Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

Įvadas

Be kompetencijos

Naudojant Innovative Technology

100% Išsilavinimas On-line Specialiai sukurta On-Line pasiskirstymas Studijavimas iš bet kur pasaulyje

aukštos kokybės

Įgaliotas Florida, JAV valstybės Metodai ir medžiagos Harvard Business School

Lankstūs tvarkaraščiai

Leiskite mokytis ir dirbti vienu metu Pilnas lenktynės padeda trumpus terminus

pagrįstas išlaidas

Efektyvus veikimas Išvažiuoti Studentų sutaupyti Mažesnę kainą ir aukštą kokybę

švietimo filosofija

Floridos universiteto UTH naudoja tinklalapį kaip savo pasaulinį portalą ir pagrindinio prieigos taško teikti internetu švietimo sistemą. Siekiant šio tikslo, UTH Floridos universiteto sukūrė e-mokymosi portalo lengvai ir dinamišką priėjimą, kuris leidžia studentams imtis kursus saugiai ir profesinėje aplinkoje. Floridos UTH universitetas suteikia studentams ir instruktorius, visą mokymosi išteklius ir medžiagas per e-mokymosi platforma. Visi pateikti trečiųjų šalių mokymosi išteklius, įskaitant informaciją, bus prieinama per mūsų centralizuotą platformą.

Visi vartotojai gali sąveikauti su platforma ir sinchroninio ir asinchroninio. Yra asinchroniniai veikla, kur visi dalyviai turi ne būti arba sujungta vienu metu, pavyzdžiui, sąveikos forumuose, pašte, wiki ir tt Kita vertus, sinchroninio veikla sąveika realiu laiku ar gyventi, ir, be kita ko per pokalbių ar vaizdo konferencijoje įtraukti.

Mokymosi platforma Floridos universiteto UTH yra skirta dirbti su bet kurio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinį kompiuterį, naudokite naršyklę su prieiga prie interneto ryšio.

UTH kurie studijuoja Floridoje?

UTH Floridos universitetas buvo įkurtas siekiant patenkinti imigrantų bendruomenės Floridoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose poreikius. Siūlydami iš interneto švietimo ir prieinamą mokslą sąnaudas lankstumą, UTH Floridos universitetas tikisi, kad jos absolventai pasiekti geresnių lygį savo karjeros ir ekonomines perspektyvas ilguoju laikotarpiu plėtrai.

Tuo pačiu metu, UTH Florida yra idealus pasirinkimas studentams Lotynų Amerikoje, kurie nori pagerinti savo karjeros perspektyvas gauti pagal universiteto Švietimo departamento Floridos valstijos patvirtintą išduotas išsilavinimą. Amerikos diplomas gali būti suvokiamas rinkoje kaip turintys didesnę komercinę vertę ir geriau išdėstyti jį perkelti į kitas šalis.

Dabar naršo

Novatoriškas + Aukštos kokybės + Sąnaudos Kuklus

Floridos UTH universitetas veikia 100% internete ir siūlo savo paslaugas virtualioje aplinkoje sukurtas specialiai šiam tikslui įgyvendinti tinkamas priemones, atitinkančias ugdymosi poreikius savo mokinius technologijas. Mes teikiame aukštos kokybės mokymosi patirtį per problemoms spręsti, o mes skatiname kūrybiškumą ir inovacijas.

UTH Floridos universitetas yra įsipareigojusi nuotolinio mokymosi modelį. Mes tikime, kad nuotolinis mokymas yra pavojingi naujovė 21-ajame amžiuje, kuris bus pertrauka aukštojo mokslo paradigma, kad pagaliau pareikšti prieinamą švietimą ir aukštos kokybės paslaugas visiems ir visose vietose, todėl galima mūsų bendruomenės ir šalys augti ir klestėti.

lankstus

Dabar naršo švietimas kviečia pasinaudoti puikiais lankstumo planuojant studijų laikas gali studentams planuoti savo studijas ir užduotis pagal grafiką, kuris yra patogiausias, suteikiant jiems galimybę lanksčiai dirbti ir gauti pajamas, o studijuoja laipsnį, kuris padės jiems pagerinti jų ekonominės perspektyvos.

Kuklus išlaidos

Dabar naršo švietimas yra paprastas, ne maivymasis galimybės ir pan nesiūlo "patirtį universiteto gyvenime." Mainais, interneto sistema siūlo taupesnį maršrutą gauti išsilavinimo bei profesionalių įrankių, kurie yra pageidaujama.

aukštos kokybės

Byla metodas

Visuose antrosios pakopos kursai atliekami naudojant atvejo metodą pasiekti panardinant studentams realiose situacijose įtakos įmonėms ir reikalauja, kad studentai plėtoti, dabartis ir ginti sprendimus tarp siūlomų jų kolegoms alternatyvų. Šis metodas reikalauja aktyvų dalyvavimą studentų ir kritinio mąstymo vystymąsi.

Byla metodas yra mokoma kaip diagnostinė priemonė, skirta naudoti probleminės analizės ir atpažinimo, ji yra skirta mokytis iš dėstytojų patinka mokytis iš kitų studentų tokioje aplinkoje, kuri skatina keistis patirtimi ir kolektyvinių unikalių požiūriai į kiekvieno studento.

Pagal kiekvienu atveju diskusijoje jie mokomi konkrečių verslo įrankiai ir taikomos konkrečiose situacijose, kurios pagal analizei. Ji reikalauja, kad studentai analizuoti problemą, kurti sprendimus, apsvarstyti alternatyvas ir pasirinkti veiksmų planą. Kiekvieno studento rekomendacijos dalijamasi su kitais studentais ir ginami atvirą diskusiją, kuri skatina grupės bendradarbiavimas, tobulinti bendravimo įgūdžius ir kritiškai analizuoti alternatyvas.

Harvardo verslo mokyklos leidyba

naudojami UTH Floridos universiteto Atvejų medžiagos buvo sukurtas ir platinti Harvard Business School ir Harvardo verslo leidyba. Be to, visi instruktoriai UTH Floridos universiteto buvo apmokyti teismo metodo naudojimo Harvard Business School profesoriai.

Ir gautos iš Harvard Business School Publishing mokymo medžiaga yra svarbūs veiksniai, mūsų tikslas suteikti aukštą kokybę švietimo programas, mes pasiūlyti verslo administravimo srityje.

Šviesti sau ispanų

Visi siūlomi Floridos universiteto UTH kursai vyksta 100% ispanų kalba. Todėl studentai nereikia mokytis anglų gauti išsilavinimą universitete esančiame Floridos valstijos.

Mokoma į verslo administravimo išsilavinimą principai yra universalūs, todėl nėra reikalo versti išmokti juos taikyti prie studentų karjeros. Floridos universiteto tikslas yra maksimalaus darbo vieneto perduoti ir plėtoti priemones, būtinas tam, verslo pasaulyje ir anglų kalbos žinios karjerą, nors rekomenduojama, nebūtina sėkmingą profesinę karjerą.

Studentai, kurie nori tobulinti įgūdžius anglų kalba yra skatinami įtraukti specializuotose kalbos programas.

licencija

UTH Floridos universitetas buvo leista ir turi licenciją teikti aukštąjį išsilavinimą Komisijos išduotą nepriklausomo švietimo departamento Švietimo Floridos valstijos. Papildoma informacija apie šią instituciją galima gauti susisiekus su Komisija 325 Vakarų Gaines Street, Suite 1414, Talahasis, FL 32399.

Vietos

  • Tampa

    Tampa, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai