Keystone logo
Witten/Herdecke University (UW/H)

Witten/Herdecke University (UW/H)

Witten/Herdecke University (UW/H)

Įvadas

Vitenas / Herdecke universitetas (BD / h) buvo įkurta ir valstybės pripažintas 1983 metais ir iki šiol buvo tarp PIONEER Vokietijos aukštosios mokyklos. Per 30 metų laikotarpį, mes pristatė svarbių naujovių į mokslinius tyrimus ir mokymą. Kaip pavyzdį universitete mes stovėti dinaminių reformuoti tradicinę alma mater ir humanistinės pritaikytą mūsų šiuolaikinės žinių visuomenės iššūkių švietimo koncepcija, vykdymo. Be laikytis Humboldt anketa švietimo idealus mes suvokiame save kaip verslumo universitete ir siekti integruoti mokslinius tyrimus ir studentų išsilavinimą, teikti mokslines paslaugas, praktinio taikymo ir socialinė atsakomybė. Teorija pagrįsta ir praktika orientuota mokymo metu BD / H visada susijęs su objektu susijusių, metodinės, socialinės ir kultūrinės kompetencijos, vertybių orientacijos ir asmeninio augimo įsigijimo.

Vitenas tyrimai.

Moksliniai tyrimai UW / H yra tarpdisciplininis, labai įvairi, kad metodika, o pagrindinis dėmesys skiriamas aiškiai apibrėžtose srityse. Kaip privatus universitete vidutinio procentas valstybės finansavimo mūsų biudžetą, mes jaučiame pareigą prisidėti kažką visuomenei už lėšų gauname. Vienas iš būdų tai padaryti yra sukurti naujoviškus mokslinių tyrimų rezultatus. Realaus gyvenimo problemas reikia tarpdiciplininio tyrimus. Socialinis aktualumas mūsų pasirinktose srityse mokslinių tyrimų yra toks pat svarbus šiuo atžvilgiu, kaip skaidriai ir paprastai suprantamai paskelbimo mokslinių tyrimų išvadomis.

Daugybė BD / H projektai trečiosios šalies finansuojami. Daugiau nei 40 paraiškų trečiųjų šalių fondams buvo sėkmingi vien 2010 m. Mūsų mokslininkai bendradarbiauja su žinomais nacionaliniais ir tarptautiniais partneriais. Visi UW / H Fakultetai siekiame spręsti naujus ir anksčiau neatrastų mokslinių tyrimų sritis ir tuo pačiu sukelti didelius pokyčius.

Vitenas šviečia.

Švietimas yra daug daugiau, nei mokymas darbo. Be temos susijusios patirties ir įgūdžių, taip pat perteikti metodus ir strategijas, kurios leidžia mūsų studentus į likusį gyvenimą susidoroti su sudėtingomis ir nuolat kintančių šiuolaikinės žinių visuomenės, arba kaip bendradarbiau su specializacijos kompetencijos arba kaip specialistai, turintys plati bendrą pagrindą žinių. Laikantis Vitenas didaktikos, studentas švietimas yra orientuotas problema, state-of-the-art ir arti praktika. Asmeninė augimas yra dar vienas mūsų pagrindinių tikslų.

Tarpdisciplininė - nedrausmingi

Po Humboldt anketa švietimo koncepcijas, BD / H studentų studijuoja mažose grupėse su puikia studentas-mokytojų santykis ir pakankamas laiko ir erdvės atrasti savo talentus ir potencialą ir formuoti savo nuomonę. Mokiniai yra skatinami galvoti platesnių kontekstų ir prisiimti socialinę atsakomybę ir už pasirinktos disciplinos. Ekonominiai, ekologiniai ir socialiniai iššūkiai ateityje tikrai nebus gerbti akademinių disciplinų ribas.

Vitenas - esminis.

Pagrindinės studijos yra pagrindinis elementas Vitenas / Herdecke tapatybę. Jie skatina out-of-the-box mąstymas. Jie įkūnija universiteto kelrode idėją ir palengvinti mokymosi procesus ne vien dalykinių žinių. Čia studentai spręsti klausimus, dėl kurių mes neturime paruoštų atsakymų, arba dėl kurių gali būti ne visuose atsakymus. Išsilavinimas turi ilgesnį atspindys ir perspektyvos kaita, reikia susvetimėjimą ir atstumą nuo savęs ir pasaulio. Pagrindinės studijos pasiūlyti šia galimybe skambinti sustabdyti. Jie sudaro netvarkingą ir sulėtėjo požiūrį į perspektyvų tarp svarstymų, bendravimo ir meno turtus. Pagrindinės studijos yra šiuolaikinis įpėdinis senovės mokyklų gyvenimo ir studia humanitatis meną. Tarp Vokietijos universitetuose UW / H pagrindinės studijos yra seniausia ir labiausiai sudėtingas modelis, kuris sujungia susijusius su visuomenės, meno, socialinio teisingumo, rūpestis vienas asmeninę ateitį, Politika, Psichologija, filosofija ir istorija akademines problemas ir klausimus, ir įvertina jų svarbą už asmens požiūris, veiksmai ir elgesys gyvenime. Šiame sudėtingame ir sparčiai kintančiame ir nesaugus pasaulyje būsimieji gydytojai, verslininkai, vadybininkai, politikai ar konsultantai reikia metodinės, socialinės, etikos ir kultūrinė kompetencija, kiek objektu susijusią patirtį.

Vitenas įsitraukia.

Aukštojo mokslo vaidmenį visuomenėje patyrė radikalių pokyčių pastaraisiais metais. Moksliniai tyrimai ir mokymas vis dar pagrindinė veikla universitetuose. Tačiau šiandien mes tikimės daugiau. Pilietinis dalyvavimas kaip "trečiosios misijos" Be to su moksliniais tyrimais ir studentų švietimo visada buvo dalis BD / H tapatybę. Tuo steigimo ceremonijoje Witten / Herdecke universitetas, Alfredas Herrhausen kalbėjo apie "Esprit užsiimti, tam skirtoje dvasia turi būti sukurta ir dirba už mūsų visuomenės puoselėjimą". Ši dvasia yra esminė mūsų filosofiją ir ne mažiau svarbu, kad socialinės atsakomybės, studentų švietimo ir kartos naujoviškų mokslinių tyrimų rezultatų.

Nuo pat pradžių Witten / Herdecke universitetas prielaida socialinę atsakomybę įvairių formų ir įvairiais lygiais. Vitenas / Herdecke universitetas yra nuolat gyva mainų su bendruomene: su Witten piliečių, vietos ir regionų verslo pasaulyje, socialinių ir kultūros įstaigų, net tarptautinių organizacijų, korporacijų ir pamatų. Atsižvelgiant į mūsų konkurso amžius ir palyginti nedidelio skaičiaus 1.300 dalyvaujantiems studentams ir 400 darbuotojų, mes turime pagaminti įspūdingą skaičių socialinių, kultūrinių, komercinių ir ne pelno iniciatyvų.

Vitenas veikia.

Nepaisant Bolonijos reformas, didinti ekonominę apribojimus dėl universitetų ir naujų studijų programų už anksčiau ne akademinių profesijų, Vitenas / Herdecke universitetas vis dar siūlo tyrimų, kurie yra teorija pagrįsta ir arti praktikoje etikos ir estetinę, greitas ar atsipalaidavę, disidentas ir laisvę besąlygiška, tarpdisciplininius ir nedrausmingi. Ir jei Harvardo universiteto Pirmininkas atkreipė G. Faustas yra teisus savo įsitikinimą, kad universitetas kultūra yra iš esmės nedrausmingi ir kad tai turėtų būti atspirties taškas būsimiems universitetų, tada mes, atrodo, gerai pastatytas UW / h.

Todėl Vitenas / Herdecke universitetas supranta save kaip besąlygiškai nedrausmingo universitete ta prasme paskelbtos Drew ir Derrida, ir kaip kritinio mąstymo vietoje. Vitenas daro skirtumą, Vitenas darbų: mokslinių tyrimų, mokymo ir visuomenėje. In - ir dėl sąsajų - sveikatos, ekonomikos ir kultūros srityse.

Detali informacija

> Išsami informacija apie Witten / Herdecke universitetą ir mūsų tarptautinę programą.

Vietos

  • Witten

    Witten Herdecke University, Alfred-Herrhausen-Straße 50, 58448 , Witten

    Klausimai