Keystone logo
© Vatel Andorra
Vatel Andorra

Vatel Andorra

Vatel Andorra

Įvadas

Vatelio istorija

Tai institucija, kuri 40 metų ruošė būsimus tarptautinės svetingumo pramonės vadovus ir direktorius. Jo mokymas susideda iš tarptautinio viešbučių valdymo bakalauro laipsnio.

Vatel mokymas apima 34 šalis, kuriose yra 55 mokyklos, daugiau nei 9 000 mokinių, 39 000 absolventų visame pasaulyje, 520 mokytojų ir svarbių bendradarbių tinklas visame pasaulyje.

Programa

„ Vatel Andorra “ viešbučių ir turizmo verslo mokyklos tarptautinio svetingumo vadybos bakalauro programa skirta kandidatams, sėkmingai baigusiems bakalaureato ar aukštesnio lygio mokymo ciklą.

Dėstoma programa leidžia patenkinti viešbučių ir turizmo pramonės mokymo poreikius, siūlyti studentui specializuotus mokymus.

Mokymo metodika yra sėkmingas derinys ir pusiausvyra tarp mokymo praktikos ir akademinio mokymo, pritaikyto prie naujų poreikių ir esamų sektoriaus reikalavimų.

Mūsų fakultete dirba aukštos kvalifikacijos dėstytojai, visi aktyvūs šio sektoriaus profesionalai, pasiryžę tiesti tiltus tarp teorinių temų ir profesinės patirties. Be to, studijų programa turi aiškią tarptautinę orientaciją, kuri leidžia studentams tobulėti globalizuotame kontekste, atliepiant profesijos siekius.

Mokymo tikslai

Įsigykite ir įsisavinkite priežiūros ir valdymo metodus, atvirai ugdykite verslo savybes, ypač tarptautinio turizmo ir svetingumo srityse.

Pavadinimas ir trukmė

 • Prancūzijos valstybinis titulas, įregistruotas RNCP ministro dekretu ir patvirtintas II lygiu
 • Iš viso kreditų: 180 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema).
 • Studijų trukmė: 3 metai
 • Galimybė pasiūlyti tarptautinę kvalifikaciją EURHODIP, European Bachelor of Management Hospitality & Tourism, be VATEL mokyklų.

Užsiėmimų kalba

 • ispanų
 • Palaipsniui studentai mokysis anglų kalba (iki 30 % jų mokymo valandų).

Priėmimo reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis arba aukštasis kvalifikacinis laipsnis.
 • Išlaikyti paties „Vatel“ prieigos testus.

Taikomųjų tyrimų centras

Cirvath (Vatel tarptautinis turizmo ir svetingumo tyrimų centras) yra tyrimų centras, kuriame Vatel grupės profesoriai numato ir netgi prisideda prie turizmo ir svetingumo pramonės evoliucijos. Studentai gauna naudos per visą studijų laiką.

Užklasinė veikla

„ Vatel Andorra “ mano, kad labai svarbu, kad studijų planas apimtų ne akademinio gyvenimo aspektus, todėl programa yra sustiprinta užklasine veikla, kuri praplės profesines žinias ir pagerins mūsų studentų valdymo įgūdžius, strateginius gebėjimus ir verslumą.

Nacionalinės ir tarptautinės stažuotės

„ Vatel Andorra “ yra numatęs skirtingus nacionalinių ir tarptautinių stažuočių laikotarpius, kurie skiriasi priklausomai nuo studijų metų programos. Tokiu būdu studentai įgyja patirties, susijusios su būsimos profesijos realybe, ugdydami komandinio darbo įgūdžius ir eksperimentuodami aplinkoje, į kurią yra nukreipti.

Mokykla turi sutartis su geriausiais tinklais, viešbučių įstaigomis ir turizmo kompanijomis, kad jos mokiniai galėtų atlikti praktiką. Tokiu būdu studentai turi atlikti bent vienerių metų praktiką, kuri paruošia juos prisitaikyti prie darbo rinkos realybės.

Karjeros galimybės

Ši profesija atsiveria naujiems sektoriams, siūlantiems įvairias profesines karjeras, tokias kaip nepriklausomas svetingumas ir nacionalinės ar tarptautinės grandinės, profesionalus ir laisvalaikio turizmas, žemės ūkio maisto produktai ir didelis platinimas, oro, sausumos ir jūrų transportas, paslaugų įmonės ir kt.

„Vatel“ absolventų išugdytos savybės, tokios kaip svetingumo jausmas, įsiklausymas, elegancija, išmanymas ir buvimas, suteikia prabangos pramonės ir prestižinių prekių ženklų vertinamų profilių.

Priežastys mokytis Andoroje

 • Tai viena saugiausių šalių pasaulyje.
 • Tai slidinėjimo šalis su saulėtomis dienomis.
 • Andora pirmauja krypčių, kuriose vienam gyventojui tenka daugiau turistų, reitinge.
 • Per metus jame apsilanko daugiau nei 8 milijonai lankytojų ir daugiau nei 2 milijonai turistų. Jame yra 3 slidinėjimo domenai už 10 geriausių kokybės kainų Europoje.
 • Čia yra puikus laisvalaikio ir sporto pasirinkimas: prekybos, kultūros, gastronomijos, teminių ir pramogų parkų, tarptautinių sporto renginių, SPA ir sveikatingumo centrų ir kt.
 • Mokykla įsikūrusi nepakartojamoje gamtos apsuptyje su visomis didmiesčio privilegijomis. Jis yra 2 minutės nuo sporto komplekso ir funikulieriaus, kuriuo galima pasiekti slidinėjimo trasas, ir 10 minučių nuo Andoros komercinio centro.
 • Andoroje studentai gali mėgautis įvairia socialine, pramogine ir sportine veikla.

MARCO POLO tarptautinė programa

Studentų mainai tarp Vatel mokyklų.

„Marco Polo“ programa „ Vatel Andorra “ siūlo studentams galimybę tobulinti savo mokymus tarptautiniu mastu, baigiant antrus studijų metus vienoje iš 55 „Vatel“ mokyklų pasaulyje.

Studentas atranda naują šalį ir pasineria į kitą kultūrą, kitą kalbą ir geriau pasiruošia tarptautinei karjerai. Be to, skatinamas klasiokų iš skirtingų šalių sambūvis ir jų integracija į įvairovei palankias studijų ir darbo komandas.

Universiteto ypatybės

Verslo mokykla su naujausia įranga

 • Klasės aprūpintos garso ir vaizdo įranga ir spinduliais
 • Susitikimų kambariai
 • Specialios studijų patalpos studentams
 • Nemokama prieiga prie interneto (Wi-Fi ryšys)

  Priėmimai

  Vietos

  • Encamp

   Carrer d'Engolasters, AD200, Encamp

   Programos

    Klausimai