Keystone logo
Universiti Teknologi PETRONAS

Universiti Teknologi PETRONAS

Universiti Teknologi PETRONAS

Įvadas

Universiti Teknologi PETRONAS (UTP) buvo įkurta 1997 metais ir išaugo būti viena iš labiausiai garsių privačių universitetų Malaizija. UTP siūlo platų pramonės tinka inžinerijos, mokslo ir technologijų programų bakalauro ir magistro lygio ir siekia gaminti gerai suapvalinti absolventus su puikiomis lyderio savybių ir bendravimo sugebėjimų. UTP pagamino daugiau nei 10.000 absolventų ir šiuo metu turi daugiau nei 6000 studentams ir magistrantams 1200 iš daugiau nei 66 šalių visame pasaulyje priėmimą.

Per mažiau nei du dešimtmečius nuo jos įkūrimo, universitetas, sulaukęs prestižinius nacionalinius ir tarptautinius lygiavertiškumo pripažinimui. UTP yra vienintelis privatus universitetas Malaizijos būti suskirstytos į viršų 160 pagal Quacquarelli Symonds (Qs) universiteto Reitingai: Azija 2015 ir užėmė esant 288 2015 QS World University Rankings pagal inžinerijos ir technologijų fakultete.

UTP padarė pagirtiną pasiekimas QS World University Rankings pagal temą 2016 m. QS pripažino UTP, kaip tarp pasaulio elito įstaigų keturiose iš 42 dalykų nušviestos šį reitingą.

Šiais metais žymi reikšmingą pagerėjimą reitingą chemijos inžinerijos ir Mechanikos inžinerijos dalykų. Chemijos inžinerija pagerino savo poziciją ir dabar užima kaip Top 150 pasaulyje, palyginti su 200 geriausių 2015 m. Tuo pačiu metu, mechaninė inžinerija yra dabar suskirstytos į viršų 200, palyginti į viršų 250 2015 m. Tai yra didžiulis pasiekimas Mechaninė kurių tik padarė savo mergautinę įėjimą QS reitingavimo sistema tik pernai.

Elektros ir elektronikos inžinerijos ir kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų dalykai lieka viršutiniame 250 ir Top 350 atitinkamai.

UTP yra vienintelis privatus universitetas Malaizijos būti įvertinti 4 žvaigždučių instituciją pagal QS, kurių maksimalus penkių žvaigždučių penkiose srityse iš aštuonių, ty įsidarbinti, internacionalizacija, inovacijų, įrenginių ir įtrauktį.

Universitetas vykdo plačias mokslinių tyrimų veiklą bendradarbiaujant su Petronas ir kitų institucijų ir pramonės lokaliai ir užsienyje sutelkiant dėmesį į devynių nišą srityse, kurios yra didinant naftos gavybą, Anglies dioksidas valdymas, Giluminės technologijų, nanotechnologijų, ekologiškos technologijos, biomedicinos technologijų, Hibridiniai energijos sistemas, Intelligent Miestai ir tvarų išteklių.

UTP yra pirmasis ir vienintelis privatus universitetas turi būti apdovanotas reitingą 6-Star (Aukščiausio veiksmingumo lygis) Malaizija tyrimų vertinimo dėl savo mokslinių tyrimų, plėtros ir komercializavimo pastangų.

UTP toliau teikti savitas mokymosi galimybes savo studentams su 5 lygio įvertinimas (Puikus) universitetas už SETARA (reitingų sistema Malaizijos aukštąsias mokyklas) ir pasiekė 5 pakopos D-SETARA (Disciplina-Based Vertinimas sistema) Inžinerija.

UTP debiutuoja QS World University Ranking 2016-2017 m!

Universiti Teknologi PETRONAS (UTP) padarė debiutavo 2016/17 QS World University Rankings, įvežamų į 601-650 juostoje. UTP taip pat yra vienintelis privatus universitetas Malaizijos padaryti jį į reitingą. Skaitykite daugiau http://www.utp.edu.my/The%20University/sitepages/article.aspx?param=134

Vizija

Lyderis technologijų Švietimo ir centro kūrybiškumo ir naujovių.

Misija

UTP yra aukštojo mokymosi institutas. Mes suteikti galimybes žinių ir patirties siekti už inžinerijos, mokslo ir technologijų pažangos, siekiant pagerinti tautos konkurencingumą. Mūsų tikslas yra gaminti gerai suapvalinti absolventų, kurie yra kūrybingi ir novatoriški turintis potencialo tapti lyderiais pramonės ir tautos. Mūsų tikslas yra ugdyti kūrybiškumą ir inovatyvumą ir plėsti technologijų ir švietimo sienas už visuomenės gerinimo.

Vietos

  • Ipoh

    Universiti Teknologi PETRONAS 32610 Seri Iskandar Perak Darul Ridzuan, , Ipoh

    Klausimai