Keystone logo
Universiti Teknologi PETRONAS Magistro naftos Geoscience kursinių ir disertacija
Universiti Teknologi PETRONAS

Magistro naftos Geoscience kursinių ir disertacija

Ipoh, Malaizija

18 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Naftos Geoscience yra interdiciplinary laukas, kuris taikomas Geoscience principus ir kiekybinius metodus paieškos ir plėtrą komercinių naftos ir dujų telkinių. Jis apima žodžiu, prognozuoti ir valdyti riziką ir neapibrėžtumus į žvalgymo ir eksploatavimo angliavandenilių išteklių. Tuo Universiti Teknologi Petronas, magistrantūros Naftos Geoscience programa yra pritaikyta mokyti jaunus absolventus ir specialistams iš pramonės pilną požiūrių, metodų ir būdų ištirti ir įvertinti naujus naftos ir dujų telkinius ir apibūdinti rezervuarus Programa yra sukurta siekiant patenkinti galimybę reikalavimai

 • Kosminės Geoscience
 • rezervuaras Geoscience
 • Prieš Ekonomika ir E & P Verslo reikalauja

Tai pasiekiama per 12 techninių modulių, 2 valdymo pasirenkant, rinkimo vietoje ir pramoninio projekto. Yra didelis kompiuterių panaudojimu projekto, mokymo ir on-line paramos. High Performance darbo stotys suteiks galingą grafikos ir perdirbimo pajėgumus, leidžiančius mokiniams išaiškinti, įvertinti ir apibūdinti, kai šilumai pašalinti.

Įrašas reikalavimas

Bakalauras Geologijos, geofizikos, naftos inžinerijos ar taikomųjų mokslų srityje nuo UTP arba kitų pripažintų universitetų.

Pareiškėjai su kitų kvalifikaciją galima laikyti, jei jie turi reikiamą mokslinių tyrimų ir darbo patirtį ir galėtų parodyti gebėjimus vykdyti magistrantūros studijas.

KURSŲ STRUKTŪRA

Mokymo programa yra kruopščiai sukurtas sudarytas iš Institut Français du PETROLE (IFP) Paryžiuje ir ekspertų patirtį iš naftos ir dujų pramonės Malaizijos ir kitų pasaulio dalių įėjimai. Programa taip pat skirta, kad tilptų dirbančių specialistų, kurie gebėtų panaudoti savo darbo patirtį projektuose. Šviežių absolventų, bus galimybės dirbti su realiais projektais su įvairiais naftos kompanijų.

Yra 12 techniniai moduliai, duomenų rinkimo vietoje, atskiros pramonės šakos Projektų (tip) ir 2 valdymo pasirenkant pildoma per 4 semestrus.

Kiekvienas techninis modulis yra trijų savaičių trukmės.

 • 1 semestras: 3 Techninė modulius, duomenų rinkimo vietoje, du valdymo Pasirenkant
 • 2 semestras: 4 Techniniai moduliai
 • 3 semestras: 4 Techniniai moduliai
 • 4 semestras: Keturi mėnesiai atskiros pramonės šakos Projektų (tip) ir disertacijos
 • Egzaminai vyksta kiekvienų dviejų techninių modulių pabaigoje.

Plokščių tektonika, baseinas plėtrą ir struktūrinį Geologija

 • Pasaulinis struktūra žemės su trapūs ir kaliojo deformacijų nuosėdinių baseinų įvairiu mastu analizę ir skirtingų nepalankiausių sąlygų režimus

Na Registravimas ir formavimas vertinimas

 • Pagrindinis pagrindas gręžimo, gręžinių vieta geologijos ir paprastųjų geologinio ir Petrofizinės žurnalo aiškinimo. bus taikoma tiek darinių ir kiekybinė žurnalo aiškinimo vertinimas.

Seisminis technologijos

 • Seisminių metodų ir indėlį seisminių ir akustinių metodų pagrindas prisidėti prie baseinų ir telkinių tyrimas. Ji taip pat pristato atspindys seisminis (2D, 3D, 4D ir 3C), refrakcija seisminiai, gerai seisminius bei akustinės registravimo metodus.

Seisminis aiškinimas

 • 2D ir 3D technologijas aiškinant seisminius duomenis, sintetinių Seismograph, gerai seisminis susiejimas ir laikas / gylis konversiją. Modulis bus sutelkti dėmesį į rezervuaro apibūdinimo iš pat informacija su seisminių duomenų ekstraktas ir kartografavimą Petrofizinės savybių integracija.

išankstinis Sedimentologija

 • Išsamus aprašymas Klasikinis ir karbonato indėlių aplinkoje (upinis-deltaic, seklių jūrų, giliai jūros) ir susijusios nuosėdinių architektūros. Dėmesys bus skiriamas koreliacijos metodus ne baseino masto ir rezervuaro iki kurti geologinius skaitmeninį modelį.

išankstinis Stratigraphy

 • Bendras vaizdas skirtingų depositional aplinkos karbonato ir Klasikinis nuosėdų, apimantis įvairias Facies ir laiko-erdvės sugretinimas indėlius. Ypatingas dėmesys bus skiriamas diagenezė kaip pagrindinis proceso stiprinimo ar sunaikinti rezervuaro savybes.

Rezervuaras inžinerija

 • Petrophysics (poringumas, pralaidumas, sodrumas, kapiliariniai reiškiniai), savybės skysčių (vandens, naftos, dujų) bei įvadas į rezervuaro modeliavimą. Ji pristatys gerai testus, tipų susigrąžinimo mechanizmą (Multi-fazės tėkmės, pirminė ir antrinė atkūrimo) bei lauko vystymosi aiškinimo.

Rezervuaras apibūdinimas ir geologijos modeliavimas

 • Iš rezervuaro apibūdinimo ir modeliavimo eiga, kaip paprastai naudojami naftos pramonėje. Pranešime bus iliustruoja praktiniam darbui, naudojant faktinius duomenis. Deterministinis ir stochastinis modeliavimas, tūrinis apskaičiavimas ir neapibrėžtumai bus svarstomas kiekviename etape, daugiausia dėmesio skiriant geologija, seisminius bei Geostatistinių metodus.

Geochemistry, Naftos sistema ir baseino modeliavimas

 • Naftą sistemų koncepcija, sutelkiant dėmesį į ekologiškų Geochemii, litologiją iš šaltinio akmenų, o naftos ir dujų susidarymo kinetika, su įvedimu į 1D šiluminę modeliavimas. Metodų analizuojant pirminius akmenis (Petrografija, vitrinito atspindėjimas, Rokas-eval), aliejų ir ekstraktų seks su praktiniu taikymu. 2D ir 3D modeliavimas bus pristatyta suprasti ir prognozuoti angliavandenilių migracijos baseinuose. bus pristatyta organinių Geochemii požiūrio ir metodų, skirtų rezervuarų apibūdinimo naudojimas.

Baseino analizė ir vertinimas

 • Seka Stratigraphic sistema ir struktūrinis modelis tam tikrą baseine. Ji bus paaiškinta atvejų tyrimais iš skirtingų tipų nuosėdinių baseinų. Elementai naftos sistemų palaipsniui bus įtraukiami.

Prospektas brendimui ir tyrinėjimo Ekonomika

 • Atrankos ir vertinimo investicinių projektų per tiekėjų naftos pramonėje.

Naftos sistema lauko darbams

 • Dešimties iki keturiolikos dienų fieldtrip ant Klasikinis nuosėdų bus vykdoma ne iš kurso pradžioje netoliese Miri, Labuan ir Kota Kinabalu įsikūręs East Malaizija studijuoti įvairių Klasikinis nuosėdos ir jų paleoenvironment Namibijos, seklių jūrų ir fluvio-deltaic depositional aplinkoje. Fieldtrip nuo karbonatų visame Niah.

Valdymas Pasirenkamasis

 • Projektų valdymas
  Įvesti strateginį valdymą su susietu su E & P verslui.
 • Verslo ryšių
  Įvesti bendravimo įgūdžius veiksmingai dalyvauti verslo aplinkoje

Individualus pramoninį projektą

4 mėnesių stažuotės programa naftos ir dujų pramonei (Pramonės projektas) leidžia studentams taikyti realiose atvejais įgūdžių jie įgijo visą kursą.

KARJEROS GALIMYBĖS

Absolventams, naftos Geoscience laipsnio magistro sustiprins savo darbo ir karjeros perspektyvas pasaulinės naftos ir dujų pramonėje. Laipsnis taip pat yra geras atspirties taškas mokslinių tyrimų ir akademinės karjeros.Programos vadovas:
Dr Askury Kadir ([email protected])

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai