Keystone logo
Universiti Utara Malaysia

Universiti Utara Malaysia

Universiti Utara Malaysia

Įvadas

apie uum

uum

Universiti Utara Malaizija (uum), kuris buvo oficialiai įkurta 1984 vasario 16, yra šeštoji Malaizijos viešojo universitetui. Tai vienintelis universitetas, kuris buvo įsteigtas specializuotis tik vadybos išsilavinimą, nuo pat pradžių iš jos įsteigimo.

Iš šio šeštą universitete statybos planavimas prasidėjo 1983 rugpjūtį, kai Švietimo Malaizija ministerija pradėjo duoti formą, rimtai, kad steigti šio universiteto idėja. 1983 spalio 19, kabinetas davė oficialų patvirtinimą šiam projektui Kedah. Tuo metu, kai projektas buvo pavadintas "Šeštoji universitetas Projekto". Po kelių mėnesių, laikinas biuras šeštą universitete, oficialiai pavadintas Universiti Utara Malaizija (uum), buvo oficialiai atidaryta 1984 m vasario 15 d į Jitra.

Po keturių mėnesių nuo jo oficialaus atidarymo, uum biuro buvo perkelta į jo laikino Campus - į Darul Aman Campus - į Jitra, 1984 birželį, kai pirmasis projekto etapas buvo baigtas. Perkėlimas buvo atliktas taip, kad būtų galima Įvesti pirmųjų partijos studentams mokslo metų, kuris pradėtas 1984 birželio pradžioje. Darul Aman apgyvendinimu buvo apie 62 akrų takų žemės Bandar Darulaman. Tai buvo 18 km į šiaurę nuo Alor Setar ir 4.8 km nuo Jitra.

uum

Tuo tarpu nuolatinės kampusie universiteto planavimas jau prasidėjo. Tai nuolatinis miesteliu turėjo būti pastatyta ant iš 1,061 ha ploto Sintok (atsižvelgiant į Kubang pasu rajonas), esantis apie 48 km į šiaurę nuo Alor Setar ir 10 km į rytus nuo Changlun, mažame miestelyje palei šiaurės-pietų greitkelio, netoli Malaizijos ir Tailando pasienyje.

Nuolatinė uum miesteliu, vadinamos Sintok Campus, pradėjo veikti 1990 m rugsėjo 15 d. Įsikūręs buvusiame alavo kalnakasybos srityje, ji ensconced iš sodrus atogrąžų miškai slėnyje, apkabina mėlynos kalvų ir laistyti dviejų upių, kad srautas išilgai miestelio viduryje. Upės, Sungai Sintok ir Sungai Badak, atlikite Kraštovaizdžiu gamtinės aplinkos, suteikiamos daugybę vistas žaliuojantis spindesys.

uum

MYR580 mln Sintok apgyvendinimu buvo oficialiai atidarytas 2004 m vasario 17 d Royal kanclerio Jo Karališkosios Didenybės Sultan Abdul Halim Mu'adzam kvailys. Pagrindiniai pastatai miesteliu esi Sultanah Bahiyah bibliotekai, kanceliarija, sultono Badlishah mečetė, į Mu'adzam Shah rūmai, TAN Šri Othman salė, sporto kompleksas, The Varsity Mall, The Budi Siswa pastatą, Konvencija kompleksas, ir pastatų, namai įvairius departamentus akademinio kolegijose.

Kaip universiteto, esančio toli nuo madding minios, uum užtikrino, kad jo studentai nenori tinkamą būstą. Šiuo metu uum turi 15 Studentų Gyvenamasis salės (LRS), kuris, visi kartu, namas 20.000 studentų. Į SRHs yra pavadintas po Malaizijos įmonių, įstaigų ir organizacijų reputacijos, ty MAS Tenaga Nacionalinės Vėliavos, TRADEWINDS, Petronas, EON, MISC, SIME DARBY, BSN, TM, PROTON, Maybank, Yayasan ALBUKHARY, BANKO MUAMALAT, BANKO Rakyat ir MVĮ BANKAS.

uum

Be šių, uum taip pat turi patogų apgyvendinimą prieinama lankytojams tuo University Inn ir EDC-uum viešbutis. Atsižvelgdami į gerovės ir poreikį apgyvendinimo tarp savo darbuotojų, universitetas sukūrė apie 600 būsto vienetų įvairių tipų gana dideliu dalį savo darbuotojų.

Uum vystėsi į atvirą miesteliu, kur pašaliečiai ir turistams leidžiama laisvai lankytis ir naudoti įvairių patogumų joje. Sritis, apimanti 107 hektarų miško buvo sukurta į įvairius įrenginius tiek pritraukti turistų į šiaurės regione ir patenkinti pramogų poreikius iš universiteto bendruomenės nariams. Tarp šių įrenginių yra: vieta iškylai, devynių duobučių golfo aikštynas, Go-Kart grandinės, šaudymo ir šaudymo iš lanko asortimentas, jojimo svetainė ir daugelis kitų, kad yra greitai populiarėja tarp turistų ir miesteliu bendruomene panašūs nariai.

2008 sausio, iš universiteto akademinės sistemos restruktūrizavimas buvo vykdomas siekiant aiškaus tikslo parengti tvirtą struktūrą, kuri leistų į į antrosios pakopos studentams skaičiaus padidėjimą ir į uum vėliavos pakėlimo tarptautinėje akademinėje arenoje. Universitetas mato, kad reikia būti pasaulinė praktika ir turinio, nes žinodami, kad generuoja ir purveys pranoksta ir tęsiasi toli už Malaizija sienų. Šiuo restruktūrizavimo pratybų, 13 fakultetų buvo sujungtos ir transliuojamas į 3 pagrindines akademinės kolegijų, ty uum COB (uum kolegijos Verslo), uum CAS (uum kolegijos menų ir mokslų) ir uum COLGIS (uum Teisės koledže, vyriausybę ir tarptautines tyrimų centras).

uum

Šis žingsnis yra suderintas su imperatyvo formuojamą tiek Ministras Pirmininkas ir aukštojo mokslo ministro pareiškimus, kad pabrėžė būtinybę didinti doktorantų skaičių šalyje 100,000 iki 2010 m. Tai pagrindinė strategija yra įdėta į nacionalinę aukštojo mokslo strateginio plano 2007-2010 m.

Norėdami išpiešti iš uum pavadinimą į akademinės kompetencijos metraščiuose kaip žymus vadybos universitete kaip mokslinių tyrimų universiteto Socialinių mokslų A uum transformacijos planą pradėjo pavaduotojo kanclerio uum, profesorius Dato 'Dr. Mohamedas Mustafa Ishak, kartu su jo 2011 Naujųjų Metų pranešimas 2011 sausio 1 prie Mua'adzam Shah salėje.

Uum transformacijos planą, kuris iš esmės yra gairės ateities siekiai ir pastangomis uum, yra padalintas į du etapus. Vienas etapas, kuris yra nuo 2011 iki 2015, yra orientuota į aiškiai pateikti uum vietiniame akademinės žemėlapyje sistemingai ir planuojamos būdu. Per šį laikotarpį, didesnis dėmesys bus skiriamas užtikrinti sėkmingą pasiekimą pirmojo etapo, o tikslus, tuo pačiu metu, yra prisimindama Antrojo etapo transformacijos planą, kuris bus nuo 2016 iki 2020 m imperatyvų.

Vietos

  • Alor Setar

    Universiti Utara Malaysia, 06010 UUM Sintok, Kedah, Malaysia, , Alor Setar

  • Kuala Lumpur

    41-3 Jalan Raja Muda Abd Aziz, 50300 Kuala Lumpur, Malaysia, , Kuala Lumpur

Klausimai