartu Narva College Raekoja plats 2, Narva 20307, 20307, Narva

      Klausimai